Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
GPA

GPA Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

6
Predikované zápasy
100.0%
Míra úspěšnosti
LWWWWL
Aktuální forma
0.73
Góly / Zápas
GPA měl under 2.5 gólu v 83% z posledních 12 zápasů
Alespoň jeden tým neskóroval v posledních 5 zápasech týmu GPA
Žádné nadcházející zápasy

Tým GPA nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

GPA vs Medina United, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.65 domácí, 2.92 remíza, 5.80 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
GPA0
Medina United1
2.65
2.92
5.80
X2
1.95
U2.5
1.38
Ne
1.61
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Team Rhino, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.23 domácí, 2.80 remíza, 3.25 hosté. Nejlepší tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 1.57, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 4–0, tip vyšel.
Konec
GPA4
Team Rhino0
2.23
2.80
3.25
1
2.23
U2.5
1.38
Ne
1.57
ODG ne
1.57
5.0
✓ ODG ne
1.575.0
GPA vs Dutch Lions, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.28 domácí, 2.80 remíza, 3.15 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.38, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
Ne
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Hart Acedemy, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.35 domácí, 2.90 remíza, 2.90 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.49, důvěra 4.8/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
GPA2
Hart AcedemyHart Academy0
2.35
2.90
2.90
2
2.90
U2.5
1.49
Ne
1.72
U2.5
1.49
4.8
✓ U2.5
1.494.8
GPA vs Steve Biko, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.45 domácí, 2.70 remíza, 3.10 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 2.5 gólu, kurz 1.41, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
Ne
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Fortune vs GPA, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.70 domácí, 2.75 remíza, 2.90 hosté. Nejlepší tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 1.54, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 1–0, tip vyšel.
Konec
Fortune1
GPA0
▾2.70
2.75
▴2.90
1X
▾1.36
U2.5
1.37
Ne
1.54
ODG ne
1.54
5.0
✓ ODG ne
1.545.0
GPA vs Falcons, GFA League, výkop 17:30. Kurzy: 2.62 domácí, 2.52 remíza, 3.00 hosté. Nejlepší tip: alespoň jeden tým nedá gól, kurz 1.46, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip vyšel.
Konec
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
Ne
1.46
ODG ne
1.46
5.0
✓ ODG ne
1.465.0

Statistiky sezóny

GFA League Gambie · Sezóna 2025
29Zápasy Procento výher 41%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy141529
Výhry7512
Remízy6511
Prohry156
Vstřelené góly131326
Obdržené góly31417
Průměr vstřelených gólů0.90.90.9
Průměr obdržených gólů0.20.90.6
Čistá konta11718
Bez vstřeleného gólu5611
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí4-0
Hosté0-2
Nejtěžší porážka
Domácí0-1
Hosté3-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí4
Hosté2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí1
Hosté3
Série
Výhry3
Prohry1
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
2–3
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
7–4
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.562%
18 zápasů
Nad 1.521%
6 zápasů
Nad 2.53%
1 zápasů
Nad 3.53%
1 zápasů
Nad 4.50%
0 zápasů

Hráči

Nejsou k dispozici žádná data o hráčích

Tabulka

Gambie - GFA League
# Tým Z G B
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Tipy a predikce na zápasy GPA

Hledáte tipy na GPA? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu GPA vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 6 zápasů týmu GPA s úspěšností nejlepšího tipu 100.0%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně GFA League zaznamenal tým GPA 12 výher, 11 remíz a 6 proher v 29 zápasech, vstřelil 26 gólů (0.9 na zápas) a inkasoval 17, přičemž udržel 18 čistých kont.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na GPA zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

GPA je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.