Pređi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Racing Mechelen

KRC Mechelen Prognoze, statistika i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

22
Prognozirane utakmice
54.5%
Predvidljivost
WLLWWD
Trenutna forma
1.73
Golova po meču
Racing Mechelen daje gol 8 puta zaredom
Racing Mechelen prima gol 7 puta zaredom
U utakmicama tima Racing Mechelen oba tima daju gol 7 puta zaredom
Još nema tipova

Tipove računamo otprilike 4 dana pre početka utakmice, pa će se predstojeće utakmice uskoro pojaviti ovde.

Poslednji mečevi

Racing Mechelen vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.92 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.39, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
KRC Mechelen4
Hades1
1.90
3.85
2.92
2
2.92
O2.5
1.39
GG
1.41
O2.5
1.39
8.0
✓ O2.5
1.398.0
Eendracht Termien vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 14:00. Kvote: 1.88 domaćin, 4.15 nerešeno, 2.80 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.33, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 3–1, tip pogođen.
Kraj
Eendr. Termien3
KRC Mechelen1
1.88
4.15
2.80
1
1.88
O2.5
1.33
GG
1.36
O2.5
1.33
8.0
✓ O2.5
1.338.0
Racing Mechelen vs Cappellen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.08 domaćin, 7.90 nerešeno, 11.00 gost. Best Tip: domaćin pobeđuje sa najmanje 2 gola razlike, kvota 1.58, poverenje 6.6/10. Konačan rezultat 1–3, tip nije pogođen.
Kraj
KRC Mechelen1
Cappellen3
1.08
7.90
11.00
1
1.08
O3.5
1.71
GG
2.02
H1
1.58
6.6
H1
1.586.6
Racing Mechelen vs Tongeren, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.61 domaćin, 3.80 nerešeno, 4.15 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.62, poverenje 5.7/10. Konačan rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
KRC Mechelen4
Tongeren1
1.61
3.80
4.15
X2
2.00
O2.5
1.62
GG
1.66
O2.5
1.62
5.7
✓ O2.5
1.625.7
Nijlen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, početak u 13:30. Kvote: 2.75 domaćin, 3.85 nerešeno, 2.22 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.67, poverenje 6.0/10. Konačan rezultat 1–5, tip pogođen.
Kraj
Nijlen1
KRC Mechelen5
▴2.75
▴3.85
▾2.22
X
▴3.85
O2.5
▾1.67
GG
▾1.60
O2.5
▾1.67
6.0
✓ O2.5
▾1.676.0
Racing Mechelen vs Rotselaar, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.70 domaćin, 4.00 nerešeno, 3.55 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u meču, kvota 1.47, poverenje 6.4/10. Konačan rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
KRC Mechelen2
Rotselaar2
1.70
4.00
3.55
1
1.70
O2.5
1.47
GG
1.50
O2.5
1.47
6.4
✓ O2.5
1.476.4
Wellen vs Racing M, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.87 domaćin, 3.85 nerešeno, 3.10 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.48, poverenje 3.2/10. Konačan rezultat 2–3, tip nije pogođen.
Kraj
Wellen2
KRC Mechelen3
1.87
3.85
3.10
X2
1.71
U3.5
1.48
GG
1.53
U3.5
1.48
3.2
U3.5
1.483.2
Racing Mechelen vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.69 domaćin, 3.60 nerešeno, 4.00 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.37, poverenje 3.1/10. Konačan rezultat 1–4, tip nije pogođen.
Kraj
KRC Mechelen1
Antwerp B4
1.69
3.60
4.00
1
1.69
U3.5
1.37
GG
1.68
U3.5
1.37
3.1
U3.5
1.373.1
Bocholt vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.70 nerešeno, 3.10 gost. Best Tip: gost daje gol, kvota 1.28, poverenje 5.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Bocholter0
KRC Mechelen2
2.10
▾3.70
3.10
2
3.10
O2.5
1.60
GG
▾1.54
AS
1.28
5.0
✓ AS
1.285.0
Rupel Boom vs Racing Mechelen, Second Amateur Division - VFV B, početak u 14:00. Kvote: 1.66 domaćin, 4.10 nerešeno, 3.65 gost. Best Tip: najviše 3 gola u meču, kvota 1.37, poverenje 3.9/10. Konačan rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Boom0
KRC Mechelen0
1.66
4.10
3.65
2
3.65
U3.5
1.37
GG
1.71
U3.5
1.37
3.9
✓ U3.5
1.373.9
Racing Mechelen vs Diegem Sport, Second Amateur Division - VFV B, početak u 14:00. Kvote: 2.22 domaćin, 3.90 nerešeno, 2.42 gost. Best Tip: pobeda domaćina ili nerešeno, kvota 1.32, poverenje 7.7/10. Konačan rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
KRC Mechelen1
Diegem1
2.22
3.90
2.42
1
▾1.95
O2.5
1.59
GG
1.57
1X
▾1.32
7.7
✓ 1X
▾1.327.7
KRC Mechelen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, početak u 19:00. Kvote: 1.27 domaćin, 4.25 nerešeno, 9.70 gost. Best Tip: pobeda domaćina, kvota 1.27, poverenje 8.0/10. Konačan rezultat 0–2, tip nije pogođen.
Kraj
KRC Mechelen0
Berchem S2
1.27
4.25
9.70
1
1.27
O2.5
1.57
GG
1.90
1
1.27
8.0
1
1.278.0

