Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Real Monarchs

Real Monarchs Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.48m Ø 21.4 MLS Next Pro
36
Ennustatud mängud
63.9%
Ennustatavuse määr
WDLLWL
Hiljutine vorm
1.20
Väravad / mäng
Real Monarchs: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Real Monarchs on võõrsil viimases 10 mängus jäänud võiduta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Real Monarchs vs Ventura County, MLS Next Pro, algus kell 22:00. Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.75 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldus 8.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Real Monarchs2
Ventura County1
▴2.75
▴3.75
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.41
Ei
▴2.90
X2
▾1.39
8.5
X2
▾1.398.5
Real Monarchs vs Minnesota United II, MLS Next Pro, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 3.60 koduvõit, 4.05 viik, 1.73 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.23, usaldus 8.5/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Real Monarchs0
Minnesota 20
▴3.60
▴4.05
▾1.73
2
▾1.73
O2.5
▾1.35
Jah
▾1.39
X2
▾1.23
8.5
✓ X2
▾1.238.5
The Town vs Real Monarchs, MLS Next Pro, algus kell 03:30. Koefitsiendid: 1.70 koduvõit, 4.15 viik, 4.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.40, usaldus 8.3/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
The Town4
Real Monarchs0
▴1.70
▴4.15
▾4.10
1
▴1.70
O2.5
▾1.40
Jah
▾1.46
O2.5
▾1.40
8.3
✓ O2.5
▾1.408.3
North Texas vs Real Monarchs, MLS Next Pro, algus kell 01:45. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.60 viik, 2.93 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldus 8.5/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
North Texas4
Real Monarchs1
▾2.10
▾3.60
▴2.93
1
▾2.10
O2.5
▴1.50
Ei
▾2.50
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
Real Monarchs vs Tacoma Defiance, MLS Next Pro, algus kell 02:30. Koefitsiendid: 2.73 koduvõit, 3.55 viik, 2.32 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Real Monarchs3
Tacoma Defiance0
▴2.73
▾3.55
▾2.32
X2
▾1.38
O2.5
▴1.47
Jah
▴1.43
O2.5
▾1.47
8.0
✓ O2.5
▾1.478.0
Colorado Rapids II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, algus kell 01:38. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.80 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldus 8.5/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Colorado R. II4
Real Monarchs1
▾2.05
▴3.80
▴3.20
1
▾2.05
U3.5
▴1.65
Ei
▾2.37
1X
▾1.32
8.5
✓ 1X
▾1.328.5
Houston Dynamo FC II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, algus kell 00:33. Koefitsiendid: 1.71 koduvõit, 3.90 viik, 4.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.49, usaldus 3.8/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Houston II3
Real Monarchs 20
▾1.71
▴3.90
▴4.15
X2
▴1.97
O2.5
▴1.49
Ei
▾2.45
O2.5
▴1.49
3.8
✓ O2.5
▴1.493.8
St. Louis City II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, algus kell 00:00. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 3.80 viik, 3.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 3.8/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
St. Louis II3
Real Monarchs0
▴1.87
▾3.80
▾3.75
1X
▴1.26
O2.5
▴1.50
Jah
▴1.51
O2.5
▴1.50
3.8
✓ O2.5
▴1.503.8

