1. Futbol Tahminleri
  2. Ligler
  3. Segunda División
  4. General Velásquez
General Velásquez

General Velásquez Tahminler, İstatistikler ve Form

Piyasa değeri: €50.00Th.
KEY INSIGHT General Velásquez’in son 7 maçında 3.5 gol altı oldu
TREND General Velásquez son 5 maçta 3+ sarı kart gördü
TREND General Velásquez son 4 maçta 5+ kaleyi bulan şut çekti

Son Form

WWLWD
29 Tahmin edilen maçlar
55.17% Öngörülebilirlik Oranı

General V Ortalama istatistikler

Son 10 maç

Şutlar
Kaleyi bulan / maç
4.8
Topa sahip olma
50%
Kornerler
Maç başına ortalama
5.5
Disiplin
Maç başına kart
3.3
Galibiyet oranı
40%

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

16:30

Yaklaşan
Trasandino
Trasandino
vs
General Velasquez
General V
2.12
3
3

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

15:00

Bitti
red cardred card General V
General Velasquez
0 : 0
Trasandino
Trasandino red cardred card
2.5
3.05
2.77

1

2.5

O1.5

1.35

YES

1.81

1X

1.38
5.5/10

15:30

Bitti
General V
General Velasquez
2 : 0
Deportes Rengo
Deportes R
1.93
3.4
3.65

X2

1.82

U3.5

1.3

YES

1.8

U3.5

1.3
2.9/10

16:00

Bitti
Provincial O
Provincial Osorno
3 : 0
General Velasquez
General V
1.67
3.8
4.55

X2

2.15

U3.5

1.37

NO

1.95

U3.5

1.37
6.6/10

15:00

Bitti
General V
General Velasquez
2 : 1
Lota Schwager
Lota S
2.52
3.05
2.77

1X

1.37

U2.5

1.57

NO

1.78

U2.5

1.57
5.1/10

15:00

Bitti
red card Santiago M
Santiago Morning
0 : 1
General Velasquez
General V
1.73
3.45
4.65

1

1.73

U3.5

1.28

NO

1.83

1

1.73
8.5/10

16:00

Bitti
Linares U
Linares Unido
1 : 2
General Velasquez
General V
1.8
3.85
4.5

1X

1.18

O2.5

1.9

YES

1.9

O2.5

1.9
1.8/10

16:00

Bitti
red card Deportes R
Deportes Rengo
3 : 1
General Velasquez
General V red cardred card
3.4
3.2
1.88

2

1.88

O1.5

1.26

YES

1.72

O1.5

1.26
5.7/10

16:00

Bitti
red card General V
General Velasquez
0 : 1
Provincial Osorno
Provincial O
3.45
3.75
2.1

X2

1.27

O1.5

1.3

YES

1.8

O1.5

1.3
3.3/10

15:00

Bitti
red card General V
General Velasquez
3 : 1
Santiago Morning
Santiago M
3.45
3.15
2.12

2

2.12

U3.5

1.26

NO

1.91

U3.5

1.26
6.6/10

16:00

Bitti
San A
San Antonio Unido
2 : 3
General Velasquez
General V
2.25
3.45
2.9

2

2.9

O2.5

1.67

YES

1.57

X2

1.65
5.4/10

General Velásquez Tahminleri ve Bahis İpuçları

General Velásquez tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, General Velásquez için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar General Velásquez takımının yer aldığı 29 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 55.17% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut Segunda División sezonunda General Velásquez, 12 maçta 5 galibiyet, 1 beraberlik ve 6 mağlubiyet elde etmiş; 11 gol atmış (maç başına 0.9) ve 15 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

General Velásquez şu anda tahmini €50.00Th. piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm General Velásquez tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

General Velásquez, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 160'tan fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.

Segunda DivisiónChile • Sezon 2026
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar6612
Galibiyetler325
Beraberlikler101
Mağlubiyetler246
Atılan Goller7411
Yenilen Goller41115
Maç Başına Atılan Gol1.20.70.9
Maç Başına Yenilen Gol0.71.81.3
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar213
Gol Atılamayan Maçlar336
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 3-1
Deplasman 1-2
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi 0-1
Deplasman 3-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 3
Deplasman 2
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 1
Deplasman 3
Seriler
Galibiyetler 2
Mağlubiyetler 3
Penaltılar
1 / 1
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
16-30 7
31-45 4
46-60 14
61-75 4
76-90 4
40 Sarı
7 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 50%
6 Maçlar
Üst 1.5 33%
4 Maçlar
Üst 2.5 8%
1 Maçlar
Üst 3.5 0%
0 Maçlar
Üst 4.5 0%
0 Maçlar
Oyuncu Yaş Poz Puan
I. Carvajal
I. Carvajal
25 MID -
C. Najul
C. Najul
28 MID -
C. Lecaros
C. Lecaros
25 GK -
H. Castillo
H. Castillo
25 MID -
M. Quezada
M. Quezada
27 MID -
J. Droguett
J. Droguett
37 FWD -
N. Díaz
N. Díaz
26 DEF -
J. Carrasco
J. Carrasco
37 DEF -
G. Medina
G. Medina
27 DEF -
P. Troncoso
P. Troncoso
33 MID -
I. Cataldo
I. Cataldo
26 MID -
Junio Lopes
Junio Lopes
26 FWD -
D. Salas
D. Salas
28 DEF -
Felipe Abarca
Felipe Abarca
34 GK -
B. Pinto
B. Pinto
24 MID -
C. González
C. González
23 DEF -
J. Sotomayor
J. Sotomayor
25 DEF -
Á. Orellana
Á. Orellana
23 MID -
B. Campos
B. Campos
25 FWD -
C. Arriaza
C. Arriaza
20 FWD -
V. Orrego
V. Orrego
21 MID -
L. Leguizamón
L. Leguizamón
24 DEF -
Á. Gassmann
Á. Gassmann
23 FWD -
L. Ponce
L. Ponce
20 FWD -
M. Silva
M. Silva
20 MID -
M. Olea
M. Olea
32 DEF -
J. Herrera
J. Herrera
23 FWD -
M. González
M. González
20 DEF -