Statistika sezone

Second Amateur Division - VFV B Belgija · Sezona 2026
10Utakmice Procenat pobeda 40%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5510
Pobede134
Nerešeno213
Porazi213
Postignuti golovi91120
Primljeni golovi11617
Prosek postignutih golova1.82.22.0
Prosek primljenih golova2.21.21.7
Utakmice bez primljenog gola022
Utakmice bez postignutog gola011
Rekordi i serije
Najveća pobeda
Domaćin4-1
Gost1-5
Najveći poraz
Domaćin1-4
Gost3-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost3
Serije
Pobede2
Porazi1
Vreme golova (postignuti vs primljeni)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vreme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Preko 0.590%
9 Utakmice
Preko 1.550%
5 Utakmice
Preko 2.530%
3 Utakmice
Preko 3.520%
2 Utakmice
Preko 4.510%
1 Utakmice

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tabela

Belgija - Second Amateur Division - VFV B
# Tim O G B
1 Tempo Overijse 10 28-9 27
2 Royal Antwerp II 11 23-10 21
3 Wilrijk 11 26-23 18
4 Racing Mechelen 11 24-18 18
5 Eendracht Termien 11 25-22 17
6 Bocholt 11 19-18 15
7 De Kempen 11 18-19 15
8 Rupel Boom 10 13-15 15
9 Hades 11 25-24 14
10 Sint-Truiden II 10 21-20 14
11 Nijlen 11 15-23 14
12 Rotselaar 11 21-26 13
13 Wellen 10 13-17 11
14 Diegem Sport 10 18-25 10
15 Tongeren 11 18-25 8
16 Cappellen 10 10-23 7
Promotion - National Division 1 - VV Promotion - Second Amateur Division Group ACFF Second Amateur Division Group VFV A (Relegation) Relegation

Racing Mechelen prognoze i tipovi za klađenje

Tražite Racing Mechelen prognoze? NerdyTips daje fudbalske tipove za Racing Mechelen koje generiše naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 22 utakmica sa učešćem tima Racing Mechelen, uz tačnost Best Tip-a od 54.5%. Prognoze pokrivaju konačan ishod, preko/ispod golova, oba tima daju gol, tačan rezultat, xG, kornere i posed lopte.

U tekućoj sezoni Second Amateur Division - VFV B učinak tima Racing Mechelen je pobede: 4, nerešeno: 3, porazi: 3 (utakmica: 10). Dati golovi: 20 (2.0 po utakmici), primljeni: 17, a utakmica bez primljenog gola: 2.

NerdyTips se zasniva na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Racing Mechelen ostaju vidljive, pa naš učinak možete da proverite u svakom trenutku. Za prognoze predstojećih utakmica potrebna je pretplata.

Racing Mechelen je samo jedan od hiljada timova koje svakodnevno analiziramo — istražite naše fudbalske tipove za više od 700 liga.