Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
MFK Bytča

MFK Bytča Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€270.00Th. Ø 22.3 2. liga
17
Mecze z typem
82.4%
Skuteczność typów
LLLWLL
Ostatnia forma
1.07
Gole / mecz
MFK Bytča traci gola w każdym z ostatnich 7 meczów
MFK Bytča: powyżej 1,5 gola w ostatnich 7 meczach
MFK Bytča: powyżej 2,5 gola w ostatnich 6 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

Lokomotiva Zvolen vs MFK Bytca, 2. liga, początek o 12:00. Kursy: 1.42 gospodarze, 4.70 remis, 6.75 goście. Best Tip: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.56, pewność 3.6/10. Wynik końcowy 5–0, typ chybiony.
Koniec
Zvolen5
MFK Bytca0
▾1.42
▴4.70
▴6.75
1X
▾1.11
U3.5
▴1.56
Nie
▴2.02
U3.5
▴1.56
3.6
U3.5
▴1.563.6
MFK Bytca vs Tatran Presov, 2. liga, początek o 13:30. Kursy: 5.60 gospodarze, 4.40 remis, 1.62 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.66, pewność 5.3/10. Wynik końcowy 0–3, typ trafiony.
Koniec
MFK Bytca0
Presov 3
▴5.60
▴4.40
▾1.62
X2
1.19
O2.5
1.66
Tak
▴1.72
O2.5
▾1.66
5.3
✓ O2.5
▾1.665.3
Galanta vs MFK Bytca, 2. liga, początek o 13:30. Kursy: 1.52 gospodarze, 4.55 remis, 5.50 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.63, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Galanta2
MFK Bytca1
▴1.52
▾4.55
▾5.50
X2
▾2.47
O2.5
▴1.63
Tak
▴1.72
O2.5
▾1.63
5.0
✓ O2.5
▾1.635.0
MFK Bytca vs Humenne, 2. liga, początek o 14:00. Kursy: 3.00 gospodarze, 3.35 remis, 2.18 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.26, pewność 4.0/10. Wynik końcowy 4–1, typ trafiony.
Koniec
MFK Bytca4
Humenne 1
▴3.00
▴3.35
▾2.18
1X
▴1.65
O1.5
1.26
Nie
2.15
O1.5
1.26
4.0
✓ O1.5
1.264.0
MFK Bytca vs Zilina II, 2. liga, początek o 14:00. Kursy: 3.95 gospodarze, 4.00 remis, 1.79 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.79, pewność 8.1/10. Wynik końcowy 1–2, typ trafiony.
Koniec
MFK Bytca1
Zilina B2
3.95
4.00
▴1.79
2
▴1.79
U3.5
▾1.47
Nie
▾2.20
2
▴1.79
8.1
✓ 2
▴1.798.1
Povazska Bystrica vs MFK Bytca, 2. liga, początek o 14:30. Kursy: 1.26 gospodarze, 6.10 remis, 9.20 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.26, pewność 10/10. Wynik końcowy 4–1, typ trafiony.
Koniec
P. Bystrica4
MFK Bytca1
▾1.26
▴6.10
▴9.20
1
▾1.26
O2.5
▾1.47
Tak
▴1.90
1
▾1.26
10
✓ 1
▾1.2610
MFK Bytca vs Banik Lehota p.Vtacnikom, 2. liga, początek o 14:30. Kursy: 5.10 gospodarze, 4.30 remis, 1.55 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.55, pewność 8.9/10. Wynik końcowy 2–1, typ chybiony.
Koniec
MFK Bytca2
Lehota p. V.1
▴5.10
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
▴1.51
Nie
▴2.12
2
▾1.55
8.9
2
▾1.558.9
Slovan Bratislava II vs MFK Bytca, 2. liga, początek o 09:30. Kursy: 1.40 gospodarze, 5.20 remis, 7.50 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.40, pewność 5.6/10. Wynik końcowy 2–0, typ trafiony.
Koniec
Slovan II2
MFK Bytca0
▾1.40
▴5.20
▴7.50
1
▾1.40
O2.5
▾1.52
Tak
▴1.82
1
▾1.40
5.6
✓ 1
▾1.405.6

Statystyki sezonu

2. liga Słowacja · Sezon 2026
15Mecze Procent zwycięstw 20%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze8715
Zwycięstwa303
Remisy000
Porażki5712
Gole strzelone10414
Gole stracone182341
Średnia goli strzelonych1.30.60.9
Średnia goli straconych2.33.32.7
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola336
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie4-1
Na wyjeździe-
Najwyższa porażka
U siebie0-5
Na wyjeździe5-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie4
Na wyjeździe1
Najwięcej straconych goli
U siebie5
Na wyjeździe5
Serie
Zwycięstwa1
Porażki4
Rzuty karne
1/ 2
50.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–4
0-15
3–10
16-30
4–8
31-45
2–5
46-60
2–5
61-75
2–7
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-151
16-308
31-451
46-606
61-756
76-9011
38Żółte
3Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.560%
9 meczów
Powyżej 1.520%
3 meczów
Powyżej 2.57%
1 meczów
Powyżej 3.57%
1 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Słowacja - 2. liga
# Drużyna M G P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Typy bukmacherskie i prognozy na MFK Bytča

Szukasz typów na MFK Bytča? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na MFK Bytča – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 17 meczów z udziałem MFK Bytča, a skuteczność Best Tip wynosi 82.4%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie 2. liga MFK Bytča ma bilans 3-0-12 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 15 meczach, przy 14 golach strzelonych (0.9 na mecz) i 41 straconych oraz 0 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa MFK Bytča wynosi €270.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na MFK Bytča pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

MFK Bytča to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.