Barra Mansa Tips, statistik och form
AI-speltips, statistik & form — uppdateras dagligen.
3
Tippade matcher
–
Förutsägbarhet
LLLL
Senaste form
0.67
Mål / match
Barra Mansa har inte vunnit på bortaplan i de senaste 9 matcherna
Barra Mansa förlorade utan att göra mål i de senaste 3 matcherna
Inga speltips ännu
Vi räknar fram våra speltips ungefär 4 dagar före avspark, så de kommande matcherna dyker snart upp här.
Senaste matcher
SE Belford Roxo vs Barra Mansa, Carioca B2, avspark 18:00. Odds: 1.41 hemma, 4.35 oavgjort, 6.10 borta. Best Tip: hemmalaget vinner, odds 1.41, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 3–1, tipset gick in.
Belford Roxo3
Barra Mansa1Barra Mansa vs Serra Macaense, Carioca B2, avspark 19:00. Odds: 3.40 hemma, 3.35 oavgjort, 1.95 borta. Best Tip: bortalaget vinner eller oavgjort, odds 1.26, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 0–1, tipset gick in.
Barra Mansa0
Serra Macaense1Santa Cruz RJ vs Barra Mansa, Carioca B2, avspark 19:00. Odds: 1.95 hemma, 3.35 oavgjort, 3.45 borta. Best Tip: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.26, säkerhet 5.0/10. Slutresultat 1–0, tipset gick in.
Santa Cruz RJ 1
Barra Mansa 07 de Abril vs Barra Mansa, Carioca B2, avspark 18:45. Odds: 1.56 hemma, 4.40 oavgjort, 4.75 borta. Best Tip: hemmalaget vinner eller oavgjort, odds 1.16, säkerhet 4.3/10. Slutresultat 2–1, tipset gick in.
7 de Abril2
Barra Mansa1
Slut
▾1.41
▴4.35
▴6.10
1
U3.5
Nej
1
5.0
✓ 1
Slut
3.40
3.35
1.95
2
U2.5
Nej
X2
5.0
✓ X2
Slut
▴1.95
▴3.35
▾3.45
1
U3.5
Nej
1X
5.0
✓ 1X
Slut
1.56
4.40
4.75
1
U2.5
Nej
1X
4.3
✓ 1X
Säsongsstatistik
Carioca B2
11Matcher
Vinstprocent 18%
Prestationsöversikt
| Statistik | Hemma | Borta | Totalt |
|---|---|---|---|
| Matcher | 5 | 6 | 11 |
| Vinster | 1 | 1 | 2 |
| Oavgjorda | 2 | 2 | 4 |
| Förluster | 2 | 3 | 5 |
| Gjorda mål | 4 | 6 | 10 |
| Insläppta mål | 7 | 9 | 16 |
| Snitt gjorda mål | 0.8 | 1.0 | 0.9 |
| Snitt insläppta mål | 1.4 | 1.5 | 1.5 |
| Nollor | 2 | 1 | 3 |
| Matcher utan mål | 2 | 3 | 5 |
Rekord och sviter
Största seger
Hemma1-0
Borta1-3
Största förlust
Hemma1-4
Borta3-1
Flest gjorda mål
Hemma2
Borta3
Flest insläppta mål
Hemma4
Borta3
Sviter
Vinster1
Förluster3
När målen görs (gjorda vs insläppta)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gjorda
Insläppta
Taktik och disciplin
Tidpunkt för kort
0Gula
1Röda
Gjorda mål
Över 0.555%
6 Matcher
Över 1.527%
3 Matcher
Över 2.59%
1 Matcher
Över 3.50%
0 Matcher
Över 4.50%
0 Matcher
Spelare
Inga spelardata tillgängliga
Tabell
Brasilien - Carioca B2
| # | Lag | S | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 24-10 | 25 |
| 2 |
|
11 | 25-11 | 23 |
| 3 |
|
11 | 22-11 | 20 |
| 4 |
|
11 | 20-11 | 19 |
| 5 |
|
10 | 12-9 | 19 |
| 6 |
|
11 | 18-18 | 17 |
| 7 |
|
11 | 19-13 | 16 |
| 8 |
|
10 | 12-14 | 13 |
| 9 |
|
11 | 13-17 | 11 |
| 10 |
|
11 | 10-16 | 10 |
| 11 |
|
11 | 10-26 | 6 |
| 12 |
|
11 | 8-37 | 0 |
Promotion - Carioca B2 (Play Offs: Semi-finals)
Relegation - Carioca C
I den aktuella Carioca B2-säsongen har Barra Mansa noterat 2 vinster, 4 oavgjorda och 5 förluster på 11 matcher, gjort 10 mål (0.9 per match) och släppt in 16, med 3 hållna nollor.
NerdyTips bygger på full transparens — alla avslutade Barra Mansa-tips förblir synliga så att du kan verifiera vår historik när som helst. Tips för kommande matcher kräver en prenumeration.
Barra Mansa är bara ett av tusentals lag som vi analyserar varje dag — utforska våra fotbollstips för fler än 700 ligor.