Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Racing Mechelen

KRC Mechelen Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

22
Forudsagte kampe
54.5%
Forudsigelighed
WLLWWD
Seneste form
1.73
Mål / kamp
Racing Mechelen scorede i de seneste 8 kampe
Racing Mechelen indkasserede mindst 1 mål i de seneste 7 kampe
Begge hold scorede i de sidste 7 Racing Mechelen-kampe
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Racing Mechelen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.90 hjemme, 3.85 uafgjort, 2.92 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.39, tillid 8.0/10. Slutresultat 4–1, tippet gik ind.
Slut
KRC Mechelen4
Hades1
1.90
3.85
2.92
2
2.92
O2.5
1.39
Ja
1.41
O2.5
1.39
8.0
✓ O2.5
1.398.0
Eendracht Termien vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 14:00. Odds: 1.88 hjemme, 4.15 uafgjort, 2.80 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.33, tillid 8.0/10. Slutresultat 3–1, tippet gik ind.
Slut
Eendr. Termien3
KRC Mechelen1
1.88
4.15
2.80
1
1.88
O2.5
1.33
Ja
1.36
O2.5
1.33
8.0
✓ O2.5
1.338.0
Racing Mechelen vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.08 hjemme, 7.90 uafgjort, 11.00 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder med mindst 2 mål, odds 1.58, tillid 6.6/10. Slutresultat 1–3, tippet gik ikke ind.
Slut
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
Ja
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Racing Mechelen vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.61 hjemme, 3.80 uafgjort, 4.15 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.62, tillid 5.7/10. Slutresultat 4–1, tippet gik ind.
Slut
KRC Mechelen4
Tongeren1
1.61
3.80
4.15
X2
2.00
O2.5
1.62
Ja
1.66
O2.5
1.62
5.7
✓ O2.5
1.625.7
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 13:30. Odds: 2.75 hjemme, 3.85 uafgjort, 2.22 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.67, tillid 6.0/10. Slutresultat 1–5, tippet gik ind.
Slut
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
Ja
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Racing Mechelen vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.70 hjemme, 4.00 uafgjort, 3.55 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.47, tillid 6.4/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ind.
Slut
KRC Mechelen2
Rotselaar2
1.70
4.00
3.55
1
1.70
O2.5
1.47
Ja
1.50
O2.5
1.47
6.4
✓ O2.5
1.476.4
Wellen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.87 hjemme, 3.85 uafgjort, 3.10 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.48, tillid 3.2/10. Slutresultat 2–3, tippet gik ikke ind.
Slut
Wellen2
KRC Mechelen3
1.87
3.85
3.10
X2
1.71
U3.5
1.48
Ja
1.53
U3.5
1.48
3.2
U3.5
1.483.2
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.69 hjemme, 3.60 uafgjort, 4.00 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.37, tillid 3.1/10. Slutresultat 1–4, tippet gik ikke ind.
Slut
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Ja
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Bocholt vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 2.10 hjemme, 3.70 uafgjort, 3.10 ude. Best Tip: udeholdet scorer, odds 1.28, tillid 5.0/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Bocholter0
KRC Mechelen2
2.10
▾3.70
3.10
2
3.10
O2.5
1.60
Ja
▾1.54
AS
1.28
5.0
✓ AS
1.285.0
Rupel Boom vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 14:00. Odds: 1.66 hjemme, 4.10 uafgjort, 3.65 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.37, tillid 3.9/10. Slutresultat 0–0, tippet gik ind.
Slut
Boom0
KRC Mechelen0
1.66
4.10
3.65
2
3.65
U3.5
1.37
Ja
1.71
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9
Racing Mechelen vs Diegem Sport, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 14:00. Odds: 2.22 hjemme, 3.90 uafgjort, 2.42 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.32, tillid 7.7/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
KRC Mechelen1
Diegem1
2.22
3.90
2.42
1
▾1.95
O2.5
1.59
Ja
1.57
1X
▾1.32
7.7
✓ 1X
▾1.327.7
KRC Mechelen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.27 hjemme, 4.25 uafgjort, 9.70 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.27, tillid 8.0/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ikke ind.
Slut
KRC Mechelen0
Berchem S2
1.27
4.25
9.70
1
1.27
O2.5
1.57
Ja
1.90
1
1.27
8.0
1
1.278.0

Sæsonstatistik

Second Amateur Division - VFV B Belgien · Sæson 2026
10Kampe Sejrsprocent 40%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe5510
Sejre134
Uafgjorte213
Nederlag213
Scorede mål91120
Indkasserede mål11617
Gns. scorede mål1.82.22.0
Gns. indkasserede mål2.21.21.7
Kampe uden bagmål022
Kampe uden scoring011
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme4-1
Ude1-5
Største nederlag
Hjemme1-4
Ude3-1
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude5
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude3
Serier
Sejre2
Nederlag1
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.590%
9 Kampe
Over 1.550%
5 Kampe
Over 2.530%
3 Kampe
Over 3.520%
2 Kampe
Over 4.510%
1 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Belgien - Second Amateur Division - VFV B
# Hold K M P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Racing Mechelen-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Racing Mechelen-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Racing Mechelen, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 22 kampe med Racing Mechelen, og Best Tip har ramt i 54.5% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Second Amateur Division - VFV B-sæson har Racing Mechelen opnået 4 sejre, 3 uafgjorte og 3 nederlag i 10 kampe, scoret 20 mål (2.0 per kamp) og lukket 17 ind, med 2 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Racing Mechelen-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Racing Mechelen er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.