Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Shanghai Port II

Shanghai Port B Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

48
Αγώνες με προγνωστικά
60.4%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DLDWLW
Πρόσφατη φόρμα
1.33
Γκολ / αγώνα
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Shanghai Port II vs Guizhou Zhucheng, League Two, έναρξη στις 06:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.65, ισοπαλία 3.30, φιλοξενούμενη 2.05. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 6.6/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Shanghai Port B 0
Guizhou Guiyang0
▴3.65
▾3.30
▾2.05
X
▾3.30
U3.5
▾1.25
GG
▴2.07
U3.5
▾1.25
6.6
✓ U3.5
▾1.256.6
Shanghai Port II vs Langfang Glory City, League Two, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.60, ισοπαλία 3.85, φιλοξενούμενη 5.60. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.28, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–3, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Shanghai Port B2
Langfang Glory3
▴1.60
▾3.85
▾5.60
1
▴1.60
U3.5
1.28
NG
▴1.78
U3.5
1.28
8.0
U3.5
1.288.0
Jiangxi Liansheng vs Shanghai Port II, League Two, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.75, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 1.95. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Jiangxi Lushan0
Shanghai Port B0
▴3.75
▴3.55
▾1.95
2
▾1.95
U3.5
▴1.27
NG
▾1.92
U3.5
▴1.27
8.0
✓ U3.5
▴1.278.0
Shanghai Port II vs Shenzhen 2028, League Two, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.00, ισοπαλία 3.05, φιλοξενούμενη 2.70. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Shanghai Port B2
Shenzhen 20281
▴3.00
▾3.05
▾2.70
X2
1.43
U3.5
▾1.26
NG
▾1.97
U3.5
▾1.26
8.0
✓ U3.5
▾1.268.0
Guizhou Zhucheng vs Shanghai Port II, League Two, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.74, ισοπαλία 3.95, φιλοξενούμενη 5.40. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.92, εμπιστοσύνη 6.3/10. Τελικό σκορ 2–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Guizhou Guiyang2
Shanghai Port B1
▾1.74
▴3.95
▴5.40
2
▴5.40
U2.5
▴1.92
NG
▴1.78
U2.5
▴1.92
6.3
U2.5
▴1.926.3
Langfang Glory City vs Shanghai Port II, League Two, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.10, ισοπαλία 3.05, φιλοξενούμενη 2.20. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Langfang Glory0
Shanghai Port B2
▴3.10
▴3.05
▾2.20
X
▴3.05
U2.5
▴1.62
NG
▴1.82
U2.5
▴1.62
7.0
✓ U2.5
▴1.627.0
Shanghai Port II vs Jiangxi Liansheng, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.22, ισοπαλία 3.25, φιλοξενούμενη 3.65. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.4/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Shanghai Port B1
Jiangxi Lushan 0
▴2.22
▾3.25
▾3.65
X2
1.71
U3.5
▾1.26
GG
▴1.88
U3.5
▾1.26
5.4
✓ U3.5
▾1.265.4
Shanghai Port II vs Qingdao Red Lions, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.02, ισοπαλία 3.25, φιλοξενούμενη 3.95. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.77, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Shanghai Port B0
Qingdao R. Lions0
▴2.02
▾3.25
▾3.95
2
▾3.95
U2.5
1.65
NG
▴1.77
X2
▾1.77
4.8
✓ X2
▾1.774.8
Shanghai Port II vs Quanzhou Yassin, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.43, ισοπαλία 4.20, φιλοξενούμενη 6.17. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 2.48, εμπιστοσύνη 2.6/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Shanghai Port B 0
Quanzhou Y0
1.43
4.20
6.17
2
6.17
O2.5
1.69
GG
1.81
X2
2.48
2.6
✓ X2
2.482.6
Quanzhou Yassin vs Shanghai Port II, League Two, έναρξη στις 10:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.40, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 1.71. Best Tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Quanzhou Y0
Shanghai Port B1
4.40
3.40
1.71
1
4.40
O1.5
1.30
GG
1.91
O1.5
1.30
4.2
O1.5
1.304.2

