Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Víkingur II

Vikingur Gota 2 Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

€1.41m Ø 25.8 1. Deild
6
Прогнозирани мачове
66.7%
Предвидимост
WWWWWW
Скорошна форма
2.93
Голове / мач
Víkingur II имаше над 2.5 гола в 83% от последните 12 мача
Víkingur II е без загуба у дома в последните 13 мача
Víkingur II имаше над 1.5 гола в последните 17 мача
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

NSI II срещу Vikingur II, 1. Deild, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 3.45, равен 4.65, гост 1.70. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.28, увереност 5.0/10. Краен резултат 0–1, губеща прогноза.
Край
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
Да
▾1.28
BTTS
▾1.28
5.0
BTTS
▾1.285.0
Vikingur II срещу B36 II, 1. Deild, начален час 17:30. Коефициенти: домакин 1.50, равен 4.55, гост 4.60. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.27, увереност 5.0/10. Краен резултат 3–1, печеливша прогноза.
Край
Vikingur Gota 23
B36 II1
▾1.50
▾4.55
▴4.60
1
▾1.50
O3.5
▾1.47
Да
▾1.27
BTTS
▾1.27
5.0
✓ BTTS
▾1.275.0
Hoyvik срещу Vikingur II, 1. Deild, начален час 16:00. Коефициенти: домакин 4.55, равен 4.85, гост 1.47. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.47, увереност 5.0/10. Краен резултат 3–8, печеливша прогноза.
Край
Hoyvik 33
Vikingur Gota 28
▴4.55
▾4.85
▾1.47
2
▾1.47
O3.5
1.62
Да
▴1.35
2
▾1.47
5.0
✓ 2
▾1.475.0
Vikingur II срещу HB II, 1. Deild, начален час 15:30. Коефициенти: домакин 1.50, равен 4.45, гост 4.90. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.40, увереност 5.0/10. Краен резултат 2–0, губеща прогноза.
Край
Vikingur Gota 22
HB II0
1.50
4.45
4.90
1
1.50
O2.5
1.40
Да
1.51
O2.5
1.40
5.0
O2.5
1.405.0
Vikingur II срещу IF II, 1. Deild, начален час 15:00. Коефициенти: домакин 1.67, равен 4.05, гост 3.80. Best Tip: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.32, увереност 5.0/10. Краен резултат 4–1, печеливша прогноза.
Край
Vikingur Gota 24
IF II1
▴1.67
▾4.05
▾3.80
1
▴1.67
O3.5
▾1.66
Да
▾1.32
BTTS
▾1.32
5.0
✓ BTTS
▾1.325.0
NSI II срещу Vikingur II, 1. Deild, начален час 12:00. Коефициенти: домакин 4.20, равен 4.45, гост 1.60. Best Tip: победа за госта, коефициент 1.60, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–4, печеливша прогноза.
Край
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
Да
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
B71 срещу Vikingur II, 1. Deild, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.80, равен 4.61, гост 3.16. Best Tip: домакинът печели или равенство, коефициент 1.28, увереност 5.0/10. Краен резултат 0–3, губеща прогноза.
Край
B71 0
Vikingur Gota 23
1.80
4.61
3.16
1
1.80
O2.5
1.43
Не
2.41
1X
1.28
5.0
1X
1.285.0
Vikingur II срещу B36 II, 1. Deild, начален час 14:00. Коефициенти: домакин 1.49, равен 4.75, гост 4.75. Best Tip: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.22, увереност 7.3/10. Краен резултат 3–1.
Край
Vikingur Gota 23
B36 II1
1.49
4.75
4.75
1X
1.14
O2.5
1.22
Да
1.32
O2.5
1.22
7.3
O2.5
1.227.3

Сезонна статистика

1. Deild Фар. острови · Сезон 2026
26Мачове Процент победи 73%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове131326
Победи11819
Равенства213
Загуби044
Вкарани голове373572
Допуснати голове162743
Средно вкарани голове2.82.72.8
Средно допуснати голове1.22.11.7
Сухи мрежи325
Без вкаран гол044
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин4-1
Гост3-8
Най-тежка загуба
Домакин-
Гост5-0
Най-много вкарани голове
Домакин4
Гост8
Най-много допуснати голове
Домакин3
Гост5
Серии
Победи6
Загуби1
Дузпи
3/ 3
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
9–4
0-15
11–4
16-30
16–6
31-45
11–11
46-60
11–11
61-75
12–8
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
76-901
1Жълти
1Червени
Отбелязани голове
Над 0.585%
22 мача
Над 1.581%
21 мача
Над 2.558%
15 мача
Над 3.531%
8 мача
Над 4.58%
2 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Фар. острови - 1. Deild
# Отбор М Г Т
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Прогнози и съвети за залагания за Víkingur II

Търсите прогнози за Víkingur II? NerdyTips предлага футболни прогнози за Víkingur II, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 6 мача с участието на Víkingur II с точност на Best Tip от 66.7%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на 1. Deild Víkingur II записа 19 победи, 3 равенства и 4 загуби в 26 мача, отбелязвайки 72 гола (2.8 на мач) и допускайки 43, при 5 мача без допуснат гол.

Víkingur II в момента има приблизителна пазарна стойност от €1.41m.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Víkingur II остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Víkingur II е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.