Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
East Bengal II

East Bengal II Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

15
Partits Pronosticats
73.3%
Taxa de Predicció
LWLDWW
Forma Recent
2
Gols / Partit
Cap partit programat

El East Bengal II no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Inter Kashi vs East II, Indian Super League, inici a les 15:00. Quotes: 12.50 local, 6.20 empat, 1.22 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.55, confiança 4.3/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Inter Kashi1
East IIEast Bengal2
▴12.50
▴6.20
▾1.22
1X
▴4.40
U3.5
▴1.55
No
▾1.73
U3.5
▴1.55
4.3
✓ U3.5
▴1.554.3
ATK Mohun Bagan vs East Bengal II, Indian Super League, inici a les 15:00. Quotes: 2.22 local, 3.45 empat, 3.40 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.38, confiança 8.2/10. Resultat final 1–1, pronòstic encertat.
FT
ATK Mohun BaganMohun Bagan1
East Bengal IIEast Bengal 1
▴2.22
▾3.45
▾3.40
1
▴2.22
U3.5
▴1.42
No
▴2.25
1X
▴1.38
8.2
✓ 1X
▴1.388.2
East Bengal II vs Minerva Punjab, Indian Super League, inici a les 15:00. Quotes: 1.88 local, 3.55 empat, 4.00 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.26, confiança 8.2/10. Resultat final 0–0, pronòstic encertat.
FT
East Bengal IIEast Bengal0
Minerva PunjabPunjab0
▴1.88
▴3.55
▾4.00
1
▴1.88
O1.5
▴1.29
No
▾2.05
1X
▴1.26
8.2
✓ 1X
▴1.268.2
Mumbai City vs East II, Indian Super League, inici a les 15:00. Quotes: 3.90 local, 3.55 empat, 2.00 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.38, confiança 2.7/10. Resultat final 1–2, pronòstic encertat.
FT
Mumbai City1
East IIEast Bengal2
▴3.90
▴3.55
▾2.00
2
▾2.00
U3.5
▴1.38
Sí
▾1.71
U3.5
▴1.38
2.7
✓ U3.5
▴1.382.7
East Bengal II vs Odisha, Indian Super League, inici a les 15:00. Quotes: 1.33 local, 5.75 empat, 9.00 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.42, confiança 5.6/10. Resultat final 3–0, pronòstic encertat.
FT
East Bengal IIEast Bengal3
Odisha0
▴1.33
▴5.75
▴9.00
X2
3.70
O2.5
▾1.42
Sí
1.78
O2.5
▴1.42
5.6
✓ O2.5
▴1.425.6
East Bengal II vs Bengaluru, Indian Super League, inici a les 15:00. Quotes: 1.70 local, 3.75 empat, 4.90 visitant. Millor pronòstic: almenys 2 gols marcats, quota 1.26, confiança 2.6/10. Resultat final 3–3, pronòstic encertat.
FT
East Bengal IIEast Bengal 3
Bengaluru3
▾1.70
▴3.75
▴4.90
X2
▴2.18
O1.5
▾1.26
No
▾1.97
O1.5
▴1.26
2.6
✓ O1.5
▴1.262.6
Chennaiyin vs East II, Indian Super League, inici a les 12:30. Quotes: 5.15 local, 3.85 empat, 1.80 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.19, confiança 8.5/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
Chennaiyin1
East IIEast Bengal3
▴5.15
▴3.85
▾1.80
2
▾1.80
U3.5
▴1.43
No
▾2.05
X2
▾1.19
8.5
✓ X2
▾1.198.5

East Bengal Estadístiques Mitjanes

Últims 10 Partits
Gols EsperatsxG per partit
1.11
XutsA porta / partit
5.3
Possessió
47%
CórnersMitjana per partit
5.3
DisciplinaTargetes per partit
3.1
Taxa de Victòria
50%

Estadístiques de Temporada

AFC Champions League Two Món · Temporada 2026
3Partits Taxa de Victòria 33%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits213
Victòries101
Empats011
Derrotes101
Gols a Favor628
Gols en Contra426
Mitjana de Gols a Favor3.02.02.7
Mitjana de Gols en Contra2.02.02.0
Porteries a Zero000
Partits sense Marcar000
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local4-1
Visitant-
Derrota Més Àmplia
Local2-3
Visitant-
Més Gols Marcats
Local4
Visitant2
Més Gols Encaixats
Local3
Visitant2
Ratxes
Victòries1
Derrotes0
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
2–1
0-15
0–0
16-30
2–0
31-45
0–2
46-60
0–1
61-75
1–2
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
5-4-11 G
7Grogues
0Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.5100%
3 Partits
Més de 1.5100%
3 Partits
Més de 2.533%
1 Partits
Més de 3.533%
1 Partits
Més de 4.50%
0 Partits

Jugadors

Jugador Edat Pos Val
A. Ali A. Ali 25 DEF 7.58
Miguel Figueira Miguel Figueira 25 MID 7.58
Mohammed Rashid Mohammed Rashid 30 MID 7.36
K. Sibille K. Sibille 27 DEF 7.35
Saúl Crespo Saúl Crespo 29 MID 7.30
M. Naorem M. Naorem 26 MID 7.27
Youssef Ezzejjari Youssef Ezzejjari 32 FWD 7.14
Vishnu PV Vishnu PV 24 MID 7.12
E. Lalrindika E. Lalrindika 26 FWD 7.00
P. Gill P. Gill 24 GK 6.98
J. Singh J. Singh 24 DEF 6.96
B. Singh B. Singh 30 MID 6.92
J. Mawihmingthanga J. Mawihmingthanga 28 FWD 6.80
N. Sekar N. Sekar 30 MID 6.74
J. Gupta J. Gupta 24 DEF 6.71
M. Rakip M. Rakip 25 DEF 6.66
A. Søjberg A. Søjberg 25 MID 6.64
C. Lal C. Lal 25 DEF 6.63
S. Chakrabarti S. Chakrabarti 34 MID 6.58
D. Lalhlansanga D. Lalhlansanga 24 FWD 6.45
M. Rashid M. Rashid 30 MID 6.45
M. Raina M. Raina 25 MID -

Classificació

Índia - Indian Super League
# Equip J G P
1 East Bengal II 13 30-11 26
2 ATK Mohun Bagan 13 23-9 26
3 Mumbai City 13 17-9 25
4 Bengaluru 13 18-12 23
5 Jamshedpur 13 15-10 22
6 Minerva Punjab 13 18-12 22
7 Goa 13 15-11 20
8 Kerala Blasters 13 15-17 17
9 NorthEast United 13 16-21 16
10 Inter Kashi 13 11-17 13
11 Odisha 13 14-22 11
12 SC Delhi 13 13-17 11
13 Chennaiyin 13 9-21 9
14 Mohammedan 13 7-32 3
Promotion - AFC Champions League 2 (Qualification) Relegation

Pronòstics d'apostes de East Bengal II

Busques pronòstics de East Bengal II? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a East Bengal II generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 15 partits amb la participació de East Bengal II, amb una precisió del millor pronòstic de 73.3%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de AFC Champions League Two, East Bengal II ha aconseguit 1 victòries, 1 empats i 1 derrotes en 3 partits, marcant 8 gols (2.7 per partit) i encaixant-ne 6, amb 0 porteries a zero.

En els últims 10 partits, East Bengal II té una mitjana de 47% de possessió de pilota, 1.11 xG i 5.3 córners per partit, amb una taxa de victòria del 50%.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de East Bengal II es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

East Bengal II és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.