Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Samger

Samger Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

11
Ennustatud mängud
72.7%
Ennustatavuse määr
DWDDDD
Hiljutine vorm
0.73
Väravad / Mäng
Samger mängudes löödi alla 2.5 värava 83% viimasest 12 mängust
Samger on viimases 7 mängus püsinud kaotuseta
Samger mängudes löödi viimases 7 kohtumises alla 3.5 värava
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Samger pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Hawks vs Samger, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 2.75 viik, 3.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.40, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Hawks1
Samger1
▾2.55
▾2.75
▴3.10
2
▴3.10
U2.5
1.40
Ei
▴1.62
U2.5
1.40
5.0
✓ U2.5
1.405.0
Samger vs Bombada, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 3.30 viik, 4.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Samger2
Bombada1
▾1.75
▴3.30
▴4.50
1
▾1.75
U2.5
▴1.50
Ei
▾1.60
U2.5
▴1.50
5.0
U2.5
▴1.505.0
Hart Acedemy vs Samger, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.23 koduvõit, 3.00 viik, 3.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.50, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Hart AcedemyHart Academy1
Samger1
2.23
3.00
3.10
2
3.10
U2.5
1.56
Ei
1.79
X2
1.50
5.0
✓ X2
1.505.0
Greater Tomorrow vs Samger, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 2.85 viik, 2.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.70, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Greater TomorrowGreater T1
Samger1
2.50
2.85
2.80
2
2.80
U2.5
1.47
Ei
1.70
BTTS ei
1.70
5.0
BTTS ei
1.705.0
Samger vs Steve Biko, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 2.80 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Samger1
Steve Biko1
▾2.80
▴2.80
▾3.00
1X
▴1.38
U2.5
▴1.41
Ei
1.61
U2.5
▴1.41
5.0
✓ U2.5
▴1.415.0
Fortune vs Samger, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.25 viik, 4.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.58, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Fortune0
Samger0
1.97
3.25
4.20
X
3.25
U2.5
1.58
Ei
▾1.70
U2.5
1.58
5.0
✓ U2.5
1.585.0
Samger vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 2.85 viik, 2.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldusmäär 4.3/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Samger0
Real de BanjulReal Banjul0
▾3.40
2.85
2.30
2
2.30
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.61
U2.5
▾1.47
4.3
✓ U2.5
▾1.474.3
Falcons vs Samger, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 2.75 viik, 4.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Falcons0
Samger1
2.10
2.75
4.00
1
2.10
U2.5
▾1.41
Ei
▾1.50
U2.5
▾1.41
5.0
✓ U2.5
▾1.415.0

Hooaja statistika

GFA League Gambia · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 21%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151429
Võidud336
Viigid5813
Kaotused7310
Löödud väravad13922
Sisse lastud väravad17926
Keskm. löödud väravad0.90.60.8
Keskm. sisse lastud väravad1.10.60.9
Nullimängud459
Mängud väravata7613
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil1-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil1
Seeriad
Võit1
Kaotus3
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–4
0-15
2–5
16-30
7–2
31-45
3–3
46-60
6–6
61-75
3–6
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.555%
16 mängu
Üle 1.517%
5 mängu
Üle 2.53%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Gambia - GFA League
# Meeskond M V P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Samger ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Samger ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Samger, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 11 mängu, milles on osalenud Samger, parima vihje täpsusega 72.7%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel GFA League hooajal on Samger saavutanud 6 võitu, 13 viiki ja 10 kaotust 29 mängus, lüües 22 väravat (0.8 mängu kohta) ja lubades lüüa 26, sealhulgas 9 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Samger ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Samger on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.