1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. I Liga
  4. Tychy 71
Tychy 71

Tychy 71 Ennustused, statistika ja vorm

Turuväärtus: €3.98m
KEY INSIGHT Tychy 71 on viimases 7 mängus püsinud kaotuseta
TREND Tychy 71 ei saanud viimases 16 mängus punast kaarti

Hiljutine vorm

DDDWW
87 Ennustatud mängud
72.41% Ennustatavuse määr

Tychy 71 Keskmine statistika

Viimased 10 mängu

Pealelöögid
Raami / mäng
4.6
Pallivaldamine
49%
Nurgalöögid
Keskmine mängu kohta
5.2
Distsipliin
Kaardid mängu kohta
1.6
Võidumäär
30%

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

14:30

Lõppenud
Stal S
Stal Stalowa Wola
1 : 2
Tychy 71
Tychy 71
3
3.1
2.45

1

3

U3.5

1.25

NO

1.9

U3.5

1.25
4.3/10

13:30

Lõppenud
red card Chojniczanka C
Chojniczanka Chojnice
0 : 1
Tychy 71
Tychy 71
2.57
3.5
2.6

1

2.57

O2.5

1.8

YES

1.64

1X

1.52
5.8/10

05:00

Lõppenud
Tychy 71
Tychy 71
2 : 2
Sparta Katowice
Sparta K red card
1.6
4.5
5

2

5

O2.5

1.62

YES

1.78

AS

1.6
3.5/10

10:30

Lõppenud
Tychy 71
Tychy 71
3 : 3
Stal Rzeszow
Stal Rzeszow
1.98
3.85
3.6

X2

1.83

O2.5

1.6

YES

1.55

O2.5

1.6
3.1/10

11:00

Lõppenud
Pogon G
Pogon Grod. Mazowiecki
0 : 0
Tychy 71
Tychy 71
2.05
3.9
3.75

1

2.05

O2.5

1.65

YES

1.55

O2.5

1.65
6/10

08:30

Lõppenud
Tychy 71
Tychy 71
0 : 4
Ruch Chorzow
Ruch Chorzow
4.5
3.95
1.91

2

1.91

O2.5

1.7

YES

1.66

X2

1.29
8.5/10

11:00

Lõppenud
Chrobry G
Chrobry Glogow
3 : 2
Tychy 71
Tychy 71
2.26
3.55
3.25

1

2.26

U3.5

1.37

YES

1.67

1X

1.37
5.8/10

08:30

Lõppenud
Wieczysta K
Wieczysta Krakow
2 : 0
Tychy 71
Tychy 71
1.52
4.7
6

1

1.52

O2.5

1.5

NO

2.33

1

1.52
8.8/10

Tychy 71 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Tychy 71 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Tychy 71, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 87 mängu, milles on osalenud Tychy 71, parima vihje täpsusega 72.41%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Friendlies Clubs hooajal on Tychy 71 saavutanud 7 võitu, 1 viiki ja 2 kaotust 10 mängus, lüües 19 väravat (1.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 12, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

Tychy 71 hinnanguline turuväärtus on praegu €3.98m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Tychy 71 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Tychy 71 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

Friendlies ClubsWorld • Hooaeg 2026
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud6410
Võidud437
Viigid101
Kaotused112
Löödud väravad12719
Sisse lastud väravad7512
Keskm. löödud väravad2.01.81.9
Keskm. sisse lastud väravad1.21.31.2
Nullimängud112
Mängud väravata112
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu 3-1
Võõrsil 3-4
Suurim kaotus
Kodu 0-2
Võõrsil 1-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 3
Võõrsil 4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 2
Võõrsil 3
Seeriad
Võit 3
Kaotus 1
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0 Kollased
0 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 80%
8 Mängud
Üle 1.5 70%
7 Mängud
Üle 2.5 30%
3 Mängud
Üle 3.5 10%
1 Mängud
Üle 4.5 0%
0 Mängud
Mängijate andmed puuduvad