Liigu sisu juurde

St. Louis City II vs Real Monarchs Ennustus - 3. aug 2026

3. aug00:00
3:0
Lõppenud
11.87 X3.80 23.75

Ennustused

Usaldus
Best Tip
Üle 2.5 1.50
Mängus vähemalt 3 väravat
3.8/10
1X2 vihje
1X1.26
2.0/10
Väravate koguarv
Üle 2.51.50
3.8/10
Mõlemad löövad
Jah1.51
4.3/10
Bet Builderi vihje
1X & Üle 2.51.93
1.0/10
Täpne tulemus
St. Louis City II21Real Monarchs

Statistika: ennustus vs tegelik

AI
St. II
Real Monarchs
xGSt. Louis City II: 1.33Real Monarchs: 0.75
PallivaldamineSt. Louis City II: 58%Real Monarchs: 42%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 14Real Monarchs: 8
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 6Real Monarchs: 3
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 5Real Monarchs: 3
NurgalöögidSt. Louis City II: 6Real Monarchs: 4
Kollased kaardidSt. Louis City II: 2Real Monarchs: 4
xGSt. Louis City II: 0.98Real Monarchs: 0.46
PallivaldamineSt. Louis City II: 52%Real Monarchs: 48%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 15Real Monarchs: 8
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 5Real Monarchs: 2
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 6Real Monarchs: 5
NurgalöögidSt. Louis City II: 3Real Monarchs: 5
Kollased kaardidSt. Louis City II: 2Real Monarchs: 4
xGSt. Louis City II: 0.981.33Real Monarchs: 0.460.75
PallivaldamineSt. Louis City II: 52%58%Real Monarchs: 48%42%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 1514Real Monarchs: 88
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 56Real Monarchs: 23
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 65Real Monarchs: 53
NurgalöögidSt. Louis City II: 36Real Monarchs: 54
Kollased kaardidSt. Louis City II: 22Real Monarchs: 44

Statistika

Keskmine / mäng
St. II
Real Monarchs
xGSt. Louis City II: 1.32Real Monarchs: 1.22
Väravad kokkuSt. Louis City II: 3.1Real Monarchs: 3.5
Löödud väravadSt. Louis City II: 1Real Monarchs: 1.5
VastuväravadSt. Louis City II: 2.1Real Monarchs: 2
PallivaldamineSt. Louis City II: 53%Real Monarchs: 53%
Löögid kokkuSt. Louis City II: 14.2Real Monarchs: 13.2
Löögid raamidesseSt. Louis City II: 5.8Real Monarchs: 4.3
Pealelöögid möödaSt. Louis City II: 4.7Real Monarchs: 4.7
FoulidSt. Louis City II: 12.3Real Monarchs: 16.6
NurgalöögidSt. Louis City II: 6.3Real Monarchs: 4.3
SuluseisudSt. Louis City II: 1.3Real Monarchs: 2.1
Kollased kaardidSt. Louis City II: 1.9Real Monarchs: 3.44
Sööte kokkuSt. Louis City II: 432Real Monarchs: 436

Vorm

Viimase 10 mängu ülevaade
St. II
Real Monarchs
VõidudSt. Louis City II: 1Real Monarchs: 3
Üle 1.5 väravaSt. Louis City II: 10Real Monarchs: 8
Üle 2.5 väravaSt. Louis City II: 5Real Monarchs: 8
Üle 3.5 väravaSt. Louis City II: 2Real Monarchs: 6
Mõlemad lõid väravaSt. Louis City II: 7Real Monarchs: 7
ÜllatusvõidudSt. Louis City II: 0Real Monarchs: 0
ÜllatuskaotusedSt. Louis City II: 0Real Monarchs: 0

H2H

Kõik omavahelised mängud 6
St. Louis City II
Real Monarchs
6Võidud
0Viigid
0Võidud
Viimased omavahelised mängud 6
3.2Väravaid mängu kohta
33%Mõlemad lõid värava
50%Üle 2.5 värava
07. juuli2025Real MonarchsSt. Louis City II13
20. apr2024St. Louis City IIReal Monarchs20
07. aug2023St. Louis City IIReal Monarchs40
19. juuni2023Real MonarchsSt. Louis City II14
26. juuni2022St. Louis City IIReal Monarchs20
30. apr2022Real MonarchsSt. Louis City II02

Viimased mängud

Tabel

USA - MLS Next Pro
# Meeskond M V P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)