Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Mjondalen

Mjondalen Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€150.00Th. Ø 23.0 2. Division - Group 1
89
Ennustatud mängud
62.9%
Ennustatavuse määr
WLWWWW
Hiljutine vorm
1.80
Väravad / mäng
Mjondalen lõi viimases 7 mängus värava
Mjondalen ei saanud viimases 22 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Arendal vs Mjondalen, 2. Division - Group 1, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 3.20 koduvõit, 3.75 viik, 1.95 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 8.5/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Arendal1
Mjondalen2
▴3.20
▴3.75
▾1.95
2
▾1.95
O2.5
▾1.44
Jah
▾1.41
X2
▾1.29
8.5
✓ X2
▾1.298.5
Mjondalen vs Brattvag, 2. Division - Group 1, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.70 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.39, usaldus 10/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mjondalen1
Brattvag4
▾2.10
▴3.70
▴2.92
1
▾2.10
O2.5
▾1.39
Jah
▾1.37
O2.5
▾1.39
10
✓ O2.5
▾1.3910
Sandviken vs Mjondalen, 2. Division - Group 1, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 4.25 koduvõit, 4.25 viik, 1.62 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.55, usaldus 6.7/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Sandviken1
Mjondalen3
4.25
4.25
1.62
2
▾1.55
O2.5
▴1.36
Ei
▾2.62
2
▾1.55
6.7
✓ 2
▾1.556.7
Mjondalen vs Pors G, 2. Division - Group 1, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 1.35 koduvõit, 5.30 viik, 6.70 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 7.5/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mjondalen1
Pors0
▾1.35
▴5.30
▾6.70
1
▾1.35
O2.5
▾1.37
Jah
▾1.61
O2.5
▾1.37
7.5
O2.5
▾1.377.5
Mjondalen vs Traeff, 2. Division - Group 1, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.46 koduvõit, 4.80 viik, 5.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.46, usaldus 9.6/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mjondalen4
Traeff0
▾1.46
▴4.80
▴5.40
1
▾1.46
O2.5
▾1.36
Jah
1.52
1
▾1.46
9.6
✓ 1
▾1.469.6
Vidar vs Mjondalen, 2. Division - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 5.60 koduvõit, 4.90 viik, 1.42 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Vidar1
Mjondalen3
▴5.60
▴4.90
▾1.42
2
▾1.42
O2.5
▾1.34
Jah
▴1.51
O2.5
▾1.34
7.3
✓ O2.5
▾1.347.3
Mjondalen vs Sotra, 2. Division - Group 1, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 3.60 viik, 2.35 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldus 4.7/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mjondalen3
Sotra1
2.57
3.60
2.35
2
2.35
O2.5
1.55
Jah
1.48
X2
1.42
4.7
X2
1.424.7
Lysekloster vs Mjondalen, 2. Division - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 4.10 koduvõit, 4.15 viik, 1.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.68, usaldus 6.1/10. Lõppseis 2–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Lysekloster2
Mjondalen3
▴4.10
▴4.15
▾1.65
2
▾1.65
U3.5
▾1.68
Ei
▾2.50
U3.5
▾1.68
6.1
U3.5
▾1.686.1

Hooaja statistika

2. Division - Group 1 Norra · Hooaeg 2026
26Mängud Võidumäär 65%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131326
Võidud9817
Viigid112
Kaotused347
Löödud väravad272350
Sisse lastud väravad151934
Keskm. löödud väravad2.11.81.9
Keskm. sisse lastud väravad1.21.51.3
Nullimängud516
Mängud väravata246
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil3-5
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Seeriad
Võit6
Kaotus2
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
8–5
0-15
7–3
16-30
7–7
31-45
12–4
46-60
9–6
61-75
7–9
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-305
31-457
46-609
61-755
76-909
39Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.577%
20 mängu
Üle 1.562%
16 mängu
Üle 2.535%
9 mängu
Üle 3.515%
4 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Norra - 2. Division - Group 1
# Meeskond M V P
1 jerv 26 60-30 59
2 Bjarg 26 60-31 54
3 Mjondalen 26 50-34 53
4 Brattvåg 26 59-39 51
5 Sotra 26 62-32 48
6 Notodden 26 43-35 38
7 Træff 26 45-51 38
8 Kvik Halden 26 37-36 37
9 Arendal 26 36-42 31
10 Pors Grenland 26 33-38 30
11 Sandviken 26 34-49 27
12 Lysekloster 26 35-56 22
13 Eik-Tønsberg 26 28-63 13
14 Vidar 26 24-70 13

Mjondalen ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Mjondalen ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Mjondalen meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 89 mängu, milles on osalenud Mjondalen, parima vihje täpsusega 62.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel 2. Division - Group 1 hooajal on Mjondalen saavutanud 17 võitu, 2 viiki ja 7 kaotust 26 mängus, lüües 50 väravat (1.9 mängu kohta) ja lastes sisse 34, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.

Mjondalen hinnanguline turuväärtus on praegu €150.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Mjondalen ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Mjondalen on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.