Barra Mansa Ennusteet, tilastot ja vire
Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.
3
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LLLL
Viimeaikainen vire
0.67
Maalit / ottelu
Barra Mansa on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 9 ottelua
Barra Mansa hävisi tekemättä maalia viimeisissä 3 ottelussa
Ei vielä ennusteita
Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.
Viimeisimmät ottelut
SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 1.41 koti, 4.35 tasapeli, 6.10 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.41, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Belford Roxo3
Barra Mansa1Barra Mansa vs Serra Macaense, Carioca B2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.40 koti, 3.35 tasapeli, 1.95 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Barra Mansa0
Serra Macaense1Santa Cruz RJ vs Barra Mansa, Carioca B2, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 1.95 koti, 3.35 tasapeli, 3.45 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Santa Cruz RJ 1
Barra Mansa 07 de Abril vs Barra Mansa, Carioca B2, alkaa klo 18:45. Kertoimet: 1.56 koti, 4.40 tasapeli, 4.75 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.16, luottamus 4.3/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
7 de Abril2
Barra Mansa1
Loppu
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
U3.5
Ei
1
5.0
✓ 1
Loppu
3.40
3.35
1.95
2
U2.5
Ei
X2
5.0
✓ X2
Loppu
▴1.95
▴3.35
▾3.45
1
U3.5
Ei
1X
5.0
✓ 1X
Loppu
1.56
4.40
4.75
1
U2.5
Ei
1X
4.3
✓ 1X
Kauden tilastot
Carioca B2
11Ottelut
Voittoprosentti 18%
Suorituskyvyn erittely
| Tilasto | Koti | Vieras | Yhteensä |
|---|---|---|---|
| Ottelut | 5 | 6 | 11 |
| Voitot | 1 | 1 | 2 |
| Tasapelit | 2 | 2 | 4 |
| Tappiot | 2 | 3 | 5 |
| Tehdyt maalit | 4 | 6 | 10 |
| Päästetyt maalit | 7 | 9 | 16 |
| Tehtyjen maalien keskiarvo | 0.8 | 1.0 | 0.9 |
| Päästettyjen maalien keskiarvo | 1.4 | 1.5 | 1.5 |
| Nollapelit | 2 | 1 | 3 |
| Ottelut ilman maalia | 2 | 3 | 5 |
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti1-4
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras3
Putket
Voitot1
Tappiot3
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Tehdyt
Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.555%
6 ottelua
Yli 1.527%
3 ottelua
Yli 2.59%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua
Pelaajat
Pelaajatietoja ei ole saatavilla
Sarjataulukko
Brasilia - Carioca B2
| # | Joukkue | O | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 24-10 | 25 |
| 2 |
|
11 | 25-11 | 23 |
| 3 |
|
11 | 22-11 | 20 |
| 4 |
|
11 | 20-11 | 19 |
| 5 |
|
10 | 12-9 | 19 |
| 6 |
|
11 | 18-18 | 17 |
| 7 |
|
11 | 19-13 | 16 |
| 8 |
|
10 | 12-14 | 13 |
| 9 |
|
11 | 13-17 | 11 |
| 10 |
|
11 | 10-16 | 10 |
| 11 |
|
11 | 10-26 | 6 |
| 12 |
|
11 | 8-37 | 0 |
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca C
Tällä Carioca B2 -kaudella Barra Mansa on pelannut 11 ottelua: 2 voittoa, 4 tasapeliä ja 5 tappiota. Se on tehnyt 10 maalia (0.9 per ottelu), päästänyt 16 ja pitänyt 3 nollapeliä.
NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Barra Mansa päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.
Barra Mansa on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.