St. Louis City II vs Real Monarchs Ennustus - 3. aug 2026
Ennustused
Usaldus
Best Tip
Üle 2.5
1.50
Mängus vähemalt 3 väravat
3.8/10
1X2 vihje
1X1.26
2.0/10
Väravate koguarv
Üle 2.51.50
3.8/10
Mõlemad löövad
Jah1.51
4.3/10
Bet Builderi vihje
1X & Üle 2.51.93
1.0/10
Täpne tulemus
Statistika: ennustus vs tegelik
AIReal Monarchs
xGSt. Louis City II: 1.33Real Monarchs: 0.75
PallivaldamineSt. Louis City II: 58%Real Monarchs: 42%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 14Real Monarchs: 8
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 6Real Monarchs: 3
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 5Real Monarchs: 3
NurgalöögidSt. Louis City II: 6Real Monarchs: 4
Kollased kaardidSt. Louis City II: 2Real Monarchs: 4
xGSt. Louis City II: 0.98Real Monarchs: 0.46
PallivaldamineSt. Louis City II: 52%Real Monarchs: 48%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 15Real Monarchs: 8
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 5Real Monarchs: 2
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 6Real Monarchs: 5
NurgalöögidSt. Louis City II: 3Real Monarchs: 5
Kollased kaardidSt. Louis City II: 2Real Monarchs: 4
xGSt. Louis City II: 0.981.33Real Monarchs: 0.460.75
PallivaldamineSt. Louis City II: 52%58%Real Monarchs: 48%42%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 1514Real Monarchs: 88
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 56Real Monarchs: 23
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 65Real Monarchs: 53
NurgalöögidSt. Louis City II: 36Real Monarchs: 54
Kollased kaardidSt. Louis City II: 22Real Monarchs: 44
Statistika
Keskmine / mäng
Real Monarchs
xGSt. Louis City II: 1.32Real Monarchs: 1.22
Väravad kokkuSt. Louis City II: 3.1Real Monarchs: 3.5
Löödud väravadSt. Louis City II: 1Real Monarchs: 1.5
VastuväravadSt. Louis City II: 2.1Real Monarchs: 2
PallivaldamineSt. Louis City II: 53%Real Monarchs: 53%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 14.2Real Monarchs: 13.2
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 5.8Real Monarchs: 4.3
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 4.7Real Monarchs: 4.7
FoulidSt. Louis City II: 12.3Real Monarchs: 16.6
NurgalöögidSt. Louis City II: 6.3Real Monarchs: 4.3
SuluseisudSt. Louis City II: 1.3Real Monarchs: 2.1
Kollased kaardidSt. Louis City II: 1.9Real Monarchs: 3.44
Sööte kokkuSt. Louis City II: 432Real Monarchs: 436
Vorm
Viimase 10 mängu ülevaade
Real Monarchs
VõidudSt. Louis City II: 1Real Monarchs: 3
Üle 1.5 väravaSt. Louis City II: 10Real Monarchs: 8
Üle 2.5 väravaSt. Louis City II: 5Real Monarchs: 8
Üle 3.5 väravaSt. Louis City II: 2Real Monarchs: 6
Mõlemad lõid väravaSt. Louis City II: 7Real Monarchs: 7
ÜllatusvõidudSt. Louis City II: 0Real Monarchs: 0
ÜllatuskaotusedSt. Louis City II: 0Real Monarchs: 0
H2H
Kõik omavahelised mängud 6
6Võidud
0Viigid
0Võidud
Viimased omavahelised mängud 6
3.2Väravaid mängu kohta
33%Mõlemad lõid värava
50%Üle 2.5 värava
07. juuli2025
Real Monarchs
St. Louis City II13
20. apr2024
St. Louis City II
Real Monarchs20
07. aug2023
St. Louis City II
Real Monarchs40
19. juuni2023
Real Monarchs
St. Louis City II14
26. juuni2022
St. Louis City II
Real Monarchs20
30. apr2022
Real Monarchs
St. Louis City II02
Viimased mängud
Selle valiku jaoks pole ühtegi mängu.
Selle valiku jaoks pole ühtegi mängu.
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 67-39 | 58 |
| 2 |
|
28 | 56-39 | 56 |
| 3 |
|
28 | 62-46 | 48 |
| 4 |
|
28 | 49-43 | 48 |
| 5 |
|
28 | 47-42 | 48 |
| 6 |
|
28 | 50-44 | 47 |
| 7 |
|
28 | 59-52 | 46 |
| 8 |
|
28 | 58-48 | 46 |
| 9 |
|
28 | 49-47 | 44 |
| 10 |
|
28 | 55-56 | 44 |
| 11 |
|
28 | 37-40 | 43 |
| 12 |
|
28 | 48-56 | 39 |
| 13 |
|
28 | 50-48 | 39 |
| 14 |
|
28 | 40-53 | 31 |
| 15 |
|
28 | 32-62 | 20 |
| 16 |
|
28 | 30-74 | 15 |
| 17 |
|
28 | 54-21 | 65 |
| 18 |
|
28 | 37-29 | 57 |
| 19 |
|
28 | 58-36 | 53 |
| 20 |
|
28 | 53-33 | 52 |
| 21 |
|
28 | 43-39 | 45 |
| 22 |
|
28 | 50-48 | 45 |
| 23 |
|
28 | 42-40 | 44 |
| 24 |
|
28 | 51-36 | 42 |
| 25 |
|
28 | 40-44 | 41 |
| 26 |
|
28 | 42-41 | 40 |
| 27 |
|
28 | 38-55 | 33 |
| 28 |
|
28 | 39-62 | 27 |
| 29 |
|
28 | 36-75 | 23 |
| 30 |
|
28 | 28-52 | 21 |
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals)
Promotion - MLS Next Pro (Play-in)