Στατιστικά σεζόν

League Two Κίνα · Σεζόν 2026
29Αγώνες Ποσοστό νικών 52%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες151429
Νίκες7815
Ισοπαλίες426
Ήττες448
Γκολ υπέρ212344
Γκολ κατά151025
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.41.61.5
Μ.Ο. γκολ κατά1.00.70.9
Χωρίς παθητικό6713
Αγώνες χωρίς γκολ437
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας5-1
Εκτός έδρας1-6
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-3
Εκτός έδρας2-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας5
Εκτός έδρας6
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες4
Ήττες3
Πέναλτι
3/ 3
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
10–8
0-15
7–4
16-30
6–4
31-45
4–1
46-60
8–4
61-75
8–5
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-2-3-12 G
37Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.576%
22 Αγώνες
Over 1.548%
14 Αγώνες
Over 2.510%
3 Αγώνες
Over 3.57%
2 Αγώνες
Over 4.57%
2 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
Tang Yuxuan Tang Yuxuan 22 DEF 7.39
Sun Zejia Sun Zejia 21 MID 7.33
Liang Kun Liang Kun 22 - 7.15
Li Ruilong Li Ruilong 18 MID 7.13
Wen Junxiang Wen Junxiang 18 FWD 7.12
Wang Dongcheng Wang Dongcheng 18 DEF 7.12
Liao Chongjiu Liao Chongjiu 23 MID 7.07
Yang Yi Yang Yi 23 DEF 6.98
Fan Weiyang Fan Weiyang 23 DEF 6.94
Yang Zihan Yang Zihan 22 FWD 6.87
Zhang Junjie Zhang Junjie 16 FWD 6.83
Zhao Shen'ao Z. Shen'ao 23 MID 6.81
Wu Jin Wu Jin 22 - 6.80
Li Deming Li Deming 22 - 6.74
Wang Yulong Wang Yulong 22 DEF 6.68
Wang Song Wang Song 22 MID 6.55
Li Jiaqi Li Jiaqi 22 MID 6.45
Zhang Huiyu Zhang Huiyu 22 - 6.41
Song Chunxiao Song Chunxiao 22 - 6.39
Fan Yangyang Fan Yangyang 22 MID 6.31
Wang Zhaopu Wang Zhaopu 18 MID 6.01
Lu Kun Lu Kun 22 DEF -
Xi Anjie Xi Anjie 21 GK -
Li Xinxiang Li Xinxiang 20 FWD -
Liu Lei Liu Lei 19 MID -
Jiwen Kuai Jiwen Kuai 19 MID -
Meng Jingchao Meng Jingchao 21 MID -
Wang Yiwei Wang Yiwei 21 DEF -
Wang Jinglei Wang Jinglei 18 DEF -
Li Zhiliang Li Zhiliang 18 GK -

Βαθμολογία

Κίνα - League Two
# Ομάδα Α Γ Β
1 Shandong Taishan II 22 33-21 41
2 Shanghai Port II 22 36-19 40
3 Xi'an Ronghai 22 29-17 40
4 Dalian Kewei 22 22-14 37
5 Tai'an Tiankuang 22 25-23 31
6 Dalian Yingbo B 22 21-22 28
7 Nantong Haimen Codion 22 25-23 26
8 Rizhao Yuqi 22 13-16 26
9 Qingdao Red Lions 22 22-20 25
10 Changchun Xidu 22 15-28 20
11 BIT 22 21-42 16
12 Shanghai Second 22 22-39 15
Promotion - League Two (Promotion Group) League Two (Relegation Group)

Shanghai Port II: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Shanghai Port II; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Shanghai Port II μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 48 αγώνες της ομάδας Shanghai Port II, με ευστοχία στο Best Tip 60.4%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της League Two, η Shanghai Port II κατέγραψε 15 νίκες, 6 ισοπαλίες και 8 ήττες σε 29 αγώνες, σκοράροντας 44 γκολ (1.5 ανά αγώνα) με 25 κατά και 13 αγώνες χωρίς παθητικό.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Shanghai Port II έχει κατά μέσο όρο 44% κατοχή μπάλας, 1.01 xG και 4.2 κόρνερ ανά αγώνα, με 30% ποσοστό νικών.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Shanghai Port II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Shanghai Port II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.