Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Real de Banjul

Real de Banjul Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

13
Ennustatud mängud
46.2%
Ennustatavuse määr
LLDWWD
Hiljutine vorm
0.93
Väravad / Mäng
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Real de Banjul pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Real de Banjul vs Greater Tomorrow, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.05 viik, 4.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.43, usaldusmäär 5.1/10. Lõppseis 2–3, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Real de BanjulReal Banjul 2
Greater TomorrowGreater T3
▴1.80
▾3.05
4.40
1
▴1.80
U2.5
▾1.43
Ei
▾1.56
U2.5
▾1.43
5.1
U2.5
▾1.435.1
Fortune vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.33 koduvõit, 2.95 viik, 2.95 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldusmäär 5.7/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Fortune 1
Real de BanjulReal Banjul 20
2.33
2.95
2.95
1
2.33
U2.5
1.52
Ei
1.74
1X
1.28
5.7
✓ 1X
1.285.7
Team Rhino vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 2.80 viik, 2.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Team Rhino2
Real de BanjulReal Banjul2
3.10
2.80
2.30
2
2.30
U2.5
1.41
Ei
1.63
U2.5
1.41
5.0
U2.5
1.415.0
Real de Banjul vs Falcons, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 2.70 viik, 3.75 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.32, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Real de BanjulReal Banjul2
Falcons0
▴2.25
▾2.70
▴3.75
1
▴2.25
U2.5
▾1.32
Ei
▴1.55
U2.5
▾1.32
5.0
✓ U2.5
▾1.325.0
BST Galaxy vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 2.90 viik, 2.60 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.36, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
BST Galaxy0
Real de BanjulReal Banjul1
2.82
▾2.90
2.60
1X
1.43
U2.5
1.36
Ei
▴1.53
U2.5
1.36
5.0
✓ U2.5
1.365.0
Real de Banjul vs Brikama United, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 2.80 viik, 3.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.37, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Real de BanjulReal Banjul2
Brikama UnitedBrikama U.2
2.32
2.80
3.55
X
2.80
U2.5
1.37
Ei
▾1.55
U2.5
1.37
5.0
U2.5
1.375.0
Samger vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 2.85 viik, 2.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldusmäär 4.3/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Samger0
Real de BanjulReal Banjul0
▾3.40
2.85
2.30
2
2.30
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.61
U2.5
▾1.47
4.3
✓ U2.5
▾1.474.3
Real de Banjul vs Medina United, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 2.88 viik, 3.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Real de BanjulReal Banjul1
Medina United2
▴2.10
2.88
▾3.80
1
▴2.10
U2.5
1.47
Ei
▴1.64
U2.5
1.47
5.0
U2.5
1.475.0
TMT vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 2.80 viik, 2.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldusmäär 5.1/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
TMT1
Real de BanjulReal Banjul1
▾3.80
▴2.80
▾2.15
2
▾2.15
U2.5
▴1.41
Ei
▴1.52
U2.5
▴1.41
5.1
✓ U2.5
▴1.415.1
Dutch Lions vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 2.95 viik, 2.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.53, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Dutch Lions2
Real de BanjulReal Banjul2
3.00
2.95
▴2.50
2
▴2.50
U2.5
1.41
Ei
1.53
BTTS ei
1.53
5.0
BTTS ei
1.535.0
Real de Banjul vs Bombada, GFA League, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.10 viik, 3.70 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond lööb värava, koefitsient 1.31, usaldusmäär 3.0/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Real de BanjulReal Banjul0
Bombada0
2.10
3.10
▴3.70
1
2.10
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.60
HS
1.31
3.0
HS
1.313.0

Hooaja statistika

GFA League Gambia · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 31%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141529
Võidud459
Viigid7714
Kaotused336
Löödud väravad141428
Sisse lastud väravad121022
Keskm. löödud väravad1.00.91.0
Keskm. sisse lastud väravad0.90.70.8
Nullimängud5813
Mängud väravata5712
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–3
0-15
6–1
16-30
3–4
31-45
5–3
46-60
4–3
61-75
3–8
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.559%
17 mängu
Üle 1.531%
9 mängu
Üle 2.57%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Gambia - GFA League
# Meeskond M V P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Real de Banjul ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Real de Banjul ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Real de Banjul, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 13 mängu, milles on osalenud Real de Banjul, parima vihje täpsusega 46.2%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel GFA League hooajal on Real de Banjul saavutanud 9 võitu, 14 viiki ja 6 kaotust 29 mängus, lüües 28 väravat (1.0 mängu kohta) ja lubades lüüa 22, sealhulgas 13 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Real de Banjul ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Real de Banjul on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.