Acren-Lessines

Acren-Lessines Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Αξία αγοράς: -
KEY INSIGHT Acren-Lessines είχε over 2.5 γκολ σε όλους τους τελευταίους 12 αγώνες
TREND Acren-Lessines σκόραρε σε όλους τους τελευταίους 10 αγώνες
TREND Acren-Lessines είχε over 2.5 γκολ στο 100% των τελευταίων 12 αγώνων

Πρόσφατη φόρμα

WWWLL
13 Προβλεπόμενοι αγώνες
53.85% Δείκτης προβλεψιμότητας

Προβλέψεις AI

Προσφέρεται από NerdyTips

09:00

Ολοκληρώθηκε
Acren-Lessines
Acren-Lessines
2 : 3
Ganshoren
Ganshoren
4.85
4.35
1.45

2

1.45

O2.5

1.57

YES

1.72

O2.5

1.57
8/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Aywaille
Aywaille
3 : 1
Acren-Lessines
Acren-Lessines
2.85
3.9
1.95

X2

1.3

O2.5

1.47

YES

1.47

O2.5

1.47
3.4/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Acren-Lessines
Acren-Lessines
3 : 1
Tournai
Tournai
1.2
5.15
9.9

1

1.2

O2.5

1.42

YES

1.85

O2.5

1.42
8/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Sporting
Sporting Bruxelles
0 : 3
Acren-Lessines
Acren-Lessines
3.5
3.9
1.72

2

1.72

O2.5

1.47

YES

1.49

GG

1.49
8/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Acren
Acren
4 : 0
Hutoise
Hutoise
3.9
3.75
1.66

2

1.66

O2.5

1.49

YES

1.51

2

1.66
6.5/10

14:00

Ολοκληρώθηκε
Onhaye
Onhaye
2 : 2
Acren
Acren
1.35
4.3
6.4

1

1.35

O2.5

1.39

NO

2.15

1

1.35
8/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Acren
Acren
1 : 4
Entite M
Entite M
2.25
3.65
2.47

2

2.47

O2.5

1.47

YES

1.44

O2.5

1.47
7/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Binche
Binche
3 : 1
Acren
Acren
2.05
4
2.6

1

2.05

O2.5

1.47

YES

1.47

O2.5

1.47
7/10

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Συμβουλές για Acren-Lessines

Ψάχνεις προγνωστικά για Acren-Lessines; Το NerdyTips προσφέρει ποδοσφαιρικά προγνωστικά για Acren-Lessines βασισμένα σε τεχνητή νοημοσύνη, μέσω του αλγορίθμου μας NT Apex. Μέχρι σήμερα, έχουμε αναλύσει 13 αγώνες με συμμετοχή της Acren-Lessines με ακρίβεια καλύτερου τιπ 53.85%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Second Amateur Division - ACFF, η Acren-Lessines κατέγραψε 13 νίκες, 7 ισοπαλίες και 13 ήττες σε 33 αγώνες, σκοράροντας 67 γκολ (2.0 ανά αγώνα) και δεχόμενη 63, με 4 κλειστά τέρματα.

Η Acren-Lessines έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία -.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Acren-Lessines παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Second Amateur Division - ACFFBelgium • Σεζόν 2025
Ανάλυση απόδοσης
ΣτατιστικόΕντός έδραςΕκτός έδραςΣύνολο
Αγώνες161733
Νίκες7613
Ισοπαλίες167
Ήττες8513
Γκολ υπέρ373067
Γκολ κατά342963
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.31.82.0
Μ.Ο. γκολ κατά2.11.71.9
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ134
Αγώνες χωρίς γκολ044
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας 4-0
Εκτός έδρας 1-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας 1-4
Εκτός έδρας 4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας 5
Εκτός έδρας 4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας 4
Εκτός έδρας 4
Σερί
Νίκες 3
Ήττες 3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0 Κίτρινες
0 Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5 88%
29 Αγώνες
Over 1.5 64%
21 Αγώνες
Over 2.5 39%
13 Αγώνες
Over 3.5 9%
3 Αγώνες
Over 4.5 3%
1 Αγώνες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών