Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Moyale Barracks

Moyale Barracks Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

Ø 28.6 Super League
10
Прогнозирани мачове
60.0%
Ниво на предвидимост
LWDLDW
Скорошна форма
1.13
Голове / мач
Moyale Barracks е без загуба у дома в последните 16 мача
Няма предстоящи мачове

Moyale Barracks няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Creck срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.52 домакин, 2.87 равен, 2.77 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.42, доверие 5.8/10. Краен резултат 2–1, прогнозата не излезе.
Край
Creck2
Moyale Barracks1
▾2.52
2.87
▴2.77
X
2.87
U2.5
1.42
Не
1.61
U2.5
1.42
5.8
U2.5
1.425.8
MAFCO срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.47 домакин, 2.87 равен, 2.85 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.45, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–2, прогнозата излезе.
Край
MAFCO1
Moyale Barracks2
▾2.47
▴2.87
▴2.85
2
▴2.85
U2.5
▴1.39
Не
▴1.57
X2
▴1.45
5.0
✓ X2
▴1.455.0
Moyale Barracks срещу Kamuzu Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.45 домакин, 2.82 равен, 2.95 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 4.1/10. Краен резултат 2–2, прогнозата не излезе.
Край
Moyale Barracks2
Kamuzu Barracks2
▴2.45
▾2.82
▾2.95
X
▾2.82
U2.5
▾1.47
Да
2.06
U2.5
▾1.47
4.1
U2.5
▾1.474.1
Red Lions срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 1.95 домакин, 3.05 равен, 3.85 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.50, доверие 8.2/10. Краен резултат 1–0, прогнозата излезе.
Край
Red Lions1
Moyale Barracks0
▾1.95
▴3.05
▴3.85
2
▴3.85
U2.5
▴1.50
Не
▴1.53
U2.5
▴1.50
8.2
✓ U2.5
▴1.508.2
Moyale Barracks срещу Be Forward Wanderers, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 4.40 домакин, 3.00 равен, 1.87 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 5.8/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Moyale Barracks 1
Be Forward WanderersForward W1
▾4.40
▾3.00
▴1.87
X
▾2.95
U2.5
▾1.47
Да
▾2.11
U2.5
▾1.47
5.8
✓ U2.5
▾1.475.8
CIVO United срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.22 домакин, 2.87 равен, 3.25 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.37, доверие 8.8/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
CIVO UnitedCivo Utd0
Moyale Barracks1
▾2.22
▴2.87
3.25
X2
▴1.55
U2.5
1.37
Не
1.52
U2.5
1.37
8.8
✓ U2.5
1.378.8
Blue Eagles срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 1.70 домакин, 3.20 равен, 4.85 гост. Топ избор: победа за домакина, коефициент 1.70, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–0, прогнозата излезе.
Край
Blue Eagles1
Moyale Barracks0
▾1.70
▴3.20
4.85
1
▾1.70
U2.5
1.52
Не
▾1.53
1
▾1.70
5.0
✓ 1
▾1.705.0
Karonga United срещу Moyale Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.17 домакин, 2.90 равен, 3.30 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.41, доверие 4.2/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Karonga United0
Moyale Barracks0
2.17
2.90
3.30
X2
1.55
U2.5
1.41
Не
1.58
U2.5
1.41
4.2
✓ U2.5
1.414.2

Статистики за сезона

Super League Малави · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 33%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове7815
Победи325
Равенства426
Загуби044
Вкарани голове11516
Допуснати голове71017
Средно вкарани голове1.60.61.1
Средно допуснати голове1.01.31.1
Мачове без допуснат гол325
Мачове без отбелязан гол145
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин2-0
Гост1-2
Най-тежка загуба
Домакин-
Гост4-1
Най-много вкарани голове
Домакин3
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин2
Гост4
Серии
Победи1
Загуби1
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
1–1
0-15
5–1
16-30
1–1
31-45
4–5
46-60
1–5
61-75
3–4
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.567%
10 мача
Над 1.533%
5 мача
Над 2.57%
1 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Малави - Super League
# Отбор М Г Т
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Прогнози и съвети за залагания за Moyale Barracks

Търсите прогнози за Moyale Barracks? NerdyTips предлага футболни прогнози за Moyale Barracks, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 10 мача с участието на Moyale Barracks с точност на най-добрата прогноза от 60.0%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Super League Moyale Barracks записа 5 победи, 6 равенства и 4 загуби в 15 мача, отбелязвайки 16 гола (1.1 на мач) и допускайки 17, при 5 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Moyale Barracks остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Moyale Barracks е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.