Arka Gdynia U19 Forudsigelser, statistik og form
AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.
5
Forudsagte kampe
–
Forudsigelighed
LWLLL
Seneste form
0.93
Mål / kamp
Arka Gdynia U19 har ikke vundet på udebane i de seneste 7 kampe
Næste kamp
Central Youth League · fre. 6. nov. · 09.00
Arka Gdynia U19
VS
Wisla Krakow U19
Best Tip
Odds
Tillid
6.3/10
Lås forudsigelsen op
Seneste kampe
Zaglebie Lubin U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, kampstart 11:00. Odds: 1.46 hjemme, 4.70 uafgjort, 4.40 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.46, tillid 8.0/10. Slutresultat 7–0, tippet gik ind.
Zag. Lubin U197
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Polonia Warszawa U19, Central Youth League, kampstart 14:00. Odds: 3.20 hjemme, 3.90 uafgjort, 1.85 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.26, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ikke ind.
Arka Gdynia U191
Polonia W. U190Arkonia U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, kampstart 11:00. Odds: 1.90 hjemme, 4.10 uafgjort, 3.65 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.30, tillid 8.0/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Arkonia U191
Arka Gdynia U190Arka Gdynia U19 vs Stal Rzeszow U19, Central Youth League, kampstart 09:30. Odds: 2.30 hjemme, 4.00 uafgjort, 2.37 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.49, tillid 5.2/10. Slutresultat 2–3, tippet gik ind.
Arka Gdynia U192
Stal Rzeszow U193Gornik Zabrze U19 vs Arka Gdynia U19, Central Youth League, kampstart 11:00. Odds: 1.65 hjemme, 4.55 uafgjort, 3.90 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.65, tillid 1.2/10. Slutresultat 5–1, tippet gik ind.
Gornik Z. U195
Arka Gdynia U191
Slut
1.46
4.70
4.40
1
O2.5
Ja
1
8.0
✓ 1
Slut
3.20
3.90
1.85
2
O2.5
Ja
X2
8.0
X2
Slut
▴1.90
▾4.10
▾3.65
1
O2.5
Ja
1X
8.0
✓ 1X
Slut
2.30
4.00
2.37
2
O2.5
Ja
X2
5.2
✓ X2
Slut
▴1.65
4.55
▾3.90
1
O2.5
Ja
1
1.2
✓ 1
Sæsonstatistik
Central Youth League
13Kampe
Sejrsprocent 15%
Præstationsoversigt
| Statistik | Hjemme | Ude | Total |
|---|---|---|---|
| Kampe | 7 | 6 | 13 |
| Sejre | 2 | 0 | 2 |
| Uafgjorte | 2 | 1 | 3 |
| Nederlag | 3 | 5 | 8 |
| Scorede mål | 9 | 4 | 13 |
| Indkasserede mål | 10 | 20 | 30 |
| Gns. scorede mål | 1.3 | 0.7 | 1.0 |
| Gns. indkasserede mål | 1.4 | 3.3 | 2.3 |
| Kampe uden bagmål | 2 | 0 | 2 |
| Kampe uden scoring | 1 | 3 | 4 |
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme1-0
Ude-
Største nederlag
Hjemme2-3
Ude7-0
Flest scorede mål
Hjemme2
Ude2
Flest indkasserede mål
Hjemme3
Ude7
Serier
Sejre1
Nederlag7
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.569%
9 Kampe
Over 1.531%
4 Kampe
Over 2.50%
0 Kampe
Over 3.50%
0 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe
Spillere
Ingen tilgængelige spillerdata
Stilling
| # | Hold | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
13 | 35-20 | 28 |
| 2 |
|
13 | 24-13 | 25 |
| 3 |
|
13 | 17-16 | 21 |
| 4 |
|
13 | 30-24 | 21 |
| 5 |
|
13 | 29-21 | 21 |
| 6 |
|
13 | 23-14 | 21 |
| 7 |
|
13 | 19-19 | 20 |
| 8 |
|
13 | 23-23 | 18 |
| 9 |
|
13 | 25-25 | 17 |
| 10 |
|
13 | 23-19 | 17 |
| 11 |
|
13 | 23-25 | 16 |
| 12 |
|
13 | 12-19 | 15 |
| 13 |
|
13 | 19-28 | 15 |
| 14 |
|
13 | 11-19 | 12 |
| 15 |
|
13 | 13-24 | 11 |
| 16 |
|
13 | 13-30 | 9 |
Relegation
I den aktuelle Central Youth League-sæson har Arka Gdynia U19 opnået 2 sejre, 3 uafgjorte og 8 nederlag i 13 kampe, scoret 13 mål (1.0 per kamp) og lukket 30 ind, med 2 kampe uden indkasserede mål.
NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Arka Gdynia U19-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.
Arka Gdynia U19 er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.