Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Springvale

Springvale Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

8
Partits Pronosticats
37.5%
Taxa de Predicció
LWLWLW
Forma Recent
1.27
Gols / Partit
Cap partit programat

El Springvale no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Springvale vs Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, inici a les 06:00. Quotes: 4.05 local, 4.10 empat, 1.67 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant, quota 1.67, confiança 3.4/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Springvale0
Bayside ArgonautsBayside A1
4.05
▾4.10
▴1.67
2
▴1.67
O2.5
1.52
Sí
▾1.57
2
▴1.67
3.4
✓ 2
▴1.673.4
Werribee City vs Springvale, Victoria Premier League 2, inici a les 06:00. Quotes: 2.02 local, 3.75 empat, 3.05 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.32, confiança 4.5/10. Resultat final 1–3, pronòstic fallat.
FT
Werribee City1
Springvale3
▾2.02
▴3.75
▴3.05
1
▾2.02
O2.5
▴1.65
No
▾2.15
1X
▾1.32
4.5
1X
▾1.324.5
Springvale vs Malvern, Victoria Premier League 2, inici a les 11:30. Quotes: 3.95 local, 3.80 empat, 1.75 visitant. Millor pronòstic: ambdós equips marquen, quota 1.52, confiança 5.2/10. Resultat final 2–5, pronòstic encertat.
FT
Springvale2
Malvern5
3.95
3.80
1.75
2
1.75
O2.5
1.52
Sí
1.52
BTTS
1.52
5.2
✓ BTTS
1.525.2
Kingston City vs Springvale, Victoria Premier League 2, inici a les 10:45. Quotes: 4.10 local, 3.70 empat, 1.66 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.48, confiança 1.8/10. Resultat final 0–1, pronòstic fallat.
FT
Kingston City0
Springvale1
4.10
3.70
1.66
X2
1.15
O2.5
1.48
Sí
1.50
O2.5
1.48
1.8
O2.5
1.481.8
Springvale vs Nunawading, Victoria Premier League 2, inici a les 11:30. Quotes: 2.38 local, 3.45 empat, 2.48 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local o empat, quota 1.40, confiança 7.8/10. Resultat final 0–2, pronòstic fallat.
FT
Springvale0
Nunawading2
2.38
3.45
2.48
1
2.38
O2.5
1.53
No
2.45
1X
1.40
7.8
1X
1.407.8
Moreland City vs Springvale, Victoria Premier League 2, inici a les 05:00. Quotes: 2.70 local, 3.40 empat, 2.23 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.33, confiança 4.6/10. Resultat final 0–1, pronòstic encertat.
FT
Moreland City0
Springvale1
2.70
3.40
2.23
2
2.23
O2.5
1.52
Sí
1.47
X2
1.33
4.6
✓ X2
1.334.6
Springvale vs Keilor Park, Victoria Premier League 2, inici a les 11:30. Quotes: 2.62 local, 3.70 empat, 2.30 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.60, confiança 3.4/10. Resultat final 5–2, pronòstic fallat.
FT
Springvale5
Keilor Park2
2.62
3.70
2.30
2
▴2.65
U3.5
1.45
No
2.25
X2
▴1.60
3.4
X2
▴1.603.4
Eastern Lions vs Springvale, Victoria Premier League 2, inici a les 10:45. Quotes: 1.72 local, 3.75 empat, 3.80 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.47, confiança 1.0/10. Resultat final 0–0, pronòstic fallat.
FT
Eastern Lions0
Springvale0
1.72
3.75
3.80
1X
1.18
O2.5
1.47
Sí
1.50
O2.5
1.47
1.0
O2.5
1.471.0

Estadístiques de Temporada

Victoria Premier League 2 Austràlia · Temporada 2026
26Partits Taxa de Victòria 35%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits131326
Victòries459
Empats325
Derrotes6612
Gols a Favor181432
Gols en Contra222446
Mitjana de Gols a Favor1.41.11.2
Mitjana de Gols en Contra1.71.81.8
Porteries a Zero347
Partits sense Marcar437
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local5-2
Visitant1-3
Derrota Més Àmplia
Local2-5
Visitant8-0
Més Gols Marcats
Local5
Visitant3
Més Gols Encaixats
Local5
Visitant8
Ratxes
Victòries2
Derrotes3
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
7–1
0-15
5–7
16-30
3–2
31-45
1–3
46-60
3–7
61-75
5–9
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
2Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.573%
19 Partits
Més de 1.531%
8 Partits
Més de 2.512%
3 Partits
Més de 3.54%
1 Partits
Més de 4.54%
1 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Austràlia - Victoria Premier League 2
# Equip J G P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Pronòstics d'apostes de Springvale

Busques pronòstics de Springvale? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Springvale generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 8 partits amb la participació de Springvale, amb una precisió del millor pronòstic de 37.5%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Victoria Premier League 2, Springvale ha aconseguit 9 victòries, 5 empats i 12 derrotes en 26 partits, marcant 32 gols (1.2 per partit) i encaixant-ne 46, amb 7 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Springvale es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Springvale és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.