İçeriğe geç
NT Apex AI destekli
Macarthur Rams

Macarthur Rams Tahminler, İstatistikler ve Form

Yapay zeka bahis tahminleri, istatistikler ve form — her gün güncellenir.

46
Tahmin edilen maçlar
58.7%
Öngörülebilirlik Oranı
LLLWWL
Son Form
1.27
Gol / Maç
Yaklaşan maç yok

Macarthur Rams için şu anda planlanmış bir maç bulunmuyor. Aşağıdan son sonuçlarını ve sezon istatistiklerini inceleyin.

Son Maçlar

Canterbury Bankstown - Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, başlama saati 08:00. Oranlar: ev sahibi 2.17, beraberlik 3.70, deplasman 3.05. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.65, güven 7.8/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tuttu.
MS
Canterbury BankstownCanterbury B3
Macarthur Rams2
2.17
▴3.70
▾3.05
1
2.17
O2.5
1.65
Var
▾1.57
O2.5
1.65
7.8
✓ O2.5
1.657.8
Northern Tigers - Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, başlama saati 07:30. Oranlar: ev sahibi 1.71, beraberlik 3.80, deplasman 4.75. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.80, güven 3.7/10. Maç sonucu 3–2, tahmin tuttu.
MS
Northern Tigers3
Macarthur Rams2
▾1.71
▾3.80
▴4.75
1X
▾1.19
O2.5
▴1.80
Var
▴1.85
O2.5
▴1.80
3.7
✓ O2.5
▴1.803.7
Macarthur Rams - Blacktown Spartans, New South Wales NPL 2, başlama saati 07:30. Oranlar: ev sahibi 2.67, beraberlik 3.70, deplasman 2.20. En iyi tahmin: deplasman veya beraberlik, oran 1.40, güven 8.0/10. Maç sonucu 0–2, tahmin tuttu.
MS
Macarthur Rams0
Blacktown SpartansBlacktown S2
▾2.67
3.70
▴2.20
2
▴2.20
O2.5
▴1.48
Yok
▾2.52
X2
▴1.40
8.0
✓ X2
▴1.408.0
Dulwich Hill - Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, başlama saati 08:00. Oranlar: ev sahibi 3.20, beraberlik 3.60, deplasman 2.12. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.68, güven 6.3/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Dulwich Hill1
Macarthur Rams2
▾3.20
▾3.60
▴2.12
2
▴2.12
O2.5
1.68
Var
▾1.60
O2.5
1.68
6.3
✓ O2.5
1.686.3
Bulls Academy - Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, başlama saati 08:00. Oranlar: ev sahibi 2.08, beraberlik 3.70, deplasman 3.35. En iyi tahmin: en az 3 gol olur, oran 1.63, güven 7.7/10. Maç sonucu 0–1, tahmin tutmadı.
MS
Bulls Academy0
Macarthur Rams1
▾2.08
▴3.70
▴3.35
2
▴3.35
O2.5
▴1.63
Var
1.58
O2.5
▴1.63
7.7
O2.5
▴1.637.7
Macarthur Rams - Hurstville FC, New South Wales NPL 2, başlama saati 07:30. Oranlar: ev sahibi 2.30, beraberlik 3.60, deplasman 3.25. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.36, güven 5.7/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tutmadı.
MS
Macarthur Rams 1
Hurstville FCHurstville2
▾2.30
▴3.60
▴3.25
1
▾2.30
O2.5
▾1.69
Var
▾1.61
1X
▾1.36
5.7
1X
▾1.365.7
Prospect United - Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 3.10, beraberlik 3.55, deplasman 2.30. En iyi tahmin: en fazla 3 gol olur, oran 1.38, güven 5.2/10. Maç sonucu 1–2, tahmin tuttu.
MS
Prospect United1
Macarthur Rams2
▴3.10
▾3.55
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.38
Yok
▾2.23
U3.5
▾1.38
5.2
✓ U3.5
▾1.385.2
Macarthur Rams - Bankstown City Lions, New South Wales NPL 2, başlama saati 11:00. Oranlar: ev sahibi 3.50, beraberlik 3.55, deplasman 1.97. En iyi tahmin: ev sahibi veya beraberlik, oran 1.72, güven 8.0/10. Maç sonucu 1–1, tahmin tuttu.
MS
Macarthur Rams1
Bankstown City LionsBankstown C1
▴3.50
▾3.55
▾1.97
1
▴3.50
O2.5
▴1.71
Var
▴1.64
1X
▴1.72
8.0
✓ 1X
▴1.728.0

