Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Royal Antwerp II

Antwerp B Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

€850.00Th. Ø 19.8 Second Amateur Division - VFV B
22
Forudsagte kampe
36.4%
Forudsigelighed
WWWLWL
Seneste form
2
Mål / kamp
Royal Antwerp II fik ingen røde kort i de seneste 40 kampe
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Eendracht Termien vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 18:30. Odds: 2.57 hjemme, 3.80 uafgjort, 2.10 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.35, tillid 7.7/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Eendr. Termien0
Antwerp B2
2.57
3.80
2.10
2
2.10
O2.5
1.35
Ja
1.35
X2
1.35
7.7
✓ X2
1.357.7
Royal Antwerp II vs De Kempen, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 17:30. Odds: 1.82 hjemme, 3.70 uafgjort, 3.25 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.73, tillid 4.2/10. Slutresultat 7–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Antwerp B7
De Kempen0
1.82
3.70
3.25
2
3.25
O2.5
1.53
Ja
1.52
X2
1.73
4.2
X2
1.734.2
Royal Antwerp II vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 17:30. Odds: 1.63 hjemme, 4.10 uafgjort, 3.80 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.36, tillid 7.5/10. Slutresultat 3–0, tippet gik ind.
Slut
Antwerp B3
Rotselaar0
1.63
4.10
3.80
1
1.63
O2.5
1.36
Ja
1.42
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Wellen vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 2.80 hjemme, 3.85 uafgjort, 2.00 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.46, tillid 6.2/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Wellen1
Antwerp B0
2.80
3.85
2.00
2
2.00
O2.5
1.47
Ja
1.46
BTTS
1.46
6.2
BTTS
1.466.2
Royal Antwerp II vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 17:30. Odds: 1.50 hjemme, 4.30 uafgjort, 4.45 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.50, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
Antwerp B1
Cappellen0
1.50
4.30
4.45
1
1.50
O2.5
1.42
Nej
2.25
1
1.50
8.0
✓ 1
1.508.0
Bocholt vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 2.90 hjemme, 3.55 uafgjort, 2.02 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.29, tillid 7.3/10. Slutresultat 2–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Bocholter2
Antwerp B1
2.90
3.55
2.02
2
2.02
O2.5
1.68
Ja
1.62
X2
1.29
7.3
X2
1.297.3
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.69 hjemme, 3.60 uafgjort, 4.00 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.37, tillid 3.1/10. Slutresultat 1–4, tippet gik ikke ind.
Slut
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
Ja
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Hades vs Royal II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 18:30. Odds: 2.62 hjemme, 3.35 uafgjort, 2.27 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.36, tillid 6.0/10. Slutresultat 3–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Hades3
Antwerp B0
2.62
3.35
2.27
2
2.27
U3.5
1.37
Ja
1.59
X2
1.36
6.0
X2
1.366.0
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 6.20 hjemme, 4.50 uafgjort, 1.50 ude. Best Tip: udeholdet vinder, odds 1.50, tillid 8.0/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Ja
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0

Sæsonstatistik

Second Amateur Division - VFV B Belgien · Sæson 2026
10Kampe Sejrsprocent 60%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe5510
Sejre426
Uafgjorte000
Nederlag134
Scorede mål14721
Indkasserede mål2810
Gns. scorede mål2.81.42.1
Gns. indkasserede mål0.41.61.0
Kampe uden bagmål404
Kampe uden scoring022
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme7-0
Ude1-4
Største nederlag
Hjemme1-2
Ude3-0
Flest scorede mål
Hjemme7
Ude4
Flest indkasserede mål
Hjemme2
Ude3
Serier
Sejre1
Nederlag2
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.580%
8 Kampe
Over 1.550%
5 Kampe
Over 2.530%
3 Kampe
Over 3.520%
2 Kampe
Over 4.510%
1 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Belgien - Second Amateur Division - VFV B
# Hold K M P
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Royal Antwerp II-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Royal Antwerp II-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Royal Antwerp II, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 22 kampe med Royal Antwerp II, og Best Tip har ramt i 36.4% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Second Amateur Division - VFV B-sæson har Royal Antwerp II opnået 6 sejre, 0 uafgjorte og 4 nederlag i 10 kampe, scoret 21 mål (2.1 per kamp) og lukket 10 ind, med 4 kampe uden indkasserede mål.

Royal Antwerp II har i øjeblikket en anslået markedsværdi på €850.00Th..

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Royal Antwerp II-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Royal Antwerp II er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.