Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
Springvale

Springvale Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

8
Прогнозирани мачове
37.5%
Ниво на предвидимост
LWLWLW
Скорошна форма
1.27
Голове / мач
Няма предстоящи мачове

Springvale няма насрочен мач в момента. По-долу разгледайте последните резултати и статистиките за сезона.

Последни мачове

Springvale срещу Bayside Argonauts, Victoria Premier League 2, начален час 06:00. Коефициенти: 4.05 домакин, 4.10 равен, 1.67 гост. Топ избор: победа за госта, коефициент 1.67, доверие 3.4/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Springvale0
Bayside ArgonautsBayside A1
4.05
▾4.10
▴1.67
2
▴1.67
O2.5
1.52
Да
▾1.57
2
▴1.67
3.4
✓ 2
▴1.673.4
Werribee City срещу Springvale, Victoria Premier League 2, начален час 06:00. Коефициенти: 2.02 домакин, 3.75 равен, 3.05 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.32, доверие 4.5/10. Краен резултат 1–3, прогнозата не излезе.
Край
Werribee City1
Springvale3
▾2.02
▴3.75
▴3.05
1
▾2.02
O2.5
▴1.65
Не
▾2.15
1X
▾1.32
4.5
1X
▾1.324.5
Springvale срещу Malvern, Victoria Premier League 2, начален час 11:30. Коефициенти: 3.95 домакин, 3.80 равен, 1.75 гост. Топ избор: двата отбора да отбележат гол, коефициент 1.52, доверие 5.2/10. Краен резултат 2–5, прогнозата излезе.
Край
Springvale2
Malvern5
3.95
3.80
1.75
2
1.75
O2.5
1.52
Да
1.52
BTTS
1.52
5.2
✓ BTTS
1.525.2
Kingston City срещу Springvale, Victoria Premier League 2, начален час 10:45. Коефициенти: 4.10 домакин, 3.70 равен, 1.66 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.48, доверие 1.8/10. Краен резултат 0–1, прогнозата не излезе.
Край
Kingston City0
Springvale1
4.10
3.70
1.66
X2
1.15
O2.5
1.48
Да
1.50
O2.5
1.48
1.8
O2.5
1.481.8
Springvale срещу Nunawading, Victoria Premier League 2, начален час 11:30. Коефициенти: 2.38 домакин, 3.45 равен, 2.48 гост. Топ избор: домакинът печели или равенство, коефициент 1.40, доверие 7.8/10. Краен резултат 0–2, прогнозата не излезе.
Край
Springvale0
Nunawading2
2.38
3.45
2.48
1
2.38
O2.5
1.53
Не
2.45
1X
1.40
7.8
1X
1.407.8
Moreland City срещу Springvale, Victoria Premier League 2, начален час 05:00. Коефициенти: 2.70 домакин, 3.40 равен, 2.23 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.33, доверие 4.6/10. Краен резултат 0–1, прогнозата излезе.
Край
Moreland City0
Springvale1
2.70
3.40
2.23
2
2.23
O2.5
1.52
Да
1.47
X2
1.33
4.6
✓ X2
1.334.6
Springvale срещу Keilor Park, Victoria Premier League 2, начален час 11:30. Коефициенти: 2.62 домакин, 3.70 равен, 2.30 гост. Топ избор: гостът печели или равенство, коефициент 1.60, доверие 3.4/10. Краен резултат 5–2, прогнозата не излезе.
Край
Springvale5
Keilor Park2
2.62
3.70
2.30
2
▴2.65
U3.5
1.45
Не
2.25
X2
▴1.60
3.4
X2
▴1.603.4
Eastern Lions срещу Springvale, Victoria Premier League 2, начален час 10:45. Коефициенти: 1.72 домакин, 3.75 равен, 3.80 гост. Топ избор: поне 3 отбелязани гола, коефициент 1.47, доверие 1.0/10. Краен резултат 0–0, прогнозата не излезе.
Край
Eastern Lions0
Springvale0
1.72
3.75
3.80
1X
1.18
O2.5
1.47
Да
1.50
O2.5
1.47
1.0
O2.5
1.471.0

Статистики за сезона

Victoria Premier League 2 Австралия · Сезон 2026
26Мачове Процент победи 35%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове131326
Победи459
Равенства325
Загуби6612
Вкарани голове181432
Допуснати голове222446
Средно вкарани голове1.41.11.2
Средно допуснати голове1.71.81.8
Мачове без допуснат гол347
Мачове без отбелязан гол437
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин5-2
Гост1-3
Най-тежка загуба
Домакин2-5
Гост8-0
Най-много вкарани голове
Домакин5
Гост3
Най-много допуснати голове
Домакин5
Гост8
Серии
Победи2
Загуби3
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
7–1
0-15
5–7
16-30
3–2
31-45
1–3
46-60
3–7
61-75
5–9
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
0Жълти
2Червени
Отбелязани голове
Над 0.573%
19 мача
Над 1.531%
8 мача
Над 2.512%
3 мача
Над 3.54%
1 мача
Над 4.54%
1 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Австралия - Victoria Premier League 2
# Отбор М Г Т
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Прогнози и съвети за залагания за Springvale

Търсите прогнози за Springvale? NerdyTips предлага футболни прогнози за Springvale, генерирани от нашия алгоритъм с изкуствен интелект NT Apex. До момента анализирахме 8 мача с участието на Springvale с точност на най-добрата прогноза от 37.5%. Прогнозите включват Краен резултат, Над/Под, Двата отбора да отбележат, Точен резултат, xG, Корнери и Владение на топката.

В текущия сезон на Victoria Premier League 2 Springvale записа 9 победи, 5 равенства и 12 загуби в 26 мача, отбелязвайки 32 гола (1.2 на мач) и допускайки 46, при 7 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за Springvale остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

Springvale е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.