1. Futbol Tahminleri
  2. Ligler
  3. 2. Division - Group 1
  4. Viking II
Viking II

Viking II Tahminler, İstatistikler ve Form

KEY INSIGHT Viking II son 7 iç saha maçında yenilmedi
TREND Viking II son 4 maçta 2+ gol attı
TREND Viking II son 40 maçta kırmızı kart görmedi

Son Form

WWLLD
18 Tahmin edilen maçlar
66.67% Öngörülebilirlik Oranı

AI Tahminleri

Sunan: NerdyTips

10:00

Bitti
Stabaek II
Stabaek II
1 : 1
Viking II
Viking II
2.48
4.4
2.15

2

2.15

O3.5

1.4

YES

1.18

GG

1.18
8.5/10

12:00

Bitti
Vag
Vag
3 : 2
Viking II
Viking II
3.55
4.2
1.75

2

1.75

O2.5

1.21

YES

1.22

2

1.75
8.2/10

12:00

Bitti
Madla
Madla
2 : 0
Viking II
Viking II
1.92
4.45
3

1

1.92

O3.5

1.7

YES

1.21

GG

1.21
5/10

12:00

Bitti
Staal J
Staal Jorpeland
1 : 4
Viking II
Viking II
7.25
5.75
1.26

X2

1.05

O2.5

1.22

YES

1.47

HS

1.42
5.2/10

12:00

Bitti
Viking II
Viking II
2 : 1
Vidar
Vidar
1.91
4
3

2

3

O2.5

1.22

YES

1.22

X2

1.73
5/10

07:00

Bitti
Viking II
Viking II
3 : 1
Brann II
Brann II
1.65
4.6
3.8

2

3.8

U3.5

2

YES

1.33

U3.5

2
3.1/10

09:00

Bitti
Viking II
Viking II
1 : 2
Eik-Tonsberg
Eik-Tonsb. red card
8.7
6.5
1.2

1X

3.74

O2.5

1.16

YES

1.44

O2.5

1.16
3.6/10

12:00

Bitti
Lyseklost
Lysekloster
2 : 1
Viking II
Viking II
1.78
4.03
3.64

1

1.78

O2.5

1.35

YES

1.35

1X

1.25
7.2/10

Viking II Tahminleri ve Bahis İpuçları

Viking II tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex tarafından desteklenen, Viking II için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunmaktadır. Bugüne kadar Viking II takımının yer aldığı 18 maçı analiz ettik ve en iyi tahmin başarı oranımız 66.67% olarak gerçekleşti. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, İki Takım da Gol Atar, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsamaktadır.

Mevcut 3. Division - Girone 4 sezonunda Viking II, 12 maçta 6 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet elde etmiş; 32 gol atmış (maç başına 2.7) ve 16 gol yemiş, 4 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Viking II tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Viking II, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 160'tan fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.

3. Division - Girone 4Norway • Sezon 2026
Performans Analizi
İstatistikEv SahibiDeplasmanToplam
Maçlar6612
Galibiyetler516
Beraberlikler112
Mağlubiyetler044
Atılan Goller25732
Yenilen Goller51116
Maç Başına Atılan Gol4.21.22.7
Maç Başına Yenilen Gol0.81.81.3
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar224
Gol Atılamayan Maçlar033
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi 8-0
Deplasman 0-3
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi -
Deplasman 3-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi 8
Deplasman 3
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi 2
Deplasman 3
Seriler
Galibiyetler 3
Mağlubiyetler 1
Penaltılar
2 / 2
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
0 Sarı
0 Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.5 75%
9 Maçlar
Üst 1.5 67%
8 Maçlar
Üst 2.5 50%
6 Maçlar
Üst 3.5 33%
4 Maçlar
Üst 4.5 17%
2 Maçlar
Oyuncu Yaş Poz Puan