Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
SC Delhi

SC Delhi Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.62m Ø 25.8 Indian Super League
4
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLDL
Πρόσφατη φόρμα
1.13
Γκολ / Αγώνα
SC Delhi δεν έχει νίκη στους τελευταίους 7 αγώνες
SC Delhi δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 17 αγώνες
Επόμενος αγώνας Indian Super League · Παρ 16 Οκτ · 15:00
SC Delhi
VS15:00
Mohun Bagan
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Bengaluru vs SC Delhi, Indian Super League, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 1.70 γηπεδούχος, 3.60 ισοπαλία, 5.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Bengaluru3
SC Delhi2
▴1.70
▾3.60
▾5.00
1
▴1.70
O1.5
▴1.34
NG
▾1.81
1
▴1.70
7.0
✓ 1
▴1.707.0
ATK Mohun Bagan vs SC Delhi, Indian Super League, έναρξη στις 15:00. Αποδόσεις: 1.15 γηπεδούχος, 8.70 ισοπαλία, 22.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.15, εμπιστοσύνη 9.4/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
ATK Mohun BaganMohun Bagan2
SC Delhi1
▾1.15
▴8.70
▴22.00
1
▾1.15
U3.5
▴1.78
NG
▾1.57
1
▾1.15
9.4
✓ 1
▾1.159.4
SC Delhi vs Inter Kashi, Indian Super League, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 2.37 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.40, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
SC Delhi0
Inter Kashi0
▾2.37
▴3.25
▴3.35
1
▾2.37
U2.5
▴1.71
NG
1.90
1X
1.40
8.5
✓ 1X
1.408.5
SC Delhi vs Odisha, Indian Super League, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 2.05 γηπεδούχος, 3.35 ισοπαλία, 4.00 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 6.1/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
SC Delhi1
Odisha2
▴2.05
▾3.35
▾4.00
1
▴2.05
U3.5
▾1.33
GG
▴1.78
1X
▴1.27
6.1
1X
▴1.276.1

SC Delhi Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
Αναμενόμενα γκολxG ανά αγώνα
1.26
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
4.2
Κατοχή μπάλας
49%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
3.7
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2
Ποσοστό νικών
20%

Στατιστικά σεζόν

Indian Super League Ινδία · Σεζόν 2025
12Αγώνες Ποσοστό νικών 17%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες6612
Νίκες112
Ισοπαλίες415
Ήττες145
Γκολ υπέρ6612
Γκολ κατά51015
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.01.01.0
Μ.Ο. γκολ κατά0.81.71.3
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ314
Αγώνες χωρίς γκολ235
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας0-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-2
Εκτός έδρας4-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–6
0-15
2–1
16-30
2–4
31-45
1–0
46-60
4–1
61-75
2–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-154
16-301
31-453
46-603
61-752
76-904
21Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.558%
7 Αγώνες
Over 1.533%
4 Αγώνες
Over 2.58%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
Rodriguinho Rodriguinho 24 FWD 8.00
N. Fernandes N. Fernandes 27 GK 7.30
S. Singh S. Singh 19 MID 7.20
N. Junior N. Junior 22 DEF 7.00
D. Viáfara D. Viáfara 26 DEF 6.90
L. Hnamte L. Hnamte 22 MID 6.90
L. Hangshing L. Hangshing 28 DEF 6.70
M. Azhar M. Azhar 22 MID 6.60
J. Peña J. Peña 26 FWD 6.60
R. Ndayishimiye R. Ndayishimiye - MID 6.50
M. Aimen M. Aimen 22 FWD 6.30
Sourav Sourav 24 FWD 6.30
Carlos Fortes Carlos Fortes 31 FWD 6.30
M. Mohammed M. Mohammed 26 DEF 6.20
A. Mehta A. Mehta 34 DEF 6.20
D. Singh D. Singh - MID 6.20

Βαθμολογία

Ινδία - Indian Super League
# Ομάδα Α Γ Β
1 East Bengal II 13 30-11 26
2 ATK Mohun Bagan 13 23-9 26
3 Mumbai City 13 17-9 25
4 Bengaluru 13 18-12 23
5 Jamshedpur 13 15-10 22
6 Minerva Punjab 13 18-12 22
7 Goa 13 15-11 20
8 Kerala Blasters 13 15-17 17
9 NorthEast United 13 16-21 16
10 Inter Kashi 13 11-17 13
11 Odisha 13 14-22 11
12 SC Delhi 13 13-17 11
13 Chennaiyin 13 9-21 9
14 Mohammedan 13 7-32 3
Promotion - AFC Champions League 2 (Qualification) Relegation

Στη φετινή σεζόν του Indian Super League, η SC Delhi κατέγραψε 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 12 αγώνες, σκοράροντας 12 γκολ (1.0 ανά αγώνα) και δεχόμενη 15, με 4 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η SC Delhi έχει κατά μέσο όρο 49% κατοχή μπάλας, 1.26 xG και 3.7 κόρνερ ανά αγώνα, με 20% ποσοστό νικών.

Η SC Delhi έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.62m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για SC Delhi παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα SC Delhi είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.