Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Centro Español

Centro Español Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€10.00Th. Ø 20.0 Primera C
101
Ennustatud mängud
61.4%
Ennustatavuse määr
WWLDDD
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / Mäng
Centro Español mängudes löödi alla 2.5 värava 92% viimasest 12 mängust
Centro Español on kodus viimases 5 mängus püsinud kaotuseta
Centro Español mängudes löödi viimases 7 kohtumises üle 1.5 värava
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Centro Español pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Leandro N. Alem vs Centro E, Primera C, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 3.85 koduvõit, 3.20 viik, 2.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.20, usaldusmäär 5.7/10. Lõppseis 1–5, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Leandro N. AlemLeandro A1
Centro ECSR Espanol5
▾3.85
▾3.20
▴2.00
1X
▾1.75
U3.5
▾1.20
Ei
▾1.76
U3.5
▾1.20
5.7
U3.5
▾1.205.7
Centro Espanol vs Defensores de Cambaceres, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.15 viik, 4.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.45, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Centro EspanolCSR Espanol2
Defensores de CambaceresCambaceres0
▴1.88
3.15
▾4.40
X
3.15
U2.5
1.45
Ei
▴1.55
U2.5
1.45
6.2
✓ U2.5
1.456.2
Juventud Unida vs Centro Espanol, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 2.90 viik, 2.45 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Juventud UnidaJuventud 2
Centro EspanolCSR Espanol0
▴3.00
▾2.90
▾2.45
1
▴3.00
U2.5
▾1.50
Ei
▾1.71
U2.5
▾1.50
6.2
✓ U2.5
▾1.506.2
Fenix vs Centro Espanol, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 2.95 viik, 2.22 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.45, usaldusmäär 7.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Fenix1
Centro EspanolCSR Espanol1
▾3.80
▾2.95
▴2.22
X2
▾1.25
U2.5
▾1.45
Ei
▾1.61
U2.5
▴1.45
7.0
✓ U2.5
▴1.457.0
Centro Espanol vs Sacachispas, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 2.80 viik, 2.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.52, usaldusmäär 7.9/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Centro EspanolCSR Espanol1
Sacachispas 1
▾2.70
▾2.80
▴2.80
X2
1.38
U2.5
▾1.52
Ei
▾1.63
U2.5
1.52
7.9
✓ U2.5
1.527.9
Argentino Rosario vs Centro Espanol, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 4.05 koduvõit, 2.85 viik, 2.05 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldusmäär 7.5/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Argentino RosarioArgentino1
Centro EspanolCSR Espanol1
▴4.05
▾2.85
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
▾1.50
Ei
▾1.71
U2.5
▾1.50
7.5
✓ U2.5
▾1.507.5
Centro Espanol vs Estrella Del Sur, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 2.80 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.8/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Centro EspanolCSR Espanol2
Estrella Del SurEstrella D 0
2.55
▾2.80
▴3.00
X2
1.43
U2.5
▾1.38
Ei
▾1.58
U2.5
1.38
5.8
✓ U2.5
1.385.8
Centro Espanol vs Central Cordoba, Primera C, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 2.88 viik, 3.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Centro EspanolCSR Espanol2
Central Cordoba2
▴2.25
▾2.88
▴3.55
1
▴2.25
U2.5
▾1.50
Ei
1.65
U2.5
▾1.50
8.0
U2.5
▾1.508.0

CSR Espanol Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
3.6
Pallivaldamine
52%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
3.3
Võidumäär
30%

Hooaja statistika

Primera C Argentina · Hooaeg 2026
30Mängud Võidumäär 37%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151530
Võidud6511
Viigid5611
Kaotused448
Löödud väravad231437
Sisse lastud väravad171027
Keskm. löödud väravad1.50.91.2
Keskm. sisse lastud väravad1.10.70.9
Nullimängud6612
Mängud väravata4610
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit3
Kaotus2
Penaltid
3/ 3
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
8–4
0-15
2–2
16-30
5–3
31-45
4–6
46-60
6–6
61-75
11–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.567%
20 mängu
Üle 1.533%
10 mängu
Üle 2.513%
4 mängu
Üle 3.57%
2 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin

Tabel

Argentina - Primera C
# Meeskond M V P
1 Berazategui 31 37-24 48
2 Centro Español 31 42-28 47
3 Sacachispas 31 32-26 47
4 Lugano 31 35-28 46
5 Juventud Unida 31 38-31 45
6 Estrella Del Sur 31 31-29 45
7 Mercedes 31 30-24 44
8 Victoriano Arenas 31 24-19 44
9 Puerto Nuevo 31 28-35 38
10 Defensores de Cambaceres 31 25-31 36
11 JJ Urquiza 31 19-26 32
12 Deportivo Paraguayo 31 23-39 32
13 Leandro N. Alem 31 30-56 31
14 Argentino Rosario 31 30-41 27
Promotion - Primera C (Super final) Promotion - Primera C (Promotion - Play Offs) Torneo Promocional Amateur (Relegation - Play Offs)

Centro Español ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Centro Español ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Centro Español, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 101 mängu, milles on osalenud Centro Español, parima vihje täpsusega 61.4%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Primera C hooajal on Centro Español saavutanud 11 võitu, 11 viiki ja 8 kaotust 30 mängus, lüües 37 väravat (1.2 mängu kohta) ja lubades lüüa 27, sealhulgas 12 mängu väravat sisse laskmata.

Centro Español hinnanguline turuväärtus on praegu €10.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Centro Español ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Centro Español on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.