Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
GPA

GPA Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

6
Ennustatud mängud
100.0%
Ennustatavuse määr
LWWWWL
Hiljutine vorm
0.73
Väravad / Mäng
GPA mängudes löödi alla 2.5 värava 83% viimasest 12 mängust
Vähemalt üks meeskond jäi väravata GPA viimases 5 mängus
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal GPA pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

GPA vs Medina United, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 2.92 viik, 5.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA0
Medina United1
2.65
2.92
5.80
X2
1.95
U2.5
1.38
Ei
1.61
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Team Rhino, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.23 koduvõit, 2.80 viik, 3.25 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.57, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 4–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA4
Team Rhino0
2.23
2.80
3.25
1
2.23
U2.5
1.38
Ei
1.57
BTTS ei
1.57
5.0
✓ BTTS ei
1.575.0
GPA vs Dutch Lions, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.28 koduvõit, 2.80 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
Ei
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
GPA vs Hart Acedemy, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 2.90 viik, 2.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.49, usaldusmäär 4.8/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA2
Hart AcedemyHart Academy0
2.35
2.90
2.90
2
2.90
U2.5
1.49
Ei
1.72
U2.5
1.49
4.8
✓ U2.5
1.494.8
GPA vs Steve Biko, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.45 koduvõit, 2.70 viik, 3.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA1
Steve Biko0
2.45
2.70
3.10
X2
1.45
U2.5
1.41
Ei
1.47
U2.5
1.41
5.0
✓ U2.5
1.415.0
Fortune vs GPA, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 2.75 viik, 2.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.54, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Fortune1
GPA0
▾2.70
2.75
▴2.90
1X
▾1.36
U2.5
1.37
Ei
1.54
BTTS ei
1.54
5.0
✓ BTTS ei
1.545.0
GPA vs Falcons, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.62 koduvõit, 2.52 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.46, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA0
Falcons1
2.62
2.52
3.00
X
2.52
U1.5
1.97
Ei
1.46
BTTS ei
1.46
5.0
✓ BTTS ei
1.465.0

Hooaja statistika

GFA League Gambia · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 41%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141529
Võidud7512
Viigid6511
Kaotused156
Löödud väravad131326
Sisse lastud väravad31417
Keskm. löödud väravad0.90.90.9
Keskm. sisse lastud väravad0.20.90.6
Nullimängud11718
Mängud väravata5611
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu0-1
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil3
Seeriad
Võit3
Kaotus1
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–3
0-15
4–3
16-30
5–3
31-45
3–3
46-60
4–3
61-75
7–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.562%
18 mängu
Üle 1.521%
6 mängu
Üle 2.53%
1 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Gambia - GFA League
# Meeskond M V P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

GPA ennustused ja panustamisvihjed

Otsid GPA ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale GPA, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 6 mängu, milles on osalenud GPA, parima vihje täpsusega 100.0%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel GFA League hooajal on GPA saavutanud 12 võitu, 11 viiki ja 6 kaotust 29 mängus, lüües 26 väravat (0.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 17, sealhulgas 18 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud GPA ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

GPA on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.