Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Víkingur II

Vikingur Gota 2 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€1.41m Ø 25.8 1. Deild
6
Broj prognoza
66.7%
Predvidljivost
WWWWWW
Nedavna forma
2.93
Prosjek golova
Víkingur II: više od 2.5 gola u 83% zadnjih 12 susreta
Víkingur II je bez poraza kod kuće u 13 susreta zaredom
Víkingur II: više od 1.5 gola u 17 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, početak u 18:00. Kvote: 3.45 domaćin, 4.65 neriješeno, 1.70 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.28, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
NSI II0
Vikingur Gota 21
▴3.45
▾4.65
▴1.70
2
▴1.70
O3.5
1.57
GG
▾1.28
GG
▾1.28
5.0
GG
▾1.285.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, početak u 17:30. Kvote: 1.50 domaćin, 4.55 neriješeno, 4.60 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.27, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Vikingur Gota 23
B36 II1
▾1.50
▾4.55
▴4.60
1
▾1.50
O3.5
▾1.47
GG
▾1.27
GG
▾1.27
5.0
✓ GG
▾1.275.0
Hoyvik vs Vikingur II, 1. Deild, početak u 16:00. Kvote: 4.55 domaćin, 4.85 neriješeno, 1.47 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.47, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 3–8, tip pogođen.
Kraj
Hoyvik 33
Vikingur Gota 28
▴4.55
▾4.85
▾1.47
2
▾1.47
O3.5
1.62
GG
▴1.35
2
▾1.47
5.0
✓ 2
▾1.475.0
Vikingur II vs HB II, 1. Deild, početak u 15:30. Kvote: 1.50 domaćin, 4.45 neriješeno, 4.90 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.40, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–0, tip promašen.
Kraj
Vikingur Gota 22
HB II0
1.50
4.45
4.90
1
1.50
O2.5
1.40
GG
1.51
O2.5
1.40
5.0
O2.5
1.405.0
Vikingur II vs IF II, 1. Deild, početak u 15:00. Kvote: 1.67 domaćin, 4.05 neriješeno, 3.80 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.32, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Vikingur Gota 24
IF II1
▴1.67
▾4.05
▾3.80
1
▴1.67
O3.5
▾1.66
GG
▾1.32
GG
▾1.32
5.0
✓ GG
▾1.325.0
NSI II vs Vikingur II, 1. Deild, početak u 12:00. Kvote: 4.20 domaćin, 4.45 neriješeno, 1.60 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.60, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
NSI II1
Vikingur Gota 24
▾4.20
▾4.45
▴1.60
2
▴1.60
O3.5
1.69
GG
▾1.34
2
▴1.60
5.0
✓ 2
▴1.605.0
B71 vs Vikingur II, 1. Deild, početak u 19:00. Kvote: 1.80 domaćin, 4.61 neriješeno, 3.16 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.28, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–3, tip promašen.
Kraj
B71 0
Vikingur Gota 23
1.80
4.61
3.16
1
1.80
O2.5
1.43
NG
2.41
1X
1.28
5.0
1X
1.285.0
Vikingur II vs B36 II, 1. Deild, početak u 14:00. Kvote: 1.49 domaćin, 4.75 neriješeno, 4.75 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.22, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 3–1.
Kraj
Vikingur Gota 23
B36 II1
1.49
4.75
4.75
1X
1.14
O2.5
1.22
GG
1.32
O2.5
1.22
7.3
O2.5
1.227.3

Statistika sezone

1. Deild Farski Otoci · Sezona 2026
26Utakmice Postotak pobjeda 73%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131326
Pobjede11819
Remiji213
Porazi044
Postignuti golovi373572
Primljeni golovi162743
Prosjek postignutih golova2.82.72.8
Prosjek primljenih golova1.22.11.7
Čiste mreže325
Bez postignutog gola044
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-1
Gost3-8
Najteži poraz
Domaćin-
Gost5-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost8
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost5
Nizovi
Pobjede6
Porazi1
Jedanaesterci
3/ 3
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
9–4
0-15
11–4
16-30
16–6
31-45
11–11
46-60
11–11
61-75
12–8
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
76-901
1Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.585%
22 utakmica
Više od 1.581%
21 utakmica
Više od 2.558%
15 utakmica
Više od 3.531%
8 utakmica
Više od 4.58%
2 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Farski Otoci - 1. Deild
# Momčad U G B
1 B71 27 88-27 66
2 Víkingur II 27 73-43 63
3 Suduroy 27 80-42 54
4 ÍF II 27 62-61 40
5 B36 II 27 60-66 35
6 TB 27 50-56 35
7 Hoyvík 27 42-75 29
8 NSÍ II 27 36-60 26
9 HB II 27 35-51 25
10 EB / Streymur II 27 31-76 11
Promotion - Premier League Relegation

Víkingur II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Víkingur II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Víkingur II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 6 utakmica u kojima je igrala momčad Víkingur II, uz točnost Best Tip prognoza od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 1. Deild, Víkingur II bilježi 19 pobjeda, 3 remija i 4 poraza u 26 utakmica, uz 72 postignutih golova (2.8 po utakmici) i 43 primljenih, te 5 utakmica bez primljenog gola.

Víkingur II trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €1.41m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Víkingur II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Víkingur II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.