Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Macarthur Rams

Macarthur Rams Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

46
Αγώνες με προγνωστικά
58.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLLWWL
Πρόσφατη φόρμα
1.27
Γκολ / Αγώνα
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Macarthur Rams δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Canterbury Bankstown vs Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 08:00. Αποδόσεις: 2.17 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 3.05 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 7.8/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Canterbury BankstownCanterbury B3
Macarthur Rams2
2.17
▴3.70
▾3.05
1
2.17
O2.5
1.65
GG
▾1.57
O2.5
1.65
7.8
✓ O2.5
1.657.8
Northern Tigers vs Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 07:30. Αποδόσεις: 1.71 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 4.75 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.80, εμπιστοσύνη 3.7/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Northern Tigers3
Macarthur Rams2
▾1.71
▾3.80
▴4.75
1X
▾1.19
O2.5
▴1.80
GG
▴1.85
O2.5
▴1.80
3.7
✓ O2.5
▴1.803.7
Macarthur Rams vs Blacktown Spartans, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 07:30. Αποδόσεις: 2.67 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 2.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Macarthur Rams0
Blacktown SpartansBlacktown S2
▾2.67
3.70
▴2.20
2
▴2.20
O2.5
▴1.48
NG
▾2.52
X2
▴1.40
8.0
✓ X2
▴1.408.0
Dulwich Hill vs Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 08:00. Αποδόσεις: 3.20 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 2.12 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.68, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Dulwich Hill1
Macarthur Rams2
▾3.20
▾3.60
▴2.12
2
▴2.12
O2.5
1.68
GG
▾1.60
O2.5
1.68
6.3
✓ O2.5
1.686.3
Bulls Academy vs Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 08:00. Αποδόσεις: 2.08 γηπεδούχος, 3.70 ισοπαλία, 3.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.63, εμπιστοσύνη 7.7/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Bulls Academy0
Macarthur Rams1
▾2.08
▴3.70
▴3.35
2
▴3.35
O2.5
▴1.63
GG
1.58
O2.5
▴1.63
7.7
O2.5
▴1.637.7
Macarthur Rams vs Hurstville FC, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 07:30. Αποδόσεις: 2.30 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 3.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.36, εμπιστοσύνη 5.7/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Macarthur Rams 1
Hurstville FCHurstville2
▾2.30
▴3.60
▴3.25
1
▾2.30
O2.5
▾1.69
GG
▾1.61
1X
▾1.36
5.7
1X
▾1.365.7
Prospect United vs Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 3.10 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 2.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.38, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Prospect United1
Macarthur Rams2
▴3.10
▾3.55
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.38
NG
▾2.23
U3.5
▾1.38
5.2
✓ U3.5
▾1.385.2
Macarthur Rams vs Bankstown City Lions, New South Wales NPL 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 3.50 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 1.97 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.72, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Macarthur Rams1
Bankstown City LionsBankstown C1
▴3.50
▾3.55
▾1.97
1
▴3.50
O2.5
▴1.71
GG
▴1.64
1X
▴1.72
8.0
✓ 1X
▴1.728.0

Στατιστικά σεζόν

New South Wales NPL 2 Αυστραλία · Σεζόν 2026
29Αγώνες Ποσοστό νικών 48%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες151429
Νίκες5914
Ισοπαλίες516
Ήττες549
Γκολ υπέρ221638
Γκολ κατά221133
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.51.11.3
Μ.Ο. γκολ κατά1.50.81.1
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ3710
Αγώνες χωρίς γκολ336
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-0
Εκτός έδρας0-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-2
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες3
Ήττες1
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
8–2
0-15
3–3
16-30
3–8
31-45
8–4
46-60
12–5
61-75
7–6
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
61-751
1Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.579%
23 Αγώνες
Over 1.538%
11 Αγώνες
Over 2.514%
4 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Αυστραλία - New South Wales NPL 2
# Ομάδα Α Γ Β
1 Blacktown Spartans 30 79-36 69
2 Northern Tigers 30 55-30 59
3 Bankstown City Lions 30 65-45 56
4 Canterbury Bankstown 30 71-53 51
5 Hills Brumbies 30 62-45 49
6 Macarthur Rams 30 40-36 48
7 Hakoah Sydney City 30 62-50 43
8 Rydalmere Lions 30 43-46 41
9 Bulls Academy 30 52-50 38
10 Inter Lions 30 39-54 35
11 Hurstville FC 30 42-55 33
12 Central Coast II 30 46-67 31
13 Dulwich Hill 30 40-58 30
14 Newcastle Jets II 30 55-73 29
15 Prospect United 30 33-52 26
16 Mt Druitt Town 30 35-69 23

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Macarthur Rams

Ψάχνετε προγνωστικά για Macarthur Rams; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Macarthur Rams, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 46 αγώνες της ομάδας Macarthur Rams, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 58.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του New South Wales NPL 2, η Macarthur Rams κατέγραψε 14 νίκες, 6 ισοπαλίες και 9 ήττες σε 29 αγώνες, σκοράροντας 38 γκολ (1.3 ανά αγώνα) και δεχόμενη 33, με 10 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Macarthur Rams παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Macarthur Rams είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.