Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Shanghai Second

Shanghai Second Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

19
Αγώνες με προγνωστικά
52.6%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDDLDL
Πρόσφατη φόρμα
0.80
Γκολ / Αγώνα
Shanghai Second δεν έχει νίκη στους τελευταίους 19 αγώνες
Shanghai Second δεν έχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 9 αγώνες
Επόμενος αγώνας League Two · Σάβ 17 Οκτ · 08:30
Shanghai Second
VS08:30
Guangdong M
Ξεκλειδώστε το προγνωστικό
Ξεκλειδώστε με συνδρομή

Πρόσφατοι Αγώνες

Guangzhou Dandelion vs Shanghai Second, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 1.83 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 4.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Guangzhou DandelionGuangzhou D3
Shanghai Second 1
▾1.83
▴3.25
▴4.50
1
▾1.83
U2.5
▴1.60
NG
▾1.72
U2.5
▴1.60
7.0
U2.5
▴1.607.0
Shanghai Second vs Yichun Grand Tiger, League Two, έναρξη στις 08:30. Αποδόσεις: 2.70 γηπεδούχος, 2.88 ισοπαλία, 3.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Shanghai Second1
Yichun Grand TigerYichun G1
▴2.70
▾2.88
▾3.20
1X
▴1.40
U2.5
▾1.50
NG
1.67
U2.5
▾1.50
8.0
✓ U2.5
▾1.508.0
Shanghai Second vs Hubei Chufeng Heli, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 2.25 γηπεδούχος, 3.05 ισοπαλία, 3.05 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.63, εμπιστοσύνη 5.4/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Shanghai Second0
Hubei Chufeng HeliHubei Istar0
▾2.25
▴3.05
▴3.05
2
▴3.05
U2.5
▾1.63
NG
▾1.85
U2.5
▾1.63
5.4
✓ U2.5
▾1.635.4
Guangdong Mingtu vs Shanghai Second, League Two, έναρξη στις 12:30. Αποδόσεις: 1.88 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 4.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.88, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Guangdong MingtuGuangdong M1
Shanghai Second0
▴1.88
▾3.20
▴4.10
1
▴1.88
U2.5
▾1.64
NG
▾1.78
1
▴1.88
8.0
✓ 1
▴1.888.0
Tai'an Tiankuang vs Shanghai Second, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 1.71 γηπεδούχος, 3.65 ισοπαλία, 5.70 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.71, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Tai'an TiankuangTaian Tiankuang1
Shanghai Second1
▾1.71
▴3.65
▴5.70
1
▾1.71
U2.5
▴1.73
NG
1.70
1
▾1.71
8.0
1
▾1.718.0
Shanghai Second vs Nantong Haimen Codion, League Two, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 3.20 γηπεδούχος, 3.00 ισοπαλία, 2.22 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 2.5/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Shanghai Second0
Nantong Haimen CodionNantong Haimen2
▴3.20
▾3.00
▾2.22
X2
1.30
U2.5
▴1.60
GG
▾1.93
X2
▾1.30
2.5
✓ X2
▾1.302.5
BIT vs Shanghai Second, League Two, έναρξη στις 12:00. Αποδόσεις: 4.30 γηπεδούχος, 3.20 ισοπαλία, 1.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.19, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
BIT 2
Shanghai Second1
▴4.30
▴3.20
▾1.80
2
▾1.80
O1.5
▾1.33
GG
▴1.95
X2
▾1.19
8.0
X2
▾1.198.0

Shanghai Second Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
Αναμενόμενα γκολxG ανά αγώνα
1.01
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
2.9
Κατοχή μπάλας
53%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
4.8
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2.4
Ποσοστό νικών
0%

Στατιστικά σεζόν

League Two Κίνα · Σεζόν 2026
25Αγώνες Ποσοστό νικών 8%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες131225
Νίκες112
Ισοπαλίες5611
Ήττες7512
Γκολ υπέρ81523
Γκολ κατά212041
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.61.30.9
Μ.Ο. γκολ κατά1.61.71.6
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ213
Αγώνες χωρίς γκολ628
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-1
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-6
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας6
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες2
Ήττες3
Πέναλτι
2/ 2
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
4–5
0-15
5–4
16-30
3–5
31-45
3–5
46-60
4–9
61-75
5–12
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-152
16-306
31-4511
46-608
61-755
76-9016
57Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.568%
17 Αγώνες
Over 1.524%
6 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για Shanghai Second

Ψάχνετε προγνωστικά για Shanghai Second; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα Shanghai Second, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 19 αγώνες της ομάδας Shanghai Second, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 52.6%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του League Two, η Shanghai Second κατέγραψε 2 νίκες, 11 ισοπαλίες και 12 ήττες σε 25 αγώνες, σκοράροντας 23 γκολ (0.9 ανά αγώνα) και δεχόμενη 41, με 3 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η Shanghai Second έχει κατά μέσο όρο 53% κατοχή μπάλας, 1.01 xG και 4.8 κόρνερ ανά αγώνα, με 0% ποσοστό νικών.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Shanghai Second παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Shanghai Second είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.