Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Gimhae City

Gimhae City Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€3.70m Ø 27.6 K League 2
77
Predikované zápasy
66.2%
Míra úspěšnosti
DLLDLL
Aktuální forma
1
Góly / Zápas
Gimhae City je v posledních 11 zápasech bez výhry
Gimhae City inkasoval alespoň 1 gól v posledních 12 zápasech
Gimhae City měl v posledních 7 zápasech over 1.5 gólu
Příští zápas K League 2 · ne 18. října · 6:00
Seoul E-Land
VS06:00
Gimhae
Odemknout predikci
Předplaťte si pro zobrazení

Poslední zápasy

Gimhae City vs Asan Mugunghwa, K League 2, výkop 08:30. Kurzy: 3.40 domácí, 3.35 remíza, 2.10 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.33, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Gimhae CityGimhae1
Asan MugunghwaAsan1
3.40
▾3.35
▴2.10
2
▴2.10
O1.5
▴1.31
Ano
▾1.76
X2
1.33
6.4
✓ X2
1.336.4
Gimhae City vs Paju Citizen, K League 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.67 domácí, 3.20 remíza, 2.60 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.30, důvěra 5.2/10. Konečný výsledek 0–2, tip vyšel.
Konec
Gimhae CityGimhae0
Paju Citizen2
▴2.67
▴3.20
▾2.60
2
▾2.60
U3.5
1.30
Ne
2.05
U3.5
1.30
5.2
✓ U3.5
1.305.2
Busan I Park vs Gimhae City, K League 2, výkop 11:00. Kurzy: 1.64 domácí, 4.00 remíza, 5.20 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.44, důvěra 7.6/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Busan I ParkBusan2
Gimhae CityGimhae0
▾1.64
▴4.00
▴5.20
1X
▾1.18
U3.5
▴1.44
Ano
▾1.76
U3.5
▴1.44
7.6
✓ U3.5
▴1.447.6
Gimhae City vs Jeonnam Dragons, K League 2, výkop 11:00. Kurzy: 2.85 domácí, 3.35 remíza, 2.45 hosté. Nejlepší tip: padne více než 1.5 gólu, kurz 1.28, důvěra 4.4/10. Konečný výsledek 2–2, tip vyšel.
Konec
Gimhae CityGimhae2
Jeonnam DragonsJeonnam2
▾2.85
▾3.35
▴2.45
2
▴2.45
O1.5
1.28
Ano
▾1.66
O1.5
1.28
4.4
✓ O1.5
1.284.4
Gimhae City vs Yongin City, K League 2, výkop 11:30. Kurzy: 2.95 domácí, 3.25 remíza, 2.37 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.28, důvěra 4.5/10. Konečný výsledek 0–3, tip vyšel.
Konec
Gimhae CityGimhae 0
Yongin CityYongin3
▴2.95
▾3.25
▴2.37
X
▾3.25
U3.5
▾1.28
Ano
▴1.78
U3.5
▾1.28
4.5
✓ U3.5
▾1.284.5
Suwon City FC vs Gimhae City, K League 2, výkop 11:30. Kurzy: 1.52 domácí, 4.35 remíza, 5.80 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.53, důvěra 3.1/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Suwon City FCSuwon FC2
Gimhae CityGimhae0
▾1.52
▾4.35
▴5.80
X2
▴2.62
U3.5
▴1.53
Ne
▾2.07
U3.5
▴1.53
3.1
✓ U3.5
▴1.533.1
Gimhae City vs Gyeongnam FC, K League 2, výkop 11:30. Kurzy: 3.40 domácí, 3.25 remíza, 2.12 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.33, důvěra 6.9/10. Konečný výsledek 1–1, tip vyšel.
Konec
Gimhae CityGimhae1
Gyeongnam FCGyeongnam1
▴3.40
▾3.25
▴2.12
2
▴2.12
U3.5
▾1.28
Ano
▾1.82
X2
▾1.33
6.9
✓ X2
▾1.336.9
Suwon Bluewings vs Gimhae City, K League 2, výkop 12:00. Kurzy: 1.32 domácí, 5.10 remíza, 9.00 hosté. Nejlepší tip: výhra domácích, kurz 1.32, důvěra 10/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Suwon Bluewings1
Gimhae CityGimhae0
1.32
▾5.10
▴9.00
1
1.32
O2.5
▴1.67
Ano
▴2.07
1
1.32
10
✓ 1
1.3210

Gimhae Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
3.7
Držení míče
52%
RohyPrůměr na zápas
5
DisciplínaKarty / zápas
1.8
Procento výher
0%

Statistiky sezóny

K League 2 Jižní Korea · Sezóna 2026
25Zápasy Procento výher 8%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy121325
Výhry022
Remízy347
Prohry9716
Vstřelené góly91019
Obdržené góly282149
Průměr vstřelených gólů0.80.80.8
Průměr obdržených gólů2.31.62.0
Čistá konta022
Bez vstřeleného gólu448
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí-
Hosté0-1
Nejtěžší porážka
Domácí1-4
Hosté4-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí2
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté4
Série
Výhry1
Prohry5
Penalty
1/ 1
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
3–7
0-15
3–7
16-30
2–6
31-45
5–4
46-60
1–8
61-75
6–16
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-153
16-307
31-454
46-606
61-7513
76-9013
51Žluté
1Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.568%
17 zápasů
Nad 1.58%
2 zápasů
Nad 2.50%
0 zápasů
Nad 3.50%
0 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Jižní Korea - K League 2
# Tým Z G B
1 Suwon Bluewings 26 43-21 56
2 Suwon City FC 26 51-29 51
3 Seoul E-Land FC 27 46-30 51
4 Daegu FC 26 48-35 46
5 Hwaseong 27 41-28 44
6 Busan I Park 27 42-35 42
7 Asan Mugunghwa 26 35-32 35
8 Gimpo Citizen 26 31-31 35
9 Gyeongnam FC 26 31-31 34
10 Cheongju 27 34-42 32
11 Seongnam FC 26 29-33 31
12 Paju Citizen 26 25-29 30
13 Yongin City 26 32-37 27
14 Cheonan City 27 31-37 26
15 Jeonnam Dragons 26 30-44 24
16 Ansan Greeners 27 28-53 22
17 Gimhae City 26 20-50 14
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Tipy a predikce na zápasy Gimhae City

Hledáte tipy na Gimhae City? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Gimhae City vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 77 zápasů týmu Gimhae City s úspěšností nejlepšího tipu 66.2%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně K League 2 zaznamenal tým Gimhae City 2 výher, 7 remíz a 16 proher v 25 zápasech, vstřelil 19 gólů (0.8 na zápas) a inkasoval 49, přičemž udržel 2 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Gimhae City činí €3.70m.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Gimhae City zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Gimhae City je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.