Hooaja statistika

MLS Next Pro USA · Hooaeg 2026
27Mängud Võidumäär 41%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131427
Võidud8311
Viigid000
Kaotused51116
Löödud väravad251540
Sisse lastud väravad213455
Keskm. löödud väravad1.91.11.5
Keskm. sisse lastud väravad1.62.42.0
Nullimängud213
Mängud väravata3710
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil0-5
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Seeriad
Võit4
Kaotus5
Penaltid
13/ 16
81.25% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–1
0-15
3–8
16-30
5–9
31-45
7–15
46-60
7–7
61-75
9–12
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-152
16-309
31-4511
46-6013
61-7512
76-9016
72Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.563%
17 mängu
Üle 1.544%
12 mängu
Üle 2.530%
8 mängu
Üle 3.57%
2 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
C. Duke C. Duke 17 FWD 6.99
Ousman Touray Ousman Touray 22 FWD 6.95
M. Stajduhar M. Stajduhar 28 GK 6.87
B. Sandoval B. Sandoval 20 MID 6.79
D. Berrios D. Berrios 16 MID 6.65
P. Quinton P. Quinton 26 DEF 6.63
W. Charpie W. Charpie 33 DEF 6.56
W. Mackay W. Mackay 17 GK 6.49
Ruben Messalles Ruben Messalles 23 DEF 6.40
Grayson Carter Grayson Carter 18 FWD 6.37
A. Piol A. Piol 21 FWD 6.27
Antonio Riquelme Antonio Riquelme 17 MID 6.19
I. Amparo I. Amparo 19 MID 6.18
Diego  Rocio Diego Rocio 18 FWD 5.99
Liam O'Gara Liam O'Gara 21 MID -
Maximus Jennings Maximus Jennings 23 DEF -
Trace Alphin Trace Alphin 23 GK -
G. Calderón G. Calderón 23 DEF -
B. Hidalgo B. Hidalgo 23 DEF -
F. Ajago F. Ajago 24 FWD -
A. Kei A. Kei 18 FWD -
T. Wolff T. Wolff 22 FWD -
A. Hezarkhani A. Hezarkhani 18 FWD -
Omar Marquez Omar Marquez 17 FWD -
Z. Gozo Z. Gozo 18 FWD -
O. Anderson O. Anderson 18 MID -
Jesús Rafael Barea Barroso J. Rafael Barea Barroso 23 FWD -
G. Dillon G. Dillon 22 MID -
L. Moisa L. Moisa 17 MID -
N. Palacio N. Palacio 24 MID -
N. Caliskan N. Caliskan 25 MID -
Z. Farnsworth Z. Farnsworth 23 DEF -
Derek Silva Derek Silva 23 DEF -
K. Henry K. Henry 21 DEF -
M. Kerkvliet M. Kerkvliet 20 GK -
Brayan Stiven Campáz Sandoval B. Stiven Campáz Sandoval 21 FWD -
B. Vera B. Vera 26 DEF -
L. Brook L. Brook 24 FWD -

Tabel

USA - MLS Next Pro
# Meeskond M V P
1 Columbus Crew II 28 49-43 48
2 New England II 28 47-42 48
3 New York City II 28 50-44 47
4 Connecticut FC 28 59-52 46
5 New York RB II 28 58-48 46
6 Philadelphia Union II 28 37-40 43
7 Toronto II 28 48-56 39
8 FC Cincinnati II 28 32-62 20
9 Crown Legacy 28 67-39 58
10 Chattanooga 28 56-39 56
11 Atlanta United II 28 62-46 48
12 Huntsville City 28 49-47 44
13 Orlando City II 28 55-56 44
14 Chicago Fire II 28 50-48 39
15 Carolina Core 28 40-53 31
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Portland Timbers II 28 37-29 57
18 Ventura County 28 58-36 53
19 Los Angeles FC II 28 50-48 45
20 The Town 28 51-36 42
21 Tacoma Defiance 28 40-44 41
22 Real Monarchs 28 38-55 33
23 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
24 Austin II 28 54-21 65
25 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
26 Minnesota United II 28 43-39 45
27 St. Louis City II 28 42-40 44
28 North Texas 28 42-41 40
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
31 Crown Legacy 28 67-39 58
32 Chattanooga 28 56-39 56
33 Atlanta United II 28 62-46 48
34 Columbus Crew II 28 49-43 48
35 New England II 28 47-42 48
36 New York City II 28 50-44 47
37 Connecticut FC 28 59-52 46
38 New York RB II 28 58-48 46
39 Huntsville City 28 49-47 44
40 Orlando City II 28 55-56 44
41 Philadelphia Union II 28 37-40 43
42 Toronto II 28 48-56 39
43 Chicago Fire II 28 50-48 39
44 Carolina Core 28 40-53 31
45 FC Cincinnati II 28 32-62 20
46 Inter Miami II 28 30-74 15
47 Austin II 28 54-21 65
48 Portland Timbers II 28 37-29 57
49 Ventura County 28 58-36 53
50 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
51 Minnesota United II 28 43-39 45
52 Los Angeles FC II 28 50-48 45
53 St. Louis City II 28 42-40 44
54 The Town 28 51-36 42
55 Tacoma Defiance 28 40-44 41
56 North Texas 28 42-41 40
57 Real Monarchs 28 38-55 33
58 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
59 Sporting KC II 28 36-75 23
60 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Real Monarchs ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Real Monarchs ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Real Monarchs meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 36 mängu, milles on osalenud Real Monarchs, parima vihje täpsusega 63.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel MLS Next Pro hooajal on Real Monarchs saavutanud 11 võitu, 0 viiki ja 16 kaotust 27 mängus, lüües 40 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 55, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Real Monarchs keskmiselt saavutanud 48% pallivaldamist, 1.06 xG ja 4 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 20%.

Real Monarchs hinnanguline turuväärtus on praegu €1.48m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Real Monarchs ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Real Monarchs on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.