Vés al contingut
Amb tecnologia de NT Apex AI
Malvern

Malvern Pronòstics, Estadístiques i Forma

Pronòstics d’apostes amb IA, estadístiques i forma — actualitzats cada dia.

8
Partits Pronosticats
50.0%
Taxa de Predicció
WLWDWW
Forma Recent
2.47
Gols / Partit
Ambdós equips van marcar en els últims 5 partits de Malvern
Malvern no va rebre targetes vermelles en els últims 16 partits
Malvern va tenir més de 2.5 gols en els últims 6 partits
Cap partit programat

El Malvern no té cap partit programat ara mateix. Explora els seus resultats recents i les estadístiques de la temporada a continuació.

Partits Recents

Malvern vs Werribee City, Victoria Premier League 2, inici a les 06:00. Quotes: 1.31 local, 5.30 empat, 7.30 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.31, confiança 8.5/10. Resultat final 4–1, pronòstic encertat.
FT
Malvern4
Werribee City1
▴1.31
▾5.30
▾7.30
1
▴1.31
O2.5
1.29
Sí
1.52
1
▴1.31
8.5
✓ 1
▴1.318.5
Malvern vs Kingston City, Victoria Premier League 2, inici a les 08:00. Quotes: 1.50 local, 4.60 empat, 4.90 visitant. Millor pronòstic: almenys 3 gols marcats, quota 1.38, confiança 6.3/10. Resultat final 1–3, pronòstic encertat.
FT
Malvern1
Kingston City3
▴1.50
▾4.60
4.90
1
▴1.50
O2.5
1.38
Sí
1.50
O2.5
1.38
6.3
✓ O2.5
1.386.3
Springvale vs Malvern, Victoria Premier League 2, inici a les 11:30. Quotes: 3.95 local, 3.80 empat, 1.75 visitant. Millor pronòstic: ambdós equips marquen, quota 1.52, confiança 5.2/10. Resultat final 2–5, pronòstic encertat.
FT
Springvale2
Malvern5
3.95
3.80
1.75
2
1.75
O2.5
1.52
Sí
1.52
BTTS
1.52
5.2
✓ BTTS
1.525.2
Malvern vs Eastern Lions, Victoria Premier League 2, inici a les 06:00. Quotes: 1.75 local, 4.00 empat, 3.70 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.75, confiança 5.3/10. Resultat final 2–2, pronòstic fallat.
FT
Malvern2
Eastern Lions2
▴1.75
4.00
▾3.70
1
▴1.75
O2.5
▴1.50
Sí
1.52
1
▴1.75
5.3
1
▴1.755.3
Nunawading vs Malvern, Victoria Premier League 2, inici a les 10:30. Quotes: 4.80 local, 4.30 empat, 1.55 visitant. Millor pronòstic: màxim 3 gols en total, quota 1.55, confiança 1.3/10. Resultat final 1–4, pronòstic fallat.
FT
Nunawading1
Malvern4
▴4.80
▴4.30
▾1.55
2
▾1.55
U3.5
1.55
No
▾2.10
U3.5
1.55
1.3
U3.5
1.551.3
Malvern vs Moreland City, Victoria Premier League 2, inici a les 08:00. Quotes: 1.21 local, 6.10 empat, 10.25 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip local, quota 1.21, confiança 8.5/10. Resultat final 5–0, pronòstic encertat.
FT
Malvern5
Moreland City0
▴1.21
▾6.10
▾10.25
1
▴1.21
O2.5
1.33
Sí
1.78
1
▴1.21
8.5
✓ 1
▴1.218.5
Keilor Park vs Malvern, Victoria Premier League 2, inici a les 06:00. Quotes: 3.15 local, 3.90 empat, 1.93 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant o empat, quota 1.30, confiança 4.1/10. Resultat final 1–0, pronòstic fallat.
FT
Keilor Park1
Malvern0
▾3.15
3.90
▴1.93
2
▴1.93
U3.5
▾1.52
No
▾2.27
X2
1.30
4.1
X2
1.304.1
Altona City vs Malvern, Victoria Premier League 2, inici a les 09:15. Quotes: 3.60 local, 3.75 empat, 1.77 visitant. Millor pronòstic: guanya l'equip visitant, quota 1.77, confiança 4.8/10. Resultat final 0–2, pronòstic encertat.
FT
Altona City0
Malvern2
3.60
3.75
1.77
2
1.77
U3.5
1.55
No
2.37
2
1.77
4.8
✓ 2
1.774.8

Estadístiques de Temporada

Victoria Premier League 2 Austràlia · Temporada 2026
25Partits Taxa de Victòria 68%
Desglossament del Rendiment
Estadística Local Visitant Total
Partits121325
Victòries71017
Empats112
Derrotes426
Gols a Favor293362
Gols en Contra201232
Mitjana de Gols a Favor2.42.52.5
Mitjana de Gols en Contra1.70.91.3
Porteries a Zero246
Partits sense Marcar022
Rècords i Ratxes
Victòria Més Gran
Local5-0
Visitant0-5
Derrota Més Àmplia
Local2-4
Visitant1-0
Més Gols Marcats
Local5
Visitant5
Més Gols Encaixats
Local4
Visitant2
Ratxes
Victòries4
Derrotes3
Minuts de Gol (a Favor vs en Contra)
2–3
0-15
8–3
16-30
6–5
31-45
7–3
46-60
4–2
61-75
8–6
76-90
Marcats Encaixats
Tàctica i Disciplina
Minuts de Targetes
0Grogues
1Vermelles
Gols Marcats
Més de 0.592%
23 Partits
Més de 1.572%
18 Partits
Més de 2.536%
9 Partits
Més de 3.532%
8 Partits
Més de 4.516%
4 Partits

Jugadors

No hi ha dades disponibles de jugadors

Classificació

Austràlia - Victoria Premier League 2
# Equip J G P
1 Malvern 26 66-33 56
2 Goulburn Valley Suns 26 59-35 55
3 Bayside Argonauts 26 47-32 50
4 Essendon Royals SC 26 63-42 48
5 Keilor Park 26 39-37 44
6 Box Hill 26 37-32 40
7 Whittlesea United 26 49-31 38
8 Springvale 26 32-46 32
9 Eastern Lions 26 43-43 30
10 Kingston City 26 37-55 30
11 Nunawading 26 29-44 29
12 Werribee City 26 37-50 24
13 Altona City 26 25-44 17
14 Moreland City 26 34-73 14

Pronòstics d'apostes de Malvern

Busques pronòstics de Malvern? NerdyTips ofereix pronòstics de futbol per a Malvern generats per IA amb el nostre algoritme, NT Apex. Fins ara, hem analitzat 8 partits amb la participació de Malvern, amb una precisió del millor pronòstic de 50.0%. Els pronòstics cobreixen Resultat Final, Més/Menys, Ambdós Equips Marquen, Marcador Exacte, xG, Córners i Possessió de pilota.

En la temporada actual de Victoria Premier League 2, Malvern ha aconseguit 17 victòries, 2 empats i 6 derrotes en 25 partits, marcant 62 gols (2.5 per partit) i encaixant-ne 32, amb 6 porteries a zero.

NerdyTips es basa en la total transparència — tots els pronòstics completats de Malvern es mantenen visibles perquè puguis verificar el nostre historial en qualsevol moment. Els pronòstics dels propers partits requereixen subscripció.

Malvern és només un dels milers d'equips que analitzem cada dia — explora els nostres pronòstics de futbol per a més de 700 lligues.