Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Śląsk Wrocław U19

Slask W. U19 Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

18
Forudsagte kampe
66.7%
Forudsigelighed
LLWLDW
Seneste form
1.47
Mål / kamp
Śląsk Wrocław U19 fik ingen røde kort i de seneste 40 kampe
Næste kamp Central Youth League · lør. 7. nov. · 15.00
Escola U19
VS
Slask W. U19
Best Tip
Odds
Tillid 7.0/10
Lås forudsigelsen op

Seneste kampe

Legia Warszawa U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 15:00. Odds: 1.78 hjemme, 4.15 uafgjort, 3.15 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.36, tillid 8.0/10. Slutresultat 5–1, tippet gik ind.
Slut
Legia U195
Slask W. U191
1.78
4.15
3.15
1
1.78
O2.5
1.36
Ja
1.42
O2.5
1.36
8.0
✓ O2.5
1.368.0
Slask Wroclaw U19 vs Wisla Krakow U19, Central Youth League, kampstart 13:00. Odds: 2.25 hjemme, 4.00 uafgjort, 2.42 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.44, tillid 7.0/10. Slutresultat 1–2, tippet gik ind.
Slut
Slask W. U191
Wisla Krakow U192
2.25
4.00
2.42
1
2.25
O2.5
1.44
Ja
1.45
O2.5
1.44
7.0
✓ O2.5
1.447.0
Zaglebie Lubin U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 11:00. Odds: 2.00 hjemme, 4.00 uafgjort, 2.77 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.55, tillid 3.8/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Zag. Lubin U190
Slask W. U191
2.00
4.00
2.77
1
2.00
O2.5
1.55
Ja
1.55
O2.5
1.55
3.8
O2.5
1.553.8
Slask Wroclaw U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, kampstart 13:00. Odds: 2.05 hjemme, 4.00 uafgjort, 2.70 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.61, tillid 2.8/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Slask W. U190
Polonia W. U192
2.05
4.00
2.70
2
2.70
O2.5
1.55
Ja
1.55
X2
1.61
2.8
✓ X2
1.612.8
Arkonia U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 15:30. Odds: 2.92 hjemme, 4.15 uafgjort, 1.90 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.42, tillid 7.3/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Arkonia U192
Slask W. U192
2.92
4.15
1.90
2
1.90
U3.5
1.42
Nej
2.17
U3.5
1.42
7.3
U3.5
1.427.3
Slask Wroclaw U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, kampstart 11:00. Odds: 1.60 hjemme, 4.45 uafgjort, 3.85 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.55, tillid 6.6/10. Slutresultat 4–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Slask W. U194
Stal Rzeszow U192
1.60
4.45
3.85
1X
1.18
U3.5
1.55
Nej
2.25
U3.5
1.55
6.6
U3.5
1.556.6
Gornik Zabrze U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 12:00. Odds: 1.90 hjemme, 3.80 uafgjort, 3.15 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.44, tillid 6.3/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Gornik Z. U190
Slask W. U192
1.90
3.80
3.15
1X
1.27
U3.5
1.44
Nej
2.22
U3.5
1.44
6.3
✓ U3.5
1.446.3
Lech Poznan U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 12:00. Odds: 1.50 hjemme, 4.70 uafgjort, 4.25 ude. Best Tip: højst 3 mål i kampen, odds 1.47, tillid 3.7/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Lech Poznan U190
Slask W. U192
1.50
4.70
4.25
X2
2.25
U3.5
1.47
Nej
2.02
U3.5
1.47
3.7
✓ U3.5
1.473.7
Miedz Legnica U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 16:00. Odds: 2.47 hjemme, 4.00 uafgjort, 2.22 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.43, tillid 4.4/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Legnica U191
Slask W. U190
2.47
4.00
▴2.22
2
▴2.22
O2.5
1.29
Ja
1.32
X2
▴1.43
4.4
X2
▴1.434.4
Slask Wroclaw U19 vs Jagiellonia U19, Central Youth League, kampstart 10:30. Odds: 2.22 hjemme, 3.90 uafgjort, 2.52 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.40, tillid 6.8/10. Slutresultat 0–0, tippet gik ind.
Slut
Slask W. U190
Jagiellonia U190
2.22
3.90
2.52
1
2.22
U3.5
1.90
Ja
1.32
1X
1.40
6.8
✓ 1X
1.406.8
Odra Opole U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 11:00. Odds: 3.50 hjemme, 4.40 uafgjort, 1.67 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.33, tillid 1.0/10. Slutresultat 2–4, tippet gik ind.
Slut
Odra Opole U192
Slask W. U194
3.50
4.40
1.67
2
▴1.67
O2.5
1.33
Ja
1.42
O2.5
1.33
1.0
✓ O2.5
1.331.0
Znicz Pruszkow U19 vs Slask Wroclaw U19, Central Youth League, kampstart 11:15. Odds: 2.35 hjemme, 3.60 uafgjort, 2.47 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.42, tillid 6.7/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Pruszkow U191
Slask W. U191
2.35
3.60
2.47
1
2.35
O2.5
1.43
Ja
1.42
1X
1.42
6.7
✓ 1X
1.426.7

Sæsonstatistik

Central Youth League Polen · Sæson 2026
13Kampe Sejrsprocent 46%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe6713
Sejre336
Uafgjorte123
Nederlag224
Scorede mål8917
Indkasserede mål7916
Gns. scorede mål1.31.31.3
Gns. indkasserede mål1.21.31.2
Kampe uden bagmål235
Kampe uden scoring213
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme4-2
Ude0-2
Største nederlag
Hjemme0-2
Ude5-1
Flest scorede mål
Hjemme4
Ude2
Flest indkasserede mål
Hjemme2
Ude5
Serier
Sejre5
Nederlag1
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–2
0-15
2–3
16-30
3–1
31-45
2–2
46-60
3–5
61-75
4–2
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.577%
10 Kampe
Over 1.538%
5 Kampe
Over 2.58%
1 Kampe
Over 3.58%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Polen - Central Youth League
# Hold K M P
1 Legia Warszawa U19 13 35-20 28
2 Miedź Legnica U19 13 24-13 25
3 Śląsk Wrocław U19 13 17-16 21
4 Wisła Kraków U19 13 30-24 21
5 Zagłębie Lubin U19 13 29-21 21
6 Górnik Zabrze U19 13 23-14 21
7 Arkonia U19 13 19-19 20
8 Jagiellonia U19 13 23-23 18
9 Raków Częstochowa U19 13 25-25 17
10 Polonia Warszawa U19 13 23-19 17
11 Lech Poznań U19 13 23-25 16
12 Stal Rzeszów U19 13 12-19 15
13 Talent Warszawa U19 13 19-28 15
14 Escola Varsovia U19 13 11-19 12
15 Korona Kielce U19 13 13-24 11
16 Arka Gdynia U19 13 13-30 9
Relegation

Śląsk Wrocław U19-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Śląsk Wrocław U19-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Śląsk Wrocław U19, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 18 kampe med Śląsk Wrocław U19, og Best Tip har ramt i 66.7% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Central Youth League-sæson har Śląsk Wrocław U19 opnået 6 sejre, 3 uafgjorte og 4 nederlag i 13 kampe, scoret 17 mål (1.3 per kamp) og lukket 16 ind, med 5 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Śląsk Wrocław U19-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Śląsk Wrocław U19 er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.