Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Kamuzu Barracks

Kamuzu Barracks Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

Ø 35.4 Super League
13
Прогнозирани мачове
46.2%
Ниво на предвидимост
LLDLDW
Скорошна форма
1
Голове / мач
Kamuzu Barracks няма победа като гост в последните 6 мача
Следващ мач Super League · сб, 17 октомври · 13:30 ч.
Kamuzu Barracks
VS13:30
Mitundu Baptist
Отключи прогнозата
Абонирайте се, за да видите

Последни мачове

Ekhaya срещу Kamuzu Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 1.95 домакин, 2.95 равен, 3.90 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 6.0/10. Краен резултат 2–0, прогнозата излезе.
Край
Ekhaya2
Kamuzu Barracks0
▴1.95
2.95
▾3.90
X
2.95
U2.5
1.47
Не
1.56
U2.5
1.47
6.0
✓ U2.5
1.476.0
Kamuzu Barracks срещу CIVO United, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.25 домакин, 2.87 равен, 3.15 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.37, доверие 4.6/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Kamuzu Barracks0
CIVO UnitedCivo Utd1
2.25
▴2.87
▾3.15
1
2.25
U2.5
1.37
Не
1.54
U2.5
1.37
4.6
✓ U2.5
1.374.6
Moyale Barracks срещу Kamuzu Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.45 домакин, 2.82 равен, 2.95 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 4.1/10. Краен резултат 2–2, прогнозата не излезе.
Край
Moyale Barracks2
Kamuzu Barracks2
▴2.45
▾2.82
▾2.95
X
▾2.82
U2.5
▾1.47
Да
2.06
U2.5
▾1.47
4.1
U2.5
▾1.474.1
Kamuzu Barracks срещу Be Forward Wanderers, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 4.90 домакин, 3.35 равен, 1.65 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.65, доверие 2.0/10. Краен резултат 0–2, прогнозата излезе.
Край
Kamuzu Barracks0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.90
3.35
▾1.65
X2
1.16
U2.5
▴1.65
Да
▾1.93
U2.5
1.65
2.0
✓ U2.5
1.652.0
Red Lions срещу Kamuzu Barracks, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.10 домакин, 2.90 равен, 3.60 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.60, доверие 5.0/10. Краен резултат 0–0, прогнозата излезе.
Край
Red Lions0
Kamuzu Barracks0
▴2.10
▴2.90
▾3.60
2
▾3.60
U2.5
▴1.50
Не
▴1.61
X2
▾1.60
5.0
✓ X2
▾1.605.0
Kamuzu Barracks срещу MAFCO, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 2.10 домакин, 2.87 равен, 3.50 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.40, доверие 4.5/10. Краен резултат 4–1, прогнозата не излезе.
Край
Kamuzu Barracks 4
MAFCO1
▾2.10
▴2.87
▴3.50
X
▴2.87
U2.5
▴1.40
Не
▴1.55
U2.5
▴1.40
4.5
U2.5
▴1.404.5
Kamuzu Barracks срещу Blue Eagles, Super League, начален час 13:30. Коефициенти: 4.50 домакин, 3.30 равен, 1.72 гост. Топ избор: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.55, доверие 1.3/10. Краен резултат 2–1, прогнозата не излезе.
Край
Kamuzu Barracks2
Blue Eagles1
▾4.50
3.30
▴1.72
1X
▾1.91
U2.5
▴1.55
Не
1.55
U2.5
▴1.55
1.3
U2.5
▴1.551.3

Статистики за сезона

Super League Малави · Сезон 2026
15Мачове Процент победи 20%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове8715
Победи213
Равенства123
Загуби549
Вкарани голове9615
Допуснати голове14822
Средно вкарани голове1.10.91.0
Средно допуснати голове1.81.11.5
Мачове без допуснат гол011
Мачове без отбелязан гол347
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-1
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин1-4
Гост2-1
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин4
Гост2
Серии
Победи2
Загуби5
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
2–4
0-15
3–2
16-30
1–5
31-45
2–4
46-60
4–4
61-75
4–2
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
3Червени
Отбелязани голове
Над 0.553%
8 мача
Над 1.527%
4 мача
Над 2.513%
2 мача
Над 3.57%
1 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Малави - Super League
# Отбор М Г Т
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Прогнози и съвети за залагания за Kamuzu Barracks

Търсите прогнози за Kamuzu Barracks? NerdyTips предлага футболни прогнози за Kamuzu Barracks, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 13 мача с участието на Kamuzu Barracks с точност на най-добрата прогноза от 46.2%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Super League Kamuzu Barracks записа 3 победи, 3 равенства и 9 загуби в 15 мача, отбелязвайки 15 гола (1.0 на мач) и допускайки 22, при 1 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Kamuzu Barracks остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Kamuzu Barracks е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.