Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Moyale Barracks

Moyale Barracks Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

Ø 28.6 Super League
10
Αγώνες με προγνωστικά
60.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWDLDW
Πρόσφατη φόρμα
1.13
Γκολ / Αγώνα
Moyale Barracks χωρίς ήττα εντός έδρας στους τελευταίους 16 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η Moyale Barracks δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Creck vs Moyale Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 2.52 γηπεδούχος, 2.87 ισοπαλία, 2.77 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Creck2
Moyale Barracks1
▾2.52
2.87
▴2.77
X
2.87
U2.5
1.42
NG
1.61
U2.5
1.42
5.8
U2.5
1.425.8
MAFCO vs Moyale Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 2.47 γηπεδούχος, 2.87 ισοπαλία, 2.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.45, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
MAFCO1
Moyale Barracks2
▾2.47
▴2.87
▴2.85
2
▴2.85
U2.5
▴1.39
NG
▴1.57
X2
▴1.45
5.0
✓ X2
▴1.455.0
Moyale Barracks vs Kamuzu Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 2.45 γηπεδούχος, 2.82 ισοπαλία, 2.95 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 4.1/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Moyale Barracks2
Kamuzu Barracks2
▴2.45
▾2.82
▾2.95
X
▾2.82
U2.5
▾1.47
GG
2.06
U2.5
▾1.47
4.1
U2.5
▾1.474.1
Red Lions vs Moyale Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 1.95 γηπεδούχος, 3.05 ισοπαλία, 3.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 8.2/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Red Lions1
Moyale Barracks0
▾1.95
▴3.05
▴3.85
2
▴3.85
U2.5
▴1.50
NG
▴1.53
U2.5
▴1.50
8.2
✓ U2.5
▴1.508.2
Moyale Barracks vs Be Forward Wanderers, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 4.40 γηπεδούχος, 3.00 ισοπαλία, 1.87 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Moyale Barracks 1
Be Forward WanderersForward W1
▾4.40
▾3.00
▴1.87
X
▾2.95
U2.5
▾1.47
GG
▾2.11
U2.5
▾1.47
5.8
✓ U2.5
▾1.475.8
CIVO United vs Moyale Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 2.22 γηπεδούχος, 2.87 ισοπαλία, 3.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 8.8/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
CIVO UnitedCivo Utd0
Moyale Barracks1
▾2.22
▴2.87
3.25
X2
▴1.55
U2.5
1.37
NG
1.52
U2.5
1.37
8.8
✓ U2.5
1.378.8
Blue Eagles vs Moyale Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 1.70 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 4.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Blue Eagles1
Moyale Barracks0
▾1.70
▴3.20
4.85
1
▾1.70
U2.5
1.52
NG
▾1.53
1
▾1.70
5.0
✓ 1
▾1.705.0
Karonga United vs Moyale Barracks, Super League, έναρξη στις 13:30. Αποδόσεις: 2.17 γηπεδούχος, 2.90 ισοπαλία, 3.30 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Karonga United0
Moyale Barracks0
2.17
2.90
3.30
X2
1.55
U2.5
1.41
NG
1.58
U2.5
1.41
4.2
✓ U2.5
1.414.2

Στατιστικά σεζόν

Super League Μαλάουι · Σεζόν 2026
15Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7815
Νίκες325
Ισοπαλίες426
Ήττες044
Γκολ υπέρ11516
Γκολ κατά71017
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.60.61.1
Μ.Ο. γκολ κατά1.01.31.1
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ325
Αγώνες χωρίς γκολ145
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας1-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας4-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες1
Ήττες1
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–1
0-15
5–1
16-30
1–1
31-45
4–5
46-60
1–5
61-75
3–4
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.567%
10 Αγώνες
Over 1.533%
5 Αγώνες
Over 2.57%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Μαλάουι - Super League
# Ομάδα Α Γ Β
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Moyale Barracks

Ψάχνετε προγνωστικά για Moyale Barracks; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Moyale Barracks, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 10 αγώνες της ομάδας Moyale Barracks, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 60.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Super League, η Moyale Barracks κατέγραψε 5 νίκες, 6 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 16 γκολ (1.1 ανά αγώνα) και δεχόμενη 17, με 5 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Moyale Barracks παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Moyale Barracks είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.