Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Barracas Central Res.

Barracas 2 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€20.85m Ø 29.0 Reserve League
45
Ennustatud mängud
64.4%
Ennustatavuse määr
WDDDDL
Hiljutine vorm
0.73
Väravad / mäng
Barracas Central Res. on võõrsil viimases 12 mängus jäänud võiduta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Barracas Central Res. vs Gimnasia La Plata Res., Reserve League, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 3.05 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Barracas 21
Gimnasia L.P. 20
▾2.45
▾3.05
▴2.70
1X
▾1.38
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.85
U3.5
▾1.27
8.0
✓ U3.5
▾1.278.0
Union Santa Fe Res. vs Barracas Central Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.70 koduvõit, 3.45 viik, 4.45 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.70, usaldus 7.1/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Union Santa Fe 21
Barracas 21
▾1.70
▴3.45
▴4.45
1
▾1.70
U3.5
▾1.30
Ei
▾1.77
1
▾1.70
7.1
1
▾1.707.1
Barracas Central Res. vs Atletico Tucuman Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.40 koduvõit, 3.05 viik, 2.77 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.67, usaldus 6.1/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Barracas 2 1
Atl. Tucuman 2 1
▾2.40
3.05
▴2.77
X
3.05
U2.5
1.67
Ei
1.85
U2.5
1.67
6.1
✓ U2.5
1.676.1
Godoy Cruz Res. vs Barracas Central Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.08 koduvõit, 3.15 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Godoy Cruz 20
Barracas 20
▴2.08
▾3.15
3.25
1
▴2.08
U3.5
▾1.22
Jah
▴1.87
1X
1.28
8.0
✓ 1X
1.288.0
Barracas Central Res. vs Gimnasia Mendoza 2, Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.00 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.43, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Barracas 20
Gim. Mendoza 2 0
▴2.67
▾3.00
▾2.70
2
▾2.70
U3.5
▾1.25
Ei
1.83
X2
▾1.43
8.0
✓ X2
▾1.438.0
Deportivo Riestra Res. vs Barracas Central Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.05 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.24, usaldus 7.9/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Dep. Riestra 23
Barracas 20
▴2.05
▾3.05
▴3.65
1
▴2.05
O1.5
▴1.52
Jah
▴2.27
1X
▾1.24
7.9
✓ 1X
▾1.247.9
Barracas Central Res. vs Instituto Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.05 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.41, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Barracas 2 3
Instituto 21
▴2.80
▾3.05
▾2.60
2
▾2.60
U2.5
▾1.67
Ei
▾1.80
X2
▾1.41
8.0
X2
▾1.418.0
Talleres Cordoba Res. vs Barracas Central Res., Reserve League, algus kell 21:00. Koefitsiendid: 1.72 koduvõit, 3.40 viik, 4.35 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 5.7/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Talleres 22
Barracas 2 1
▴1.72
▾3.40
▴4.35
1
▴1.72
U3.5
▾1.30
Ei
▾1.82
U3.5
▾1.30
5.7
✓ U3.5
▾1.305.7

Hooaja statistika

Reserve League Argentina · Hooaeg 2026
33Mängud Võidumäär 18%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud171633
Võidud516
Viigid6612
Kaotused6915
Löödud väravad111122
Sisse lastud väravad172845
Keskm. löödud väravad0.60.70.7
Keskm. sisse lastud väravad1.01.81.4
Nullimängud7310
Mängud väravata8816
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–4
0-15
3–5
16-30
3–8
31-45
4–7
46-60
2–7
61-75
5–14
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
8Punased
Löödud väravad
Üle 0.552%
17 mängu
Üle 1.512%
4 mängu
Üle 2.53%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Argentina - Reserve League
# Meeskond M V P
1 Independiente Res. 15 34-11 36
2 Lanús Res. 15 34-19 33
3 Boca Juniors Res. 15 19-9 28
4 Belgrano Córdoba Res. 15 23-20 28
5 Vélez Sársfield Res. 15 19-5 27
6 Deportivo Riestra Res. 15 26-15 27
7 River Plate Res. 15 26-14 26
8 Estudiantes La Plata Res 15 26-16 26
9 Talleres Córdoba Res. 15 18-11 26
10 Gimnasia Mendoza 2 15 15-12 25
11 Estudiantes Rio Cuarto 2 15 15-12 24
12 Rosario Central Res. 15 20-19 24
13 Godoy Cruz Res. 15 19-15 22
14 Sarmiento Res. 15 14-10 22
15 Atl. Rafaela 2 15 18-18 22
16 Huracán Res. 15 15-13 21
17 San Lorenzo Res. 15 17-17 21
18 Newell's Old Boys Res. 15 19-16 19
19 Instituto Res. 15 19-21 19
20 Independiente Riva. Res. 15 21-26 18
21 Unión Santa Fe Res. 15 18-15 17
22 Gimnasia La Plata Res. 15 13-11 17
23 Quilmes 2 15 12-17 17
24 Atlético Tucumán Res. 15 12-18 17
25 Defensa y Justicia Res. 15 21-24 16
26 Racing Club Res. 15 24-28 16
27 Aldosivi Res. 15 13-18 15
28 Argentinos Juniors Res. 15 10-15 15
29 Tigre Res. 15 17-25 15
30 Colón Res. 15 13-22 14
31 Barracas Central Res. 15 11-21 13
32 Banfield Res. 15 13-25 13
33 San Martín San Juan Res. 15 14-27 13
34 Central Córdoba SdE Res. 15 12-25 12
35 Platense Res. 15 8-21 7
36 Ferro 2 15 9-26 7

Barracas Central Res. ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Barracas Central Res. ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Barracas Central Res. meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 45 mängu, milles on osalenud Barracas Central Res., parima vihje täpsusega 64.4%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Reserve League hooajal on Barracas Central Res. saavutanud 6 võitu, 12 viiki ja 15 kaotust 33 mängus, lüües 22 väravat (0.7 mängu kohta) ja lastes sisse 45, sealhulgas 10 mängu väravat sisse laskmata.

Barracas Central Res. hinnanguline turuväärtus on praegu €20.85m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Barracas Central Res. ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Barracas Central Res. on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.