Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Dutch Lions

Dutch Lions Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

10
Ennustatud mängud
70.0%
Ennustatavuse määr
DLLLLW
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / Mäng
Dutch Lions lasi viimases 8 mängus endale vähemalt 1 värava
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Dutch Lions pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Dutch Lions vs Brikama United, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 2.88 viik, 2.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.53, usaldusmäär 4.7/10. Lõppseis 3–3, ennustus läks täppi.
Lõpp
Dutch Lions3
Brikama UnitedBrikama U.3
▾3.35
▴2.88
▾2.15
1
▾3.35
O1.5
▾1.53
Jah
2.20
O1.5
▾1.53
4.7
✓ O1.5
▾1.534.7
Medina United vs Dutch Lions, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.28 koduvõit, 2.80 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Medina United2
Dutch Lions1
2.28
2.80
3.15
1
2.28
U2.5
1.42
Ei
1.63
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Dutch Lions vs TMT, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.08 koduvõit, 2.85 viik, 3.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 3–4, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Dutch Lions 3
TMT4
2.08
2.85
3.55
1X
1.19
U2.5
1.38
Ei
1.57
U2.5
1.38
5.0
U2.5
1.385.0
GPA vs Dutch Lions, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.28 koduvõit, 2.80 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
GPA1
Dutch Lions0
2.28
2.80
3.15
1X
1.25
U2.5
1.38
Ei
1.58
U2.5
1.38
5.0
✓ U2.5
1.385.0
Dutch Lions vs Team Rhino, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 2.80 viik, 3.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.41, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Dutch Lions0
Team Rhino1
▴2.57
2.80
3.55
1
▴2.57
U2.5
▾1.41
Ei
▾1.59
U2.5
▾1.41
5.0
✓ U2.5
▾1.415.0
Dutch Lions vs Hart Acedemy, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.37 koduvõit, 2.88 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 3–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Dutch Lions3
Hart AcedemyHart Academy2
2.37
2.88
3.15
X2
1.47
U2.5
▴1.47
Ei
▴1.65
U2.5
1.47
5.0
U2.5
1.475.0
Fortune vs Dutch Lions, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 1.96 koduvõit, 3.05 viik, 4.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.45, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Fortune0
Dutch Lions0
▴1.96
3.05
▾4.40
1X
▴1.21
U2.5
1.45
Ei
▴1.62
U2.5
1.45
5.0
✓ U2.5
1.455.0
Dutch Lions vs Real de Banjul, GFA League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 2.95 viik, 2.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.53, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 2–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Dutch Lions2
Real de BanjulReal Banjul2
3.00
2.95
▴2.50
2
▴2.50
U2.5
1.41
Ei
1.53
BTTS ei
1.53
5.0
BTTS ei
1.535.0

Hooaja statistika

GFA League Gambia · Hooaeg 2025
29Mängud Võidumäär 24%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141529
Võidud527
Viigid6612
Kaotused3710
Löödud väravad191130
Sisse lastud väravad141630
Keskm. löödud väravad1.40.71.0
Keskm. sisse lastud väravad1.01.11.0
Nullimängud6814
Mängud väravata41014
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu3-4
Võõrsil4-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Seeriad
Võit3
Kaotus2
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
9–3
0-15
5–5
16-30
3–5
31-45
0–4
46-60
3–4
61-75
8–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.552%
15 mängu
Üle 1.534%
10 mängu
Üle 2.514%
4 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Gambia - GFA League
# Meeskond M V P
1 Medina United 28 31-24 48
2 Fortune 28 31-21 47
3 Bombada 28 34-26 44
4 GPA 28 22-17 44
5 Brikama United 28 33-27 42
6 Real de Banjul 28 28-21 41
7 Team Rhino 28 25-23 37
8 Hart Acedemy 28 32-31 35
9 Dutch Lions 28 29-28 33
10 BST Galaxy 28 24-31 33
11 Hawks 28 23-29 31
12 Falcons 28 16-22 31
13 Greater Tomorrow 28 22-32 31
14 Steve Biko 28 23-26 29
15 TMT 28 17-27 29
16 Samger 28 20-25 28

Dutch Lions ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Dutch Lions ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Dutch Lions, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 10 mängu, milles on osalenud Dutch Lions, parima vihje täpsusega 70.0%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel GFA League hooajal on Dutch Lions saavutanud 7 võitu, 12 viiki ja 10 kaotust 29 mängus, lüües 30 väravat (1.0 mängu kohta) ja lubades lüüa 30, sealhulgas 14 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Dutch Lions ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Dutch Lions on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.