Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Creck

Creck Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

8
Прогнозирани мачове
37.5%
Ниво на предвидимост
WDWDLL
Скорошна форма
0.80
Голове / мач
Няма предстоящи мачове

Creck няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Creck срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.52 домакин, 2.87 равен, 2.77 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.42, доверие 5.8/10. Краен резултат 2–1, прогнозата не излезе.
Край
Creck2
Moyale Barracks1
▾2.52
2.87
▴2.77
X
2.87
U2.5
1.42
Не
1.61
U2.5
1.42
5.8
U2.5
1.425.8
Chitipa United срещу Creck, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.05 домакин, 3.00 равен, 3.60 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 2.05, доверие 7.1/10. Краен резултат 0–0, прогнозата не излезе.
Край
Chitipa United0
Creck 0
2.05
▴3.00
3.60
1
2.05
U2.5
1.42
Не
1.56
1
2.05
7.1
1
2.057.1
Creck срещу Ekhaya, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 3.20 домакин, 2.85 равен, 2.25 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.36, доверие 8.6/10. Краен резултат 3–2, прогнозата не излезе.
Край
Creck3
Ekhaya2
3.20
2.85
2.25
2
2.25
U2.5
▾1.36
Не
▾1.53
U2.5
▾1.36
8.6
U2.5
▾1.368.6
Dedza Dynamos срещу Creck, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 1.77 домакин, 3.10 равен, 4.70 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.77, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–1, прогнозата не излезе.
Край
Dedza Dynamos1
Creck1
1.77
▴3.10
4.70
1
1.77
U2.5
1.41
Не
1.49
1
1.77
5.0
1
1.775.0
Karonga United срещу Creck, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 1.92 домакин, 3.00 равен, 4.05 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.41, доверие 3.8/10. Краен резултат 2–1, прогнозата не излезе.
Край
Karonga United2
Creck1
▾1.92
3.00
▴4.05
X
3.00
U2.5
1.41
Не
1.53
U2.5
1.41
3.8
U2.5
1.413.8
Nyasa Big Bullets срещу Creck, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 1.27 домакин, 4.60 равен, 10.75 гост. Топ избор: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 1.29, доверие 6.5/10. Краен резултат 2–0, прогнозата излезе.
Край
Nyasa Big BulletsBig Bullets2
Creck0
▾1.27
▴4.60
▴10.75
1
▾1.27
U2.5
1.61
Не
▾1.29
No BTTS
▾1.29
6.5
✓ No BTTS
▾1.296.5
Creck срещу CIVO United, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.47 домакин, 2.87 равен, 2.85 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.35, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Creck0
CIVO UnitedCivo Utd0
▾2.47
▴2.87
▴2.85
1
▾2.47
U2.5
1.38
Не
1.55
1X
▾1.35
5.0
✓ 1X
▾1.355.0
Creck срещу Blue Eagles, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.95 домакин, 2.85 равен, 2.48 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.35, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–2, прогнозата излезе.
Край
Creck0
Blue Eagles2
2.95
2.85
2.48
2
2.48
U2.5
1.35
Не
1.51
X2
1.35
5.0
✓ X2
1.355.0

Статистики за сезона

Super League Малави · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 13%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове7815
Победи112
Равенства044
Загуби639
Вкарани голове5611
Допуснати голове12820
Средно вкарани голове0.70.80.7
Средно допуснати голове1.71.01.3
Мачове без допуснат гол022
Мачове без отбелязан гол448
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин3-2
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост2-0
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост2
Серии
Победи1
Загуби5
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
0–5
0-15
1–5
16-30
2–5
31-45
1–0
46-60
3–3
61-75
3–3
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.547%
7 мача
Над 1.513%
2 мача
Над 2.513%
2 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Малави - Super League
# Отбор М Г Т
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Прогнози и съвети за залагания за Creck

Търсите прогнози за Creck? NerdyTips предлага футболни прогнози за Creck, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 8 мача с участието на Creck с точност на най-добрата прогноза от 37.5%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Super League Creck записа 2 победи, 4 равенства и 9 загуби в 15 мача, отбелязвайки 11 гола (0.7 на мач) и допускайки 20, при 2 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Creck остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Creck е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.