Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Ózd Sajóvölgye

Ozd-Sajovolgye Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

7
Ennustatud mängud
85.7%
Ennustatavuse määr
LWWWWW
Hiljutine vorm
3.40
Väravad / mäng
Ózd Sajóvölgye lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Ózd Sajóvölgye: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Ózd Sajóvölgye võitis viimased 4 mängu
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

DEAC vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.65 viik, 2.85 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.62, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
DEAC0
Ozd-Sajovolgye3
2.05
3.65
2.85
2
2.85
O2.5
1.36
Ei
2.80
X2
1.62
5.0
✓ X2
1.625.0
Ozd Sajovolgye vs Fuzesabony, NB III - Northeast, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.41 koduvõit, 4.55 viik, 5.80 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.41, usaldus 5.0/10. Lõppseis 4–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Ozd-Sajovolgye4
Fuzesabony2
▴1.41
▾4.55
▾5.80
1
▴1.41
U3.5
▴1.57
Ei
▴2.07
1
▴1.41
5.0
✓ 1
▴1.415.0
Diosgyor II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 3.70 viik, 2.07 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldus 2.5/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Diosgyor II1
Ozd-Sajovolgye3
2.82
▾3.70
▴2.07
2
▾2.07
O2.5
1.46
Jah
1.46
X2
▾1.34
2.5
✓ X2
▾1.342.5
Nyiregyhaza II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.75 viik, 2.82 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 1.3/10. Lõppseis 0–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nyiregyhaza II0
Ozd-Sajovolgye5
2.07
3.75
2.82
X2
1.62
O2.5
1.41
Jah
1.41
O2.5
1.41
1.3
✓ O2.5
1.411.3
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 1.62 koduvõit, 3.90 viik, 4.35 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 2.07, usaldus 3.7/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tiszafuredi 0
Ozd-Sajovolgye2
▴1.62
▾3.90
▾4.35
2
▾4.35
O2.5
1.44
Jah
1.51
X2
▾2.07
3.7
✓ X2
▾2.073.7
Tiszaujvaros vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.50 viik, 2.95 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.33, usaldus 4.6/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Tiszaujvaros 0
Ozd-Sajovolgye1
2.07
3.50
2.95
1
2.07
O2.5
1.55
Jah
1.49
1X
1.33
4.6
1X
1.334.6
Tiszafuredi VSE vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 4.00 viik, 4.40 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.46, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Tiszafuredi3
Ozd-Sajovolgye2
▴1.65
▾4.00
4.40
1
▴1.65
O2.5
1.46
Jah
1.53
O2.5
1.46
5.0
✓ O2.5
1.465.0

Hooaja statistika

Magyar Kupa Ungari · Hooaeg 2026
2Mängud Võidumäär 100%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud022
Võidud022
Viigid000
Kaotused000
Löödud väravad077
Sisse lastud väravad000
Keskm. löödud väravad0.03.53.5
Keskm. sisse lastud väravad0.00.00.0
Nullimängud022
Mängud väravata000
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil0-5
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu0
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu0
Võõrsil0
Seeriad
Võit2
Kaotus0
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
2–0
16-30
1–0
31-45
1–0
46-60
1–0
61-75
2–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
2 mängu
Üle 1.5100%
2 mängu
Üle 2.550%
1 mängu
Üle 3.550%
1 mängu
Üle 4.550%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Ungari - NB III - Northeast
# Meeskond M V P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Ózd Sajóvölgye ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ózd Sajóvölgye ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ózd Sajóvölgye meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 7 mängu, milles on osalenud Ózd Sajóvölgye, parima vihje täpsusega 85.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Magyar Kupa hooajal on Ózd Sajóvölgye saavutanud 2 võitu, 0 viiki ja 0 kaotust 2 mängus, lüües 7 väravat (3.5 mängu kohta) ja lastes sisse 0, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ózd Sajóvölgye ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ózd Sajóvölgye on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.