Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Nyiregyhaza II

Nyiregyhaza II Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

12
Ennustatud mängud
91.7%
Ennustatavuse määr
LLDLLL
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Nyiregyhaza II on viimases 12 mängus jäänud võiduta
Nyiregyhaza II lasi viimases 18 mängus sisse vähemalt 1 värava
Nyiregyhaza II: viimases 3 mängus löödi üle 3.5 värava
Järgmine mäng NB III - Northeast · P, 8. nov · 12:00
Hajdunanas
VS
Nyiregyhaza II
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 5.0/10
Ava ennustus

Viimased mängud

Nyiregyhaza II vs Mateszalka, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 3.65 viik, 2.00 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nyiregyhaza II1
Mateszalka3
▴3.15
▾3.65
▾2.00
2
▾2.00
O2.5
1.43
Jah
1.42
X2
▾1.30
5.0
✓ X2
▾1.305.0
Godollo vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.47 koduvõit, 4.35 viik, 5.30 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.47, usaldus 5.0/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Godollo4
Nyiregyhaza II0
1.47
▾4.35
▴5.30
1
1.47
O2.5
1.39
Ei
2.27
1
1.47
5.0
✓ 1
1.475.0
Nyiregyhaza II vs Kisvarda II, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 4.35 viik, 2.02 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.31, usaldus 1.6/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nyiregyhaza II2
Kisvarda II2
▴3.00
▴4.35
▾2.02
2
▾2.02
O2.5
▾1.31
Jah
▾1.35
O2.5
▾1.31
1.6
✓ O2.5
▾1.311.6
Debrecen II vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 1.12 koduvõit, 7.70 viik, 17.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.62, usaldus 5.0/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Debrecen II4
Nyiregyhaza II0
1.12
7.70
17.00
1
1.12
O3.5
1.74
Jah
2.10
H1
1.62
5.0
✓ H1
1.625.0
Nyiregyhaza II vs Cigand SE, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 7.00 koduvõit, 4.60 viik, 1.47 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.47, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nyiregyhaza II1
Cigand SE5
▾7.00
▾4.60
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
▾1.45
Jah
▾1.59
2
▴1.47
5.0
✓ 2
▴1.475.0
Nyiregyhaza II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.75 viik, 2.82 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 1.3/10. Lõppseis 0–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Nyiregyhaza II0
Ozd-Sajovolgye5
2.07
3.75
2.82
X2
1.62
O2.5
1.41
Jah
1.41
O2.5
1.41
1.3
✓ O2.5
1.411.3
Eger vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, algus kell 10:00. Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 3.75 viik, 2.10 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.60, usaldus 4.8/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Eger2
Nyiregyhaza II1
2.75
3.75
2.10
1
2.75
O2.5
1.45
Jah
1.44
1X
1.60
4.8
✓ 1X
1.604.8
Fuzesabony vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.77 koduvõit, 3.60 viik, 2.15 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 3.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Fuzesabony1
Nyiregyhaza II0
2.77
3.60
2.15
2
2.15
O2.5
1.54
Jah
1.50
X2
1.37
3.2
X2
1.373.2

Hooaja statistika

NB III - Northeast Ungari · Hooaeg 2026
14Mängud Võidumäär 7%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7714
Võidud101
Viigid101
Kaotused5712
Löödud väravad9413
Sisse lastud väravad211839
Keskm. löödud väravad1.30.60.9
Keskm. sisse lastud väravad3.02.62.8
Nullimängud000
Mängud väravata246
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu0-5
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus10
Penaltid
0/ 1
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–8
0-15
4–7
16-30
1–4
31-45
3–7
46-60
3–7
61-75
2–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.557%
8 mängu
Üle 1.529%
4 mängu
Üle 2.57%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Ungari - NB III - Northeast
# Meeskond M V P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Nyiregyhaza II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Nyiregyhaza II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Nyiregyhaza II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 12 mängu, milles on osalenud Nyiregyhaza II, parima vihje täpsusega 91.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel NB III - Northeast hooajal on Nyiregyhaza II saavutanud 1 võitu, 1 viiki ja 12 kaotust 14 mängus, lüües 13 väravat (0.9 mängu kohta) ja lastes sisse 39, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Nyiregyhaza II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Nyiregyhaza II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.