Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Sandefjord II

Sandefjord II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

11
Ennustetut ottelut
81.8%
Ennustettavuusaste
LWWDWL
Viimeaikainen vire
2.20
Maalit / Ottelu
Molemmat joukkueet tekivät maalin 92%:ssa Sandefjord II:n viimeisistä 12 ottelusta
Sandefjord II on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Sandefjord II teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Sandefjord II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Sandefjord II vs Rade, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 2.67 koti, 4.10 tasapeli, 2.17 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.18, luottamus 7.5/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
Sandefjord IISandefjord 20
Rade 2
▴2.67
▾4.10
▾2.17
X2
1.42
O2.5
▴1.18
Kyllä
▴1.23
O2.5
▾1.18
7.5
O2.5
▾1.187.5
Sandefjord II vs Elverum, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.65 koti, 4.40 tasapeli, 1.67 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.43, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–3, vihje osui.
Loppu
Sandefjord IISandefjord 24
Elverum3
▾3.65
▴4.40
▴1.67
2
▴1.67
O3.5
▾1.43
Kyllä
▾1.22
O3.5
▾1.43
8.0
✓ O3.5
▾1.438.0
Brumunddal vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 8.40 koti, 8.00 tasapeli, 1.19 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.24, luottamus 5.4/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Brumunddal1
Sandefjord IISandefjord 22
▾8.40
▴8.00
▾1.19
2
▾1.19
O3.5
▾1.24
Kyllä
▾1.23
O3.5
▾1.24
5.4
O3.5
▾1.245.4
Sandefjord II vs Orn Horten, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.02 koti, 4.00 tasapeli, 2.80 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.23, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Sandefjord IISandefjord 21
Orn HortenOrn1
2.02
4.00
2.80
X
4.00
O2.5
1.18
Kyllä
1.23
BTTS
1.23
6.2
✓ BTTS
1.236.2
Sandefjord II vs Oppsal, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.90 koti, 3.95 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.21, luottamus 6.2/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Sandefjord IISandefjord 22
Oppsal1
▾1.90
▾3.95
▴3.05
X2
1.72
O2.5
▾1.21
Kyllä
▾1.21
BTTS
▴1.21
6.2
✓ BTTS
▴1.216.2
Lyn II vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 1.71 koti, 5.30 tasapeli, 4.00 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.11, luottamus 8.5/10. Lopputulos 4–3, vihje osui.
Loppu
Lyn IILyn 24
Sandefjord IISandefjord 23
▾1.71
▴5.30
▴4.00
1
▾1.71
O3.5
▾1.32
Kyllä
▾1.11
BTTS
▾1.11
8.5
✓ BTTS
▾1.118.5
Drobak / Frogn vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.85 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.25, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Drobak / FrognDrobak-Frogn1
Sandefjord IISandefjord 20
2.05
3.85
2.75
1
2.05
O3.5
1.67
Kyllä
1.25
BTTS
1.25
8.5
BTTS
1.258.5
Sandefjord II vs Gjovik-Lyn, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.40 koti, 3.85 tasapeli, 1.95 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.34, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Sandefjord IISandefjord 21
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn3
▴3.40
▴3.85
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.32
Kyllä
▾1.34
BTTS
▾1.34
6.2
✓ BTTS
▾1.346.2
Bjorkelangen vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 4.50 koti, 4.60 tasapeli, 1.52 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.28, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Bjorkelangen1
Sandefjord IISandefjord 23
▴4.50
▴4.60
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.28
Ei
▾2.75
O2.5
▾1.28
5.0
✓ O2.5
▾1.285.0

Kauden tilastot

3. Division - Girone 6 Norja · Kausi 2026
22Ottelut Voittoprosentti 45%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut111122
Voitot7310
Tasapelit213
Tappiot279
Tehdyt maalit322254
Päästetyt maalit192746
Tehtyjen maalien keskiarvo2.92.02.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.72.52.1
Nollapelit202
Ottelut ilman maalia022
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras5-3
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras5
Putket
Voitot3
Tappiot4
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
8–8
0-15
12–2
16-30
5–7
31-45
8–8
46-60
10–7
61-75
10–12
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.591%
20 Ottelut
Yli 1.573%
16 Ottelut
Yli 2.555%
12 Ottelut
Yli 3.523%
5 Ottelut
Yli 4.55%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Norja - 3. Division - Girone 6
# Joukkue O M P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Sandefjord II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Sandefjord II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Sandefjord II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 11 ottelua, joissa Sandefjord II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 81.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä 3. Division - Girone 6-kaudella Sandefjord II on saavuttanut 10 voittoa, 3 tasapeliä ja 9 tappiota 22 ottelussa, tehden 54 maalia (2.5 per ottelu) ja päästäen 46, pitäen 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Sandefjord II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Sandefjord II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.