Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Asane

Asane Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€3.80m Ø 23.0 1. Division
92
Ennustatud mängud
66.3%
Ennustatavuse määr
LWWLLW
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / mäng
Asane: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Järgmine mäng 1. Division · P, 8. nov · 12:00
Sandnes
VS
Asane
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 7.3/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Moss vs Asane, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.55 koduvõit, 4.40 viik, 4.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.40, usaldus 4.2/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Moss 1
Asane3
▾1.55
▴4.40
▴4.90
1X
▾1.17
O2.5
▴1.40
Ei
▾2.50
O2.5
▴1.40
4.2
✓ O2.5
▴1.404.2
Asane vs Stabaek, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 6.50 koduvõit, 5.50 viik, 1.38 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.38, usaldus 10/10. Lõppseis 0–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Asane0
Stabaek1
▴6.50
▴5.50
▾1.38
2
▾1.38
O2.5
▾1.26
Jah
1.42
2
▾1.38
10
✓ 2
▾1.3810
Strommen vs Asane, 1. Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 4.00 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 7.8/10. Lõppseis 6–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Strommen6
Asane1
▴1.87
▴4.00
▾3.50
1
▴1.87
O2.5
▾1.44
Jah
▾1.41
O2.5
▾1.44
7.8
✓ O2.5
▾1.447.8
Asane vs Sogndal, 1. Division, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.52 koduvõit, 3.80 viik, 2.42 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 7.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Asane2
Sogndal1
▴2.52
▴3.80
▾2.42
X
▴3.80
O2.5
1.36
Jah
▴1.34
O2.5
1.36
7.5
✓ O2.5
1.367.5
Stromsgodset vs Asane, 1. Division, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.15 koduvõit, 8.40 viik, 12.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.16, usaldus 8.8/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Stromsgodset1
Asane0
1.15
▴8.40
12.50
1
1.15
O2.5
▾1.16
Jah
▾1.56
O2.5
▾1.16
8.8
O2.5
▾1.168.8
Asane vs Bryne, 1. Division, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 4.10 koduvõit, 3.75 viik, 1.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.24, usaldus 8.5/10. Lõppseis 0–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Asane0
Bryne4
▴4.10
▾3.75
1.80
2
1.80
U3.5
▾1.53
Ei
▾2.38
X2
▾1.24
8.5
✓ X2
▾1.248.5

Hooaja statistika

1. Division Norra · Hooaeg 2026
29Mängud Võidumäär 24%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151429
Võidud527
Viigid235
Kaotused8917
Löödud väravad261541
Sisse lastud väravad303565
Keskm. löödud väravad1.71.11.4
Keskm. sisse lastud väravad2.02.52.2
Nullimängud303
Mängud väravata358
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil6-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil6
Seeriad
Võit2
Kaotus6
Penaltid
1/ 2
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
5–10
0-15
4–6
16-30
7–12
31-45
9–7
46-60
4–11
61-75
13–17
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
3-5-21 G
4-1-4-11 G
63Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.572%
21 mängu
Üle 1.548%
14 mängu
Üle 2.517%
5 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
M. Rugland Ree M. Rugland Ree 21 GK 7.57
K. Barmen K. Barmen 32 MID 7.42
E. Steen E. Steen 32 DEF 7.37
E. Sildnes E. Sildnes 32 MID 7.33
S. Skålevik S. Skålevik 32 FWD 7.32
Einar Iversen Einar Iversen 24 MID 7.31
S. Haga S. Haga 21 - 7.17
D. Fredriksen D. Fredriksen 27 - 7.16
E. Myklebust E. Myklebust 29 FWD 7.13
N. Gebrezgi N. Gebrezgi 22 FWD 7.13
K. Haga K. Haga 27 DEF 7.03
D. Møller Wolfe D. Møller Wolfe 25 DEF 6.95
E. Lereng E. Lereng 24 DEF 6.85
E. Grønner E. Grønner 24 FWD 6.79
O. Kallevåg O. Kallevåg 24 MID 6.69
S. Haugland S. Haugland 29 FWD 6.58
E. Lucky E. Lucky 19 FWD 6.40
S. Selin S. Selin 22 GK 6.39
F. Oprea F. Oprea 20 DEF 6.25
S. Nygård S. Nygård 30 MID 6.20
O. Heltne-Nilsen O. Heltne-Nilsen 24 DEF 5.78
S. Eng Strand S. Eng Strand 24 DEF -
P. Wik P. Wik 21 DEF -
I. Vådebu I. Vådebu 22 DEF -
J. Eikrem J. Eikrem 18 MID -

Tabel

Norra - 1. Division
# Meeskond M V P
1 Haugesund 29 84-48 65
2 Stromsgodset 29 79-34 63
3 Kongsvinger 29 83-47 59
4 Stabaek 29 68-35 58
5 ODD Ballklubb 29 57-46 46
6 Bryne 29 43-41 43
7 Ranheim 29 73-69 41
8 Egersund 29 48-57 38
9 hodd 29 49-59 38
10 Strommen 29 50-62 36
11 Lyn 29 46-59 34
12 Sogndal 29 48-63 30
13 Sandnes ULF 29 42-58 30
14 Moss 29 41-62 29
15 Asane 29 41-65 26
16 Raufoss 29 31-78 20
Promotion Promotion Play-offs Relegation Playoffs Relegation

Asane ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Asane ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Asane meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 92 mängu, milles on osalenud Asane, parima vihje täpsusega 66.3%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 1. Division hooajal on Asane saavutanud 7 võitu, 5 viiki ja 17 kaotust 29 mängus, lüües 41 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 65, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Asane hinnanguline turuväärtus on praegu €3.80m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Asane ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Asane on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.