Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Nagykanizsai ULE

Nagykanizsai ULE Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.33m Ø 23.9 NB II
14
Αγώνες με προγνωστικά
78.6%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWDWLL
Πρόσφατη φόρμα
1.07
Γκολ / Αγώνα
Nagykanizsai ULE είχε under 3.5 γκολ στους τελευταίους 9 αγώνες
Επόμενος αγώνας NB II · Σάβ 17 Οκτ · 12:00
Nagykanizsa
VS12:00
Kozarmisl
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

BVSC vs Nagykanizsai ULE, NB II, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 1.78 γηπεδούχος, 3.50 ισοπαλία, 4.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.9/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
BVSC0
Nagykanizsai ULENagykanizsa1
▾1.78
▴3.50
▴4.60
1X
▾1.18
U3.5
▴1.26
GG
▴1.97
U3.5
▴1.26
5.9
✓ U3.5
▴1.265.9
Nagykanizsai ULE vs Tiszakecske FC, NB II, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 3.65 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 1.98 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.24, εμπιστοσύνη 4.4/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Nagykanizsai ULENagykanizsa1
Tiszakecske FCTiszakecske2
▴3.65
▴3.40
▾1.98
2
▾1.98
O1.5
▾1.28
GG
▴1.72
X2
▾1.24
4.4
✓ X2
▾1.244.4
Ajka vs Nagykanizsai U, NB II, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 1.85 γηπεδούχος, 3.45 ισοπαλία, 4.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.34, εμπιστοσύνη 4.5/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Ajka2
Nagykanizsai UNagykanizsa 0
▾1.85
▴3.45
▴4.35
2
▴4.35
O1.5
▴1.34
GG
▴1.94
O1.5
▴1.34
4.5
✓ O1.5
▴1.344.5
Nagykanizsai ULE vs Soroksar, NB II, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: 2.57 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.52 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 4.9/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Nagykanizsai ULENagykanizsa0
Soroksar1
2.57
3.30
2.52
2
2.52
O1.5
1.26
GG
1.62
X2
1.42
4.9
✓ X2
1.424.9

Nagykanizsa Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
3.5
Κατοχή μπάλας
46%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
4.7
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
3
Ποσοστό νικών
30%

Στατιστικά σεζόν

NB II Ουγγαρία · Σεζόν 2026
8Αγώνες Ποσοστό νικών 38%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες448
Νίκες123
Ισοπαλίες000
Ήττες325
Γκολ υπέρ437
Γκολ κατά6410
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.00.80.9
Μ.Ο. γκολ κατά1.51.01.3
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ112
Αγώνες χωρίς γκολ123
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας1-0
Εκτός έδρας1-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-3
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες1
Ήττες4
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–1
0-15
2–1
16-30
1–3
31-45
1–1
46-60
1–1
61-75
0–4
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-151
16-303
31-453
46-607
61-753
76-908
27Κίτρινες
2Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.563%
5 Αγώνες
Over 1.525%
2 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ουγγαρία - NB II
# Ομάδα Α Γ Β
1 Soroksar 9 25-12 20
2 Kecskeméti TE 9 17-9 20
3 Tiszakecske FC 9 21-13 19
4 Kazincbarcikai 9 16-11 16
5 Gyirmot SE 9 14-14 16
6 Ajka 9 13-11 15
7 Mezokovesd-zsory 9 13-10 14
8 Fehérvár FC 9 14-11 12
9 Karcag SE 9 13-14 11
10 Szentlőrinc SE 9 9-13 11
11 Diosgyori VTK 9 11-16 11
12 Nagykanizsai ULE 9 7-11 9
13 BVSC 8 9-11 7
14 Szeged 2011 8 7-9 7
15 Csakvar 9 9-21 4
16 Kozarmisleny FC 9 6-18 4

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Nagykanizsai ULE

Ψάχνετε προγνωστικά για Nagykanizsai ULE; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Nagykanizsai ULE, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 14 αγώνες της ομάδας Nagykanizsai ULE, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 78.6%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του NB II, η Nagykanizsai ULE κατέγραψε 3 νίκες, 0 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 8 αγώνες, σκοράροντας 7 γκολ (0.9 ανά αγώνα) και δεχόμενη 10, με 2 κλειστά τέρματα.

Η Nagykanizsai ULE έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.33m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Nagykanizsai ULE παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Nagykanizsai ULE είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.