Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Racing Club Res.

Racing Club 2 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€62.00m Ø 25.8 Reserve League
49
Ennustatud mängud
55.1%
Ennustatavuse määr
WLLDDL
Hiljutine vorm
1.67
Väravad / mäng
Racing Club Res.: viimases 5 mängus löödi üle 2.5 värava
Racing Club Res. lasi viimases 5 mängus sisse 2+ väravat
Racing Club Res.: viimases 4 mängus löödi üle 3.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Tigre Res. vs Racing Club Res., Reserve League, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 3.20 viik, 2.50 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 3.5/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tigre 21
Racing Club 23
▴2.55
▾3.20
▾2.50
2
▾2.50
O2.5
▴1.78
Ei
▾2.10
X2
▾1.42
3.5
✓ X2
▾1.423.5
Racing Club Res. vs San Lorenzo Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.20 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Racing Club 2 2
San Lorenzo 2 3
▾2.07
▾3.20
▴3.15
1
▾2.07
O1.5
▾1.25
Jah
▾1.71
1X
▾1.29
8.0
1X
▾1.298.0
Velez Sarsfield Res. vs Racing Club Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.62 koduvõit, 3.75 viik, 4.75 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldus 2.8/10. Lõppseis 4–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Velez S. 24
Racing Club 20
▾1.62
▴3.75
▴4.75
X2
▴2.10
U3.5
▴1.39
Ei
▴1.97
U3.5
▴1.39
2.8
U3.5
▴1.392.8
Racing Club Res. vs River Plate Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.40 viik, 2.22 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.36, usaldus 3.6/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Racing Club 22
River Plate 22
▾3.10
▴3.40
▾2.22
2
▾2.22
O1.5
▾1.24
Jah
▾1.62
X2
▴1.36
3.6
✓ X2
▴1.363.6
Instituto Res. vs Racing Club Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.52 koduvõit, 3.20 viik, 2.55 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 5.2/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Instituto 22
Racing Club 22
▴2.52
▴3.20
▾2.55
X2
1.42
O1.5
▾1.30
Jah
▾1.70
O1.5
▾1.30
5.2
✓ O1.5
▾1.305.2
Racing Club Res. vs Independiente Res., Reserve League, algus kell 23:00. Koefitsiendid: 2.47 koduvõit, 3.45 viik, 2.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.25, usaldus 4.8/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Racing Club 21
Independiente 2 22
▾2.47
▴3.45
▴2.50
X2
▾1.44
O1.5
▾1.25
Jah
▾1.49
O1.5
▴1.25
4.8
✓ O1.5
▴1.254.8
Sarmiento Res. vs Racing Club Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 3.20 viik, 2.55 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 4.6/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Sarmiento 20
Racing Club 21
▴2.62
▴3.20
▾2.55
1
▴2.62
U2.5
▴1.88
Ei
▴2.10
1X
▴1.45
4.6
1X
▴1.454.6
Racing Club Res. vs Argentinos Juniors Res., Reserve League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.28 koduvõit, 3.10 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldus 6.0/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Racing Club 24
Argentino 1
▾2.28
▴3.10
▴2.92
1
▾2.28
U2.5
▴1.82
Ei
▴2.02
1X
▾1.34
6.0
✓ 1X
▾1.346.0

Hooaja statistika

Reserve League Argentina · Hooaeg 2026
35Mängud Võidumäär 37%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud161935
Võidud5813
Viigid6713
Kaotused549
Löödud väravad252954
Sisse lastud väravad233053
Keskm. löödud väravad1.61.51.5
Keskm. sisse lastud väravad1.41.61.5
Nullimängud426
Mängud väravata235
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil2-3
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Seeriad
Võit4
Kaotus2
Penaltid
4/ 5
80.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
8–6
0-15
12–6
16-30
4–6
31-45
10–20
46-60
8–9
61-75
10–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
11Punased
Löödud väravad
Üle 0.586%
30 mängu
Üle 1.549%
17 mängu
Üle 2.514%
5 mängu
Üle 3.56%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Argentina - Reserve League
# Meeskond M V P
1 Independiente Res. 15 34-11 36
2 Lanús Res. 15 34-19 33
3 Boca Juniors Res. 15 19-9 28
4 Belgrano Córdoba Res. 15 23-20 28
5 Vélez Sársfield Res. 15 19-5 27
6 Deportivo Riestra Res. 15 26-15 27
7 River Plate Res. 15 26-14 26
8 Estudiantes La Plata Res 15 26-16 26
9 Talleres Córdoba Res. 15 18-11 26
10 Gimnasia Mendoza 2 15 15-12 25
11 Estudiantes Rio Cuarto 2 15 15-12 24
12 Rosario Central Res. 15 20-19 24
13 Godoy Cruz Res. 15 19-15 22
14 Sarmiento Res. 15 14-10 22
15 Atl. Rafaela 2 15 18-18 22
16 Huracán Res. 15 15-13 21
17 San Lorenzo Res. 15 17-17 21
18 Newell's Old Boys Res. 15 19-16 19
19 Instituto Res. 15 19-21 19
20 Independiente Riva. Res. 15 21-26 18
21 Unión Santa Fe Res. 15 18-15 17
22 Gimnasia La Plata Res. 15 13-11 17
23 Quilmes 2 15 12-17 17
24 Atlético Tucumán Res. 15 12-18 17
25 Defensa y Justicia Res. 15 21-24 16
26 Racing Club Res. 15 24-28 16
27 Aldosivi Res. 15 13-18 15
28 Argentinos Juniors Res. 15 10-15 15
29 Tigre Res. 15 17-25 15
30 Colón Res. 15 13-22 14
31 Barracas Central Res. 15 11-21 13
32 Banfield Res. 15 13-25 13
33 San Martín San Juan Res. 15 14-27 13
34 Central Córdoba SdE Res. 15 12-25 12
35 Platense Res. 15 8-21 7
36 Ferro 2 15 9-26 7

Racing Club Res. ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Racing Club Res. ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Racing Club Res. meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 49 mängu, milles on osalenud Racing Club Res., parima vihje täpsusega 55.1%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Reserve League hooajal on Racing Club Res. saavutanud 13 võitu, 13 viiki ja 9 kaotust 35 mängus, lüües 54 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 53, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.

Racing Club Res. hinnanguline turuväärtus on praegu €62.00m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Racing Club Res. ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Racing Club Res. on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.