Sezon İstatistikleri

New South Wales NPL 2 Avustralya · Sezon 2026
29Maçlar Galibiyet oranı 48%
Performans Analizi
İstatistik Ev Sahibi Deplasman Toplam
Maçlar151429
Galibiyetler5914
Beraberlikler516
Mağlubiyetler549
Atılan Goller221638
Yenilen Goller221133
Maç Başına Atılan Gol1.51.11.3
Maç Başına Yenilen Gol1.50.81.1
Gol Yemeden Tamamlanan Maçlar3710
Gol Atılamayan Maçlar336
Rekorlar ve Seriler
En Farklı Galibiyet
Ev Sahibi3-0
Deplasman0-2
En Farklı Mağlubiyet
Ev Sahibi0-2
Deplasman2-0
En Fazla Atılan Gol
Ev Sahibi3
Deplasman2
En Fazla Yenilen Gol
Ev Sahibi3
Deplasman3
Seriler
Galibiyet3
Mağlubiyet1
Penaltılar
1/ 1
100.00% Atılan
Gol Zamanları (Atılan vs Yenilen)
8–2
0-15
3–3
16-30
3–8
31-45
8–4
46-60
12–5
61-75
7–6
76-90
Atılan Yenilen
Taktik ve Disiplin
Kart Zamanları
61-751
1Sarı
2Kırmızı
Atılan Goller
Üst 0.579%
23 Maçlar
Üst 1.538%
11 Maçlar
Üst 2.514%
4 Maçlar
Üst 3.50%
0 Maçlar
Üst 4.50%
0 Maçlar

Oyuncular

Oyuncu verisi bulunmuyor

Puan Durumu

Avustralya - New South Wales NPL 2
# Takım M G P
1 Blacktown Spartans 30 79-36 69
2 Northern Tigers 30 55-30 59
3 Bankstown City Lions 30 65-45 56
4 Canterbury Bankstown 30 71-53 51
5 Hills Brumbies 30 62-45 49
6 Macarthur Rams 30 40-36 48
7 Hakoah Sydney City 30 62-50 43
8 Rydalmere Lions 30 43-46 41
9 Bulls Academy 30 52-50 38
10 Inter Lions 30 39-54 35
11 Hurstville FC 30 42-55 33
12 Central Coast II 30 46-67 31
13 Dulwich Hill 30 40-58 30
14 Newcastle Jets II 30 55-73 29
15 Prospect United 30 33-52 26
16 Mt Druitt Town 30 35-69 23

Macarthur Rams Tahminleri ve Bahis İpuçları

Macarthur Rams tahminleri mi arıyorsunuz? NerdyTips, algoritmamız NT Apex ile Macarthur Rams maçları için yapay zeka destekli futbol tahminleri sunuyor. Bugüne kadar Macarthur Rams takımının yer aldığı 46 maçı analiz ettik; en iyi tahminlerdeki isabet oranımız 58.7%. Tahminler Maç Sonucu, Alt/Üst, Karşılıklı Gol, Doğru Skor, xG, Kornerler ve Topa Sahip Olma piyasalarını kapsıyor.

Mevcut New South Wales NPL 2 sezonunda Macarthur Rams, 29 maçta 14 galibiyet, 6 beraberlik ve 9 mağlubiyet elde etmiş; 38 gol atmış (maç başına 1.3) ve 33 gol yemiş, 10 kez kalesini gol yemeden korumuştur.

NerdyTips, tam şeffaflık ilkesiyle çalışır — tamamlanan tüm Macarthur Rams tahminleri görünür kalır, böylece geçmiş performansımızı istediğiniz zaman doğrulayabilirsiniz. Yaklaşan maç tahminleri için abonelik gerekmektedir.

Macarthur Rams, her gün analiz ettiğimiz binlerce takımdan yalnızca biri — 700'den fazla ligi kapsayan futbol tahminlerimizi keşfedin.