1. Domů
  2. Ligy
  3. Team Rhino
Team Rhino

Team Rhino Tipy, statistiky a forma

Tržní hodnota: -
KEY INSIGHT Team Rhino měl under 2.5 gólu v 100% z posledních 12 zápasů
TREND Team Rhino je v posledních 6 zápasech bez výhry
TREND Team Rhino měl v posledních 12 zápasech under 2.5 gólu

Aktuální forma

LLLLW
6 Predikované zápasy
100% Míra úspěšnosti

AI predikce

Poháněno NerdyTips

12:30

Ukončeno
red card Greater T
Greater Tomorrow
1 : 2
Team Rhino
Team Rhino
2.92
2.8
2.65

X

2.8

U1.5

2.04

NO

1.52

U1.5

2.04
5/10

11:30

Ukončeno
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Medina United
Medina U
2.55
2.95
3.3

2

3.3

U2.5

1.36

NO

1.55

U2.5

1.36
4/10

11:30

Ukončeno
Steve Biko
Steve Biko
1 : 0
Team Rhino
Team Rhino red card
2.48
2.72
2.95

X

2.72

U1.5

2.04

NO

1.52

U1.5

2.04
5/10

11:30

Ukončeno
Team Rhino
Team Rhino
0 : 1
Fortune
Fortune
2.72
2.75
2.8

1X

1.37

U1.5

2.02

NO

1.48

NG

1.48
6.2/10

11:00

Ukončeno
Real B
Real de Banjul
1 : 0
Team Rhino
Team Rhino
1.87
3.3
4.5

X2

1.9

U2.5

1.47

NO

1.45

U2.5

1.47
2.8/10

11:00

Ukončeno
Team Rhino
Team Rhino
2 : 0
Hawks
Hawks
2.9
2.9
2.55

1X

1.45

U2.5

1.41

NO

1.47

U2.5

1.41
2.7/10

11:00

Ukončeno
Falcons
Falcons
0 : 0
Team Rhino
Team Rhino
2.3
2.77
3.2

2

3.2

U1.5

2.07

NO

1.48

U1.5

2.07
5.9/10

Tipy a předpovědi pro Team Rhino

Hledáte tipy na Team Rhino? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro Team Rhino generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 6 zápasů s účastí Team Rhino s úspěšností nejlepšího tipu 100%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně GFA League zaznamenal Team Rhino 6 výher, 7 remíz a 9 proher v 22 zápasech, vstřelil 18 gólů (0.8 na zápas) a inkasoval 19, přičemž udržel 7 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Team Rhino činí -.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Team Rhino zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

GFA LeagueGambia • Sezóna 2025
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy111122
Výhry246
Remízy437
Prohry549
Vstřelené góly10818
Obdržené góly11819
Průměr vstřelených gólů0.90.70.8
Průměr obdržených gólů1.00.70.9
Čistá konta347
Bez vstřeleného gólu549
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 4-1
Hosté 1-2
Nejtěžší porážka
Domácí 1-3
Hosté 2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 4
Hosté 2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 3
Hosté 2
Série
Výhry 2
Prohry 2
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
0 Žluté
2 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 59%
13 Zápasy
Over 1.5 14%
3 Zápasy
Over 2.5 5%
1 Zápasy
Over 3.5 5%
1 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích