Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Cork City

Cork City Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€75.00Th. Ø 18.5 First Division
115
Ennustatud mängud
74.8%
Ennustatavuse määr
DWLLWL
Hiljutine vorm
1.87
Väravad / mäng
Cork City lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Cork City: viimases 15 mängus löödi üle 1.5 värava
Cork City lõi viimases 24 mängus värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Kerry vs Cork City, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 3.65 viik, 3.85 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.63, usaldus 3.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Kerry1
Cork City1
▾1.87
▴3.65
▴3.85
X2
1.88
O2.5
▾1.63
Jah
▴1.59
O2.5
▴1.63
3.3
O2.5
▴1.633.3
Cork City vs Finn Harps, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.15 koduvõit, 8.30 viik, 12.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.23, usaldus 7.5/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Cork City2
Finn Harps0
▾1.15
▴8.30
▴12.00
1
▾1.15
O2.5
▾1.23
Jah
▾1.75
O2.5
▾1.23
7.5
O2.5
▾1.237.5
Athlone Town vs Cork City, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 3.70 viik, 2.12 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 7.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Athlone2
Cork City1
▾3.00
▴3.70
▴2.12
1
▾3.00
O2.5
▾1.47
Jah
▾1.52
O2.5
▾1.47
7.5
✓ O2.5
▾1.477.5
Longford Town vs Cork City, First Division, algus kell 19:30. Koefitsiendid: 4.35 koduvõit, 3.85 viik, 1.76 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.54, usaldus 5.8/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Longford2
Cork City1
▴4.35
3.85
▾1.76
2
▾1.76
O2.5
▾1.54
Jah
▾1.55
O2.5
▾1.54
5.8
✓ O2.5
▾1.545.8
Cork City vs UCD, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.60 koduvõit, 4.25 viik, 4.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.60, usaldus 8.5/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cork City5
UCD1
▴1.60
▴4.25
▾4.60
1
▴1.60
O2.5
▾1.39
Ei
▴2.50
1
▴1.60
8.5
✓ 1
▴1.608.5
Cork City vs Cobh Ramblers, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.45 koduvõit, 4.50 viik, 6.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cork City 2
Cobh Ramblers3
▴1.45
▾4.50
▾6.40
1
▴1.45
O2.5
▴1.57
Jah
1.72
O2.5
▴1.57
8.0
✓ O2.5
▴1.578.0
Bray Wanderers vs Cork City, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.60 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.56, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Bray 1
Cork City1
3.40
▴3.60
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.56
Jah
▾1.49
O2.5
▾1.56
8.0
O2.5
▾1.568.0
Cork City vs Wexford, First Division, algus kell 19:45. Koefitsiendid: 1.36 koduvõit, 5.10 viik, 6.90 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.36, usaldus 10/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cork City2
Wexford0
▾1.36
▴5.10
▴6.90
1
▾1.36
O2.5
▾1.49
Jah
▾1.72
1
▾1.36
10
✓ 1
▾1.3610

Hooaja statistika

First Division Iirimaa · Hooaeg 2026
35Mängud Võidumäär 66%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud181735
Võidud15823
Viigid055
Kaotused347
Löödud väravad472673
Sisse lastud väravad181634
Keskm. löödud väravad2.61.52.1
Keskm. sisse lastud väravad1.00.91.0
Nullimängud7815
Mängud väravata123
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu3-4
Võõrsil5-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Seeriad
Võit9
Kaotus2
Penaltid
6/ 6
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
11–5
0-15
11–3
16-30
5–9
31-45
15–6
46-60
9–3
61-75
20–10
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-152
16-309
31-458
46-6018
61-7517
76-9012
70Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.591%
32 mängu
Üle 1.563%
22 mängu
Üle 2.534%
12 mängu
Üle 3.517%
6 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Iirimaa - First Division
# Meeskond M V P
1 Cork City 36 74-35 75
2 UCD 36 67-51 56
3 Bray Wanderers 36 67-53 54
4 Kerry FC 36 45-41 52
5 Longford Town 36 49-46 52
6 Cobh Ramblers 36 46-54 49
7 Athlone Town 36 42-43 48
8 Wexford 36 44-58 42
9 Treaty United 36 37-53 42
10 Finn Harps 36 33-70 28

Cork City ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Cork City ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Cork City meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 115 mängu, milles on osalenud Cork City, parima vihje täpsusega 74.8%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First Division hooajal on Cork City saavutanud 23 võitu, 5 viiki ja 7 kaotust 35 mängus, lüües 73 väravat (2.1 mängu kohta) ja lastes sisse 34, sealhulgas 15 mängu väravat sisse laskmata.

Cork City hinnanguline turuväärtus on praegu €75.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Cork City ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Cork City on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.