Към съдържанието

Прогноза Nacional SP vs EC Lemense - 25 февруари 2026 г.

Nacional SP
25 февруари18:00
0:1
Завършил
EC Lemense €300Th.
13.10 X3.15 22.35

Прогнози

Сигурност
Топ Прогноза
EC Lemense или равен 1.31
5.0/10
1x2 Прогноза
22.35
4.6/10
Общо голове
Под 2.51.50
4.4/10
Двата отбора да отбележат
Не1.64
0.5/10
Bet Builder прогноза
X2 & Под 3.51.64
4.0/10
Краен резултат
Nacional SP01EC Lemense

Статистика

Средно на мач
Nacional SP
EC Lemense
Общо головеNacional SP: 1.6EC Lemense: 2.5
Вкарани головеNacional SP: 0.5EC Lemense: 1.3
Допуснати головеNacional SP: 1.1EC Lemense: 1.2

Форма

Последни 10 мача
Nacional SP
EC Lemense
ПобедиNacional SP: 1EC Lemense: 4
Над 1.5 голаNacional SP: 5EC Lemense: 6
Над 2.5 голаNacional SP: 3EC Lemense: 5
Над 3.5 голаNacional SP: 0EC Lemense: 2
И двата отбора отбелязахаNacional SP: 2EC Lemense: 5
Изненадващи победиNacional SP: 0EC Lemense: 0
Изненадващи загубиNacional SP: 0EC Lemense: 0

H2H

Nacional SP 0
0 Равенства
1 EC Lemense

Последни мачове

Класиране

Бразилия - Paulista - A4
# Отбор М Г Т
1 Inter de Bebedouro 15 21-6 33
2 Penapolense 15 22-10 29
3 São Caetano 15 23-14 29
4 Grêmio Sãocarlense 15 20-13 26
5 Barretos 15 12-10 26
6 Taquaritinga 15 20-13 24
7 Joseense 15 11-9 23
8 ECUS 15 11-6 22
9 EC Lemense 15 14-12 22
10 Comercial 15 17-16 20
11 Tanabi 15 12-10 18
12 Jabaquara 15 14-17 16
13 Vocem 15 12-13 15
14 Colorado Caieiras 15 6-20 10
15 Nacional SP 15 7-22 8
16 AEA 15 6-37 5
Playoffs Relegation