İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
RED Star FC 93

RED Star FC 93 Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

€15.73m Ø 24.9 Ligue 2
78
Tahmin edilen maçlar
61.5%
Öngörülebilirlik Oranı
LWWWWL
Son Form
1.53
Gol / Maç
RED Star FC 93 son 4 maçı kazandı
RED Star FC 93 son 5 maçta 3+ sarı kart gördü
RED Star FC 93 son 5 maçta 5+ kaleyi bulan şut çekti
Yaklaşan maç yok

RED Star FC 93 için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

RED Star FC 93 - Saint Etienne, Ligue 2, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.70, deplasman 2.27. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.40, güven 8.5/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tuttu.
MS
RED Star FC 93Red Star0
Saint EtienneSt Etienne1
▾3.10
▴3.70
▴2.27
2
▴2.27
O1.5
▾1.24
Var
▾1.61
X2
▴1.40
8.5
✓ X2
▴1.408.5
Clermont Foot - RED Star FC 93, Ligue 2, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 3.95, beraberlik 3.40, deplasman 2.00. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.27, güven 7.3/10. Maç sonucu 2–3, tahmin tutmadı.
MS
Clermont FootClermont2
RED Star FC 93Red Star3
3.95
▴3.40
2.00
2
2.00
U3.5
▾1.27
Var
▴1.91
U3.5
▾1.27
7.3
U3.5
▾1.277.3
Guingamp - RED S, Ligue 2, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 2.45, beraberlik 3.45, deplasman 2.92. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.26, güven 3.1/10. Maç sonucu 1–3, tahmin tuttu.
MS
Guingamp 1
RED SRed Star3
▴2.45
▴3.45
▾2.92
1X
▴1.44
O1.5
▾1.26
Var
▾1.63
O1.5
▾1.26
3.1
✓ O1.5
▾1.263.1
RED Star FC 93 - Metz, Ligue 2, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 2.45, beraberlik 3.35, deplasman 3.05. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.60, güven 7.8/10. Maç sonucu 1–0, tahmin tutmadı.
MS
RED Star FC 93Red Star1
Metz0
2.45
▴3.35
3.05
2
3.05
U3.5
▴1.39
Var
▾1.70
X2
▴1.60
7.8
X2
▴1.607.8
Laval - RED S, Ligue 2, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.25, deplasman 2.40. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.36, güven 3.8/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Laval1
RED SRed Star2
3.10
3.25
2.40
X
3.25
O1.5
1.36
Var
1.78
O1.5
1.36
3.8
✓ O1.5
1.363.8
RED Star FC 93 - Reims, Ligue 2, başlama saati 13:00. Oranlar: ev sahibi 3.05, beraberlik 3.30, deplasman 2.40. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.42, güven 5.7/10. Maç sonucu 1–4, tahmin tuttu.
MS
RED Star FC 93Red Star1
Reims4
▴3.05
▴3.30
▾2.40
2
▾2.40
O1.5
▾1.34
Var
▾1.75
X2
▾1.42
5.7
✓ X2
▾1.425.7
Boulogne - RED S, Ligue 2, başlama saati 19:00. Oranlar: ev sahibi 3.75, beraberlik 3.35, deplasman 2.10. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.29, güven 7.3/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Boulogne1
RED SRed Star1
▴3.75
▴3.35
▾2.10
2
▾2.10
U3.5
1.26
Var
▴2.02
X2
▾1.29
7.3
✓ X2
▾1.297.3
RED Star FC 93 - Sochaux, Ligue 2, başlama saati 19:45. Oranlar: ev sahibi 2.00, beraberlik 3.45, deplasman 4.30. En iyi tahmin: en az 2 gol olur, oran 1.34, güven 4.9/10. Maç sonucu 0–0, tahmin tutmadı.
MS
RED Star FC 93Red Star0
Sochaux0
▴2.00
▾3.45
▾4.30
1
▴2.00
O1.5
▾1.34
Var
▾1.83
O1.5
▾1.34
4.9
O1.5
▾1.344.9

Red Star Ortalama istatistikler

Son 10 maç
Beklenen gollerMaç başına xG
1.76
ŞutlarKaleyi bulan / maç
5.6
Topa sahip olma
54%
KornerlerMaç başına ortalama
6.4
DisiplinMaç başına kart
2.9
Galibiyet oranı
60%

