Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
HNK Cibalia

Cibalia Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.54m Ø 24.7 First NL
92
Ennustatud mängud
66.3%
Ennustatavuse määr
WLLWWD
Hiljutine vorm
0.93
Väravad / mäng
HNK Cibalia ei saanud viimases 34 mängus punast kaarti
Järgmine mäng First NL · L, 7. nov · 15:30
Cibalia
VS
Croatia Zmijavci
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 4.9/10
Ava ennustus

Viimased mängud

HNK Cibalia vs Karlovac 1919, First NL, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.10 viik, 3.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.21, usaldus 5.8/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cibalia2
Karlovac0
▴1.97
▾3.10
▾3.90
1X
▴1.23
U3.5
▾1.21
Ei
▾1.72
U3.5
▾1.21
5.8
✓ U3.5
▾1.215.8
HNK Cibalia vs Segesta Sisak, First NL, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.35 viik, 3.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 5.6/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Cibalia1
Segesta4
▾1.88
▴3.35
▴3.90
1
▾1.88
U3.5
▴1.29
Ei
▴1.88
U3.5
▴1.29
5.6
U3.5
▴1.295.6
Mladost Zdralovi vs HNK Cibalia, First NL, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.25 viik, 3.55 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.70, usaldus 6.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Zdralovi2
Cibalia1
▾2.02
▴3.25
▴3.55
1
▾2.02
U2.5
▴1.70
Ei
▴1.85
U2.5
▴1.70
6.0
U2.5
▴1.706.0
HNK Cibalia vs Dugopolje, First NL, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.15 viik, 3.90 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.22, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cibalia1
Dugopolje0
▾1.97
▴3.15
▴3.90
1
▾1.97
U2.5
▾1.60
Ei
▾1.75
1X
▾1.22
8.5
✓ 1X
▾1.228.5
Sesvete vs HNK Cibalia, First NL, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 2.00 koduvõit, 3.10 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.53, usaldus 6.4/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Sesvete1
Cibalia2
▾2.00
▾3.10
▴3.80
1
▾2.00
U2.5
▾1.53
Ei
▾1.67
U2.5
▾1.53
6.4
U2.5
▾1.536.4
HNK Cibalia vs Kustosija, First NL, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.30 viik, 3.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 5.4/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Cibalia0
Kustosija0
▴2.05
3.30
▴3.40
1
▴2.05
U3.5
1.27
Ei
▴1.87
U3.5
1.27
5.4
✓ U3.5
1.275.4

Hooaja statistika

First NL Horvaatia · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 45%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6511
Võidud325
Viigid224
Kaotused112
Löödud väravad6612
Sisse lastud väravad5510
Keskm. löödud väravad1.01.21.1
Keskm. sisse lastud väravad0.81.00.9
Nullimängud415
Mängud väravata202
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–1
0-15
1–2
16-30
5–0
31-45
1–1
46-60
1–1
61-75
2–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-152
16-303
31-453
46-605
61-758
76-905
28Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.582%
9 mängu
Üle 1.527%
3 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Horvaatia - First NL
# Meeskond M V P
1 Mladost Ždralovi 11 13-10 20
2 Croatia Zmijavci 11 17-12 19
3 HNK Cibalia 11 12-10 19
4 Segesta Sisak 11 17-13 18
5 Orijent 1919 11 13-11 18
6 Jadran LP 11 18-14 17
7 Bsk Bijelo Brdo 11 14-12 17
8 Kustosija 11 11-10 16
9 Dinamo Zagreb U21 11 17-16 15
10 Opatija 11 12-15 14
11 Karlovac 1919 11 12-16 14
12 Sesvete 11 12-12 12
13 Dubrava Zagreb 11 13-15 12
14 Hrvace 11 11-15 11
15 Vukovar 11 16-22 11
16 Dugopolje 11 14-19 10
Promotion - HNL Relegation

HNK Cibalia ennustused ja panustamisvihjed

Otsid HNK Cibalia ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale HNK Cibalia meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 92 mängu, milles on osalenud HNK Cibalia, parima vihje täpsusega 66.3%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First NL hooajal on HNK Cibalia saavutanud 5 võitu, 4 viiki ja 2 kaotust 11 mängus, lüües 12 väravat (1.1 mängu kohta) ja lastes sisse 10, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

HNK Cibalia hinnanguline turuväärtus on praegu €1.54m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud HNK Cibalia ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

HNK Cibalia on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.