Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Sandefjord II

Sandefjord II Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

11
Прогнозирани мачове
81.8%
Ниво на предвидимост
LWWDWL
Скорошна форма
2.20
Голове / мач
И двата отбора отбелязаха гол в 92% от последните 12 мача на Sandefjord II
Sandefjord II е без загуба в последните 5 мача
Sandefjord II отбеляза гол в последните 7 мача
Няма предстоящи мачове

Sandefjord II няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Sandefjord II срещу Rade, 3. Division - Girone 6, начален час 18:00. Коефициенти: 2.67 домакин, 4.10 равен, 2.17 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.18, доверие 7.5/10. Краен резултат 0–2, прогнозата не излезе.
Край
Sandefjord IISandefjord 20
Rade 2
▴2.67
▾4.10
▾2.17
X2
1.42
O2.5
▴1.18
Да
▴1.23
O2.5
▾1.18
7.5
O2.5
▾1.187.5
Sandefjord II срещу Elverum, 3. Division - Girone 6, начален час 14:00. Коефициенти: 3.65 домакин, 4.40 равен, 1.67 гост. Топ избор: поне 4 отбелязани гола, коефициент 1.43, доверие 8.0/10. Краен резултат 4–3, прогнозата излезе.
Край
Sandefjord IISandefjord 24
Elverum3
▾3.65
▴4.40
▴1.67
2
▴1.67
O3.5
▾1.43
Да
▾1.22
O3.5
▾1.43
8.0
✓ O3.5
▾1.438.0
Brumunddal срещу Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, начален час 17:00. Коефициенти: 8.40 домакин, 8.00 равен, 1.19 гост. Топ избор: поне 4 отбелязани гола, коефициент 1.24, доверие 5.4/10. Краен резултат 1–2, прогнозата не излезе.
Край
Brumunddal1
Sandefjord IISandefjord 22
▾8.40
▴8.00
▾1.19
2
▾1.19
O3.5
▾1.24
Да
▾1.23
O3.5
▾1.24
5.4
O3.5
▾1.245.4
Sandefjord II срещу Orn Horten, 3. Division - Girone 6, начален час 14:00. Коефициенти: 2.02 домакин, 4.00 равен, 2.80 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.23, доверие 6.2/10. Краен резултат 1–1, прогнозата излезе.
Край
Sandefjord IISandefjord 21
Orn HortenOrn1
2.02
4.00
2.80
X
4.00
O2.5
1.18
Да
1.23
BTTS
1.23
6.2
✓ BTTS
1.236.2
Sandefjord II срещу Oppsal, 3. Division - Girone 6, начален час 15:00. Коефициенти: 1.90 домакин, 3.95 равен, 3.05 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.21, доверие 6.2/10. Краен резултат 2–1, прогнозата излезе.
Край
Sandefjord IISandefjord 22
Oppsal1
▾1.90
▾3.95
▴3.05
X2
1.72
O2.5
▾1.21
Да
▾1.21
BTTS
▴1.21
6.2
✓ BTTS
▴1.216.2
Lyn II срещу Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, начален час 17:00. Коефициенти: 1.71 домакин, 5.30 равен, 4.00 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.11, доверие 8.5/10. Краен резултат 4–3, прогнозата излезе.
Край
Lyn IILyn 24
Sandefjord IISandefjord 23
▾1.71
▴5.30
▴4.00
1
▾1.71
O3.5
▾1.32
Да
▾1.11
BTTS
▾1.11
8.5
✓ BTTS
▾1.118.5
Drobak / Frogn срещу Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, начален час 17:00. Коефициенти: 2.05 домакин, 3.85 равен, 2.75 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.25, доверие 8.5/10. Краен резултат 1–0, прогнозата не излезе.
Край
Drobak / FrognDrobak-Frogn1
Sandefjord IISandefjord 20
2.05
3.85
2.75
1
2.05
O3.5
1.67
Да
1.25
BTTS
1.25
8.5
BTTS
1.258.5
Sandefjord II срещу Gjovik-Lyn, 3. Division - Girone 6, начален час 14:00. Коефициенти: 3.40 домакин, 3.85 равен, 1.95 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.34, доверие 6.2/10. Краен резултат 1–3, прогнозата излезе.
Край
Sandefjord IISandefjord 21
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn3
▴3.40
▴3.85
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.32
Да
▾1.34
BTTS
▾1.34
6.2
✓ BTTS
▾1.346.2
Bjorkelangen срещу Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, начален час 12:00. Коефициенти: 4.50 домакин, 4.60 равен, 1.52 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.28, доверие 5.0/10. Краен резултат 1–3, прогнозата излезе.
Край
Bjorkelangen1
Sandefjord IISandefjord 23
▴4.50
▴4.60
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.28
Не
▾2.75
O2.5
▾1.28
5.0
✓ O2.5
▾1.285.0

Статистики за сезона

3. Division - Girone 6 Норвегия · Сезон 2026
22Мачове Процент победи 45%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове111122
Победи7310
Равенства213
Загуби279
Вкарани голове322254
Допуснати голове192746
Средно вкарани голове2.92.02.5
Средно допуснати голове1.72.52.1
Мачове без допуснат гол202
Мачове без отбелязан гол022
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-0
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин1-3
Гост5-3
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост5
Серии
Победи3
Загуби4
Дузпи
2/ 2
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
8–8
0-15
12–2
16-30
5–7
31-45
8–8
46-60
10–7
61-75
10–12
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
0Червени
Отбелязани голове
Над 0.591%
20 мача
Над 1.573%
16 мача
Над 2.555%
12 мача
Над 3.523%
5 мача
Над 4.55%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Норвегия - 3. Division - Girone 6
# Отбор М Г Т
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Прогнози и съвети за залагания за Sandefjord II

Търсите прогнози за Sandefjord II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Sandefjord II, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 11 мача с участието на Sandefjord II с точност на най-добрата прогноза от 81.8%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на 3. Division - Girone 6 Sandefjord II записа 10 победи, 3 равенства и 9 загуби в 22 мача, отбелязвайки 54 гола (2.5 на мач) и допускайки 46, при 2 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Sandefjord II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Sandefjord II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.