Sezon İstatistikleri

Ligue 2 Fransa · Sezon 2026
8Maçlar Galibiyet oranı 63%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar358
Galibiyetler145
Beraberlikler112
Mağlubiyetler101
Atılan Goller21012
Yenilen Goller459
Maç Başına Atılan Gol0.72.01.5
Maç Başına Yenilen Gol1.31.01.1
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar213
Gol Atılamayan Maçlar101
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi1-0
Deplasman1-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi1-4
Deplasman-
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi1
Deplasman3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi4
Deplasman2
Seriler
Galibiyet1
Mağlubiyet1
Penaltılar
1/ 2
50.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
3–1
0-15
1–1
16-30
3–1
31-45
2–3
46-60
3–1
61-75
0–2
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
4-2-3-17 G
4-1-3-21 G
23Sarı
1Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.588%
7 Maçlar
Üst 1.538%
3 Maçlar
Üst 2.525%
2 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu Yaş Poz Puan
D. Durand D. Durand 30 MID 7.59
J. Ikanga A Ngele J. Ikanga A Ngele 23 FWD 7.15
D. Durivaux D. Durivaux 24 DEF 6.93
R. Hachem R. Hachem 27 MID 6.90
I. Halifa I. Halifa 21 MID 6.90
K. Cabral K. Cabral 26 FWD 6.81
G. Poussin G. Poussin 26 GK 6.74
S. Renel S. Renel 24 MID 6.71
G. Kyeremeh G. Kyeremeh 25 FWD 6.70
S. Khaoui S. Khaoui 30 FWD 6.59
T. Magnin T. Magnin 22 DEF 6.58
B. Danger B. Danger 27 DEF 6.56
K. Cissé K. Cissé 29 MID 6.44
M. Huard M. Huard 27 DEF 6.43
E. Zidane E. Zidane 20 DEF 6.06
Mahamadou Diawara Mahamadou Diawara 20 MID 5.88
Idrissa Sabaly Idrissa Sabaly 18 MID 5.08
J. Escartin J. Escartin 22 DEF 4.92
Cheick Konate Cheick Konate 20 MID 4.76
G. Trani G. Trani 28 MID 4.30
C. Bianay Balcot C. Bianay Balcot 20 DEF 3.27
I. Despotovic I. Despotovic 18 FWD 2.20
Leonardo Buta Leonardo Buta 24 DEF 1.55
A. Hachem A. Hachem 23 FWD -

Puan Durumu

Fransa - Ligue 2
# Takım M G P
1 Saint Etienne 8 21-8 19
2 Reims 9 19-11 17
3 RED Star FC 93 8 12-9 17
4 Nancy 9 11-8 16
5 Montpellier 8 8-5 15
6 PAU 9 11-9 14
7 Annecy 9 11-11 13
8 Dijon 9 16-16 12
9 Sochaux 8 5-6 11
10 Metz 8 12-11 10
11 Boulogne 9 6-6 9
12 Dunkerque 8 10-13 8
13 Guingamp 9 11-15 8
14 Nantes 8 9-13 8
15 Grenoble 9 8-15 8
16 Clermont Foot 9 9-12 7
17 Rodez 8 14-18 7
18 Laval 9 13-20 6
Promotion - Ligue 1 Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Final) Promotion - Ligue 1 (Promotion - Play Offs: Semi-finals) Ligue 2 (Relegation) Relegation - Ligue 3

RED Star FC 93 Tahminleri ve Bahis İpuçları

RED Star FC 93 tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile RED Star FC 93 maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar RED Star FC 93 takımının yer aldığı 78 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 61.5%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut Ligue 2 sezonunda RED Star FC 93, 8 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet elde etmiş; 12 gol atmış (maç başına 1.5) ve 9 gol yemiş, 3 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

Son 10 maçta RED Star FC 93 ortalama %54 topa sahip olma, 1.76 xG ve maç başına 6.4 korner ortalamasına sahiptir; %60 galibiyet oranı kaydetmektedir.

RED Star FC 93 şu anda tahmini €15.73m piyasa değerine sahiptir.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm RED Star FC 93 tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

RED Star FC